Zlatá tretra 2012

Hodnocení pořadu:
1 2 3 4 5 Počet hlasů: 457  
Sdílet
| Poslat odkaz

Záznam největšího atletického podniku v Česku

V současné době není video k dispozici.

Více na portálu ČT sport

 • Zlatou tretru ovládli čeští oštěpaři
  Zlatou tretru ovládli čeští oštěpaři

  25.5.2012 21:30

  Ostrava - Barbora Špotáková na úvod ostravské Zlaté tretry vyhrála soutěž oštěpařek rekordním hodem mítinku i letošních světových tabulek. Dosažením 67,78 metrů sesadila dosavadní rekordmanku Zlaté tretry, Němku Christinu Obergfellovou. Českého vítěze má také mužská kategorie. Všechny soupeře včetně olympijského šampiona Thorkildsena porazil Vítězslav Veselý hodem 85,67 metrů. Dalším vrcholem mítinku byl očekávaný start Usaina Bolta v běhu na 100 metrů. Trojnásobný olympijský šampion zvítězil v hlavním závodě mítinku v čase 10:04. Sprinterům napřál protivítr, Boltova reakce na startu byla navíc nejpomalejší a zřejmě poznamenaná předchozím ulitým startem dalšího ze závodníků. I když Jamajčan nenaplnil ambice překonat vlastní nejlepší letošní výkon 9:82, diváci ho odměnili bouřlivým potleskem.

 • Je tu Zlatá tretra - přehlídka atletických hvězd
  Je tu Zlatá tretra - přehlídka atletických hvězd

  25.5.2012 06:03

  Ostrava - Osm olympijských vítězů z Pekingu, stejný počet mistrů světa z loňského Tegu, devět světových šampionů z Berlína 2009 a více než dvacet medailistů z vrcholných soutěží. To je vizitka účastníků 51. ročníku atletické Zlaté tretry. Vrcholem mítinku bude opět start fenomenálního sprintera z Jamajky Usaina Bolta, který nastoupí do závodu na 100 metrů. Přímý přenos vysílá od 17:30 ČT4 a náš web. Novinky, rozhovory s osobnostmi a další informace před zahájením největšího atletického podniku v Česku sledujte na ČT4 v pořadu Hvězdy Zlaté tretry 2012 od 13:00.

 • Bolt si zaběhal s dětmi a doufá, že počasí do pátku vydrží
  Bolt si zaběhal s dětmi a doufá, že počasí do pátku vydrží

  23.5.2012 20:19

  Ostrava - Na olympijských hrách v Londýně chce Usain Bolt dokázat to, co se mu podařilo před čtyřmi lety v Pekingu. Získat tři zlaté medaile a všechny ve světových rekordech. I proto je prý v letošní sezoně daleko víc soustředěný a z jeho slov je patrné, že má větší motivaci než v minulých letech.

 • Bolt přistál v Ostravě, stovka ho čeká v pátek
  Bolt přistál v Ostravě, stovka ho čeká v pátek

  21.5.2012 19:22

  Ostrava - Výjimečný jamajský sprinter a největší atrakce blížícího se mítinku Zlatá tretra Usain Bolt dnes přistál v Ostravě. Úřadující světový rekordman tady v pátek poběží závod na 100 metrů.

Další zprávy na portálu ČT sport

 • Bolt: Gay měl dostat doživotní zákaz. Ta dohoda je pitomost
  Bolt: Gay měl dostat doživotní zákaz. Ta dohoda je pitomost

  24.4.2015 14:56

  Londýn – Jejich souboje ve sprintu na 100 metrů patřily k ozdobám všech mítinků. To však do doby než byl Tyson Gay usvědčen z dopingu. Američan je však již zpět, což se nelíbí právě jeho konkurentovi a nejrychlejšímu muži planety Usainu Boltovi. Podle Jamajčana je roční trest, který Gayovi udělil antidopingový úřad, směšný a jeho sok měl v atletice navždy skončit.

 • Hejnová už zase skáče bez bolesti. Věří v dobrou sezonu
  Hejnová už zase skáče bez bolesti. Věří v dobrou sezonu

  22.4.2015 17:12

  Praha - Nedávno se vrátila z tradičního soustředění v Jihoafrické republice a tento pátek se Zuzana Hejnová vydá na dva týdny na Tenerife. Tam už bude její trénink tak kvalitní, aby mistryni světa v běhu na 400 m překážek připravil na obhajobu titulu na srpnovém šampionátu v Pekingu. Bronzová olympijská medailistka z Londýna je zdravá a připravená na návrat po loňské sezoně ovlivněné zdravotními potížemi.

 • Bostonský maraton vyhrál Etiopan Desisa
  Bostonský maraton vyhrál Etiopan Desisa

  20.4.2015 19:43

  Boston - Slavný maraton v Bostonu vyhráli Keňanka Caroline Rotichová a Etiopan Lelisa Desisa, který si zopakoval prvenství z roku 2013, kdy v cíli závodu explodovaly nastražené výbušniny.

 • Třetí ročník Brněnského maratonu ovládli Martin Kučera a Soňa Vnenčáková
  Třetí ročník Brněnského maratonu ovládli Martin Kučera a Soňa Vnenčáková

  20.4.2015 14:58

  Brno - Kompletně v režii domácích běžců proběhl třetí ročník Brněnského půlmaratonu. V konkurenci rekordních 2300 běžců, kde ale tentokrát chyběli afričtí vytrvalci, uspěli Martin Kučera z Univerzity Brno a za Moravskou Slavii Brno startující Slovenka Soňa Vnenčáková. Brněnští závodníci slavii triumf i na doprovodném závodě širším centrem města, Brněnskou desítku vyhráli Patrik Sochor a Alice Prokešová.

 • Na Pernštýnském náměstí byli nejrychleji Sekyrová a Pavlišta
  Na Pernštýnském náměstí byli nejrychleji Sekyrová a Pavlišta

  18.4.2015 20:33

  Pardubice - Dvě kola s cílem na pardubickém Pernštýnském náměstí nejrychleji zvládli Ivana Sekyrová a Vít Pavlišta. Pro Sekyrovou to byla už šestá medaile z MČR v půlmaratonu a zároveň i její desátý cenný kov ve stejném závodu.

Diskuse diváků
 • Petr Kalný 24. 4. 2015 23:33

  Výsledky

  Reportáž docela dobrá, ale kde jste vzali ty výsledky? Zkuste se podívat na http://online…

Tato diskuse je určena pouze k výměně názorů mezi diváky. Pokud chcete zaslat dotaz nebo připomínku tvůrcům pořadu, obraťte se, prosím, přímo na Českou televizi.

Napsat do televize Vstoupit do diskuse

Stopáž: 216 minut – Rok výroby: 2012
Žánr: Sport
Vysílání pořadu

Tento pořad v současnosti nevysíláme. Můžete si však nechat zaslat zprávu, pokud se objeví v aktuálním vysílání:

Nastavit připomenutí

Starší data vysílání najdete kliknutím na následující odkaz.

Hledat všechna vysílání:
pořadu / tohoto dílu

Další zdroje