Zlatá tretra 2012

Hodnocení pořadu:
1 2 3 4 5 Počet hlasů: 422  
Sdílet
| Poslat odkaz

Záznam největšího atletického podniku v Česku

V současné době nelze video přehrát.

Více na portálu ČT sport

 • Zlatou tretru ovládli čeští oštěpaři
  Zlatou tretru ovládli čeští oštěpaři

  25.5.2012 21:30

  Ostrava - Barbora Špotáková na úvod ostravské Zlaté tretry vyhrála soutěž oštěpařek rekordním hodem mítinku i letošních světových tabulek. Dosažením 67,78 metrů sesadila dosavadní rekordmanku Zlaté tretry, Němku Christinu Obergfellovou. Českého vítěze má také mužská kategorie. Všechny soupeře včetně olympijského šampiona Thorkildsena porazil Vítězslav Veselý hodem 85,67 metrů. Dalším vrcholem mítinku byl očekávaný start Usaina Bolta v běhu na 100 metrů. Trojnásobný olympijský šampion zvítězil v hlavním závodě mítinku v čase 10:04. Sprinterům napřál protivítr, Boltova reakce na startu byla navíc nejpomalejší a zřejmě poznamenaná předchozím ulitým startem dalšího ze závodníků. I když Jamajčan nenaplnil ambice překonat vlastní nejlepší letošní výkon 9:82, diváci ho odměnili bouřlivým potleskem.

 • Je tu Zlatá tretra - přehlídka atletických hvězd
  Je tu Zlatá tretra - přehlídka atletických hvězd

  25.5.2012 06:03

  Ostrava - Osm olympijských vítězů z Pekingu, stejný počet mistrů světa z loňského Tegu, devět světových šampionů z Berlína 2009 a více než dvacet medailistů z vrcholných soutěží. To je vizitka účastníků 51. ročníku atletické Zlaté tretry. Vrcholem mítinku bude opět start fenomenálního sprintera z Jamajky Usaina Bolta, který nastoupí do závodu na 100 metrů. Přímý přenos vysílá od 17:30 ČT4 a náš web. Novinky, rozhovory s osobnostmi a další informace před zahájením největšího atletického podniku v Česku sledujte na ČT4 v pořadu Hvězdy Zlaté tretry 2012 od 13:00.

 • Bolt si zaběhal s dětmi a doufá, že počasí do pátku vydrží
  Bolt si zaběhal s dětmi a doufá, že počasí do pátku vydrží

  23.5.2012 20:19

  Ostrava - Na olympijských hrách v Londýně chce Usain Bolt dokázat to, co se mu podařilo před čtyřmi lety v Pekingu. Získat tři zlaté medaile a všechny ve světových rekordech. I proto je prý v letošní sezoně daleko víc soustředěný a z jeho slov je patrné, že má větší motivaci než v minulých letech.

 • Bolt přistál v Ostravě, stovka ho čeká v pátek
  Bolt přistál v Ostravě, stovka ho čeká v pátek

  21.5.2012 19:22

  Ostrava - Výjimečný jamajský sprinter a největší atrakce blížícího se mítinku Zlatá tretra Usain Bolt dnes přistál v Ostravě. Úřadující světový rekordman tady v pátek poběží závod na 100 metrů.

Další zprávy na portálu ČT sport

 • Další jistoty pro Prahu. Masná i Svoboda splnili limity na HME
  Další jistoty pro Prahu. Masná i Svoboda splnili limity na HME

  29.1.2015 22:08

  Düsseldorf - Překážkář Petr Svoboda a osmistovkařka Lenka Masná přibyli na mítinku v Düsseldorfu do týmu atletů pro halové mistrovství Evropy v Praze. Marně se naopak o splnění účastnického kritéria pokoušel v běhu na 3000 metrů Jakub Holuša.

 • Výškař Bába byl na Ostravské laťce druhý výkonem 230 cm
  Výškař Bába byl na Ostravské laťce druhý výkonem 230 cm

  27.1.2015 22:42

  Ostrava - Výškař Jaroslav Bába skočil na halovém mítinku Ostravská laťka 230 centimetrů, přesto nezvítězil. Na pokusy ho předčil Slovák Matúš Bubeník, pro nějž 230 cm představovalo nový osobní rekord. Soutěž žen vyhrála výkonem 191 cm Oldřiška Marešová.

 • Masláka čeká test formy v Moskvě. Na první čtvrtku jsem zvědavý, hlásil
  Masláka čeká test formy v Moskvě. Na první čtvrtku jsem zvědavý, hlásil

  27.1.2015 20:21

  Praha  Největší česká medailová naděje pro atletické HME Pavel Maslák se chystá na první ostrý start sezony. Svoji formu před pražským šampionátem otestuje v neděli v Moskvě.

 • Janků: Modlím se za zdraví atletů, bude to pro ně historický okamžik
  Janků: Modlím se za zdraví atletů, bude to pro ně historický okamžik

  27.1.2015 19:19

  Praha Už jen měsíc a kousek zbývá do halového mistrovství Evropy v atletice konaného v pražské O2 areně. Ředitel organizačního výboru a bývalý atlet Tomáš Janků v Tématu pro hosty hovořil o náročnosti stavby dráhy, "modlitbách" za české atletické hvězdy i doprovodných akcích.

 • Hejnová před mistrovstvím uvažuje o startu na trati 800 m
  Hejnová před mistrovstvím uvažuje o startu na trati 800 m

  26.1.2015 20:25

  Praha - Zdravotní problémy sužovaly Zuzanu Hejnovou dlouhou dobu. Nyní je ale přední česká atletka už v pořádku a několik měsíců dohání tréninkové manko. Hejnová hlásí před halovým ME připravenost. Je ovšem otázkou, v jaké disciplíně se na šampionátu konaném v Praze představí.

Stopáž: 216 minut – Rok výroby: 2012
Žánr: Sport
Vysílání pořadu

Tento pořad v současnosti nevysíláme. Můžete si však nechat zaslat zprávu, pokud se objeví v aktuálním vysílání:

Nastavit připomenutí

Starší data vysílání najdete kliknutím na následující odkaz.

Hledat všechna vysílání:
pořadu / tohoto dílu

Další zdroje