Zlatá tretra 2012

Hodnocení pořadu:
1 2 3 4 5 Počet hlasů: 468  
Sdílet
| Poslat odkaz

Záznam největšího atletického podniku v Česku

V současné době není video k dispozici.

Více na portálu ČT sport

 • Zlatou tretru ovládli čeští oštěpaři
  Zlatou tretru ovládli čeští oštěpaři

  25.5.2012 21:30

  Ostrava - Barbora Špotáková na úvod ostravské Zlaté tretry vyhrála soutěž oštěpařek rekordním hodem mítinku i letošních světových tabulek. Dosažením 67,78 metrů sesadila dosavadní rekordmanku Zlaté tretry, Němku Christinu Obergfellovou. Českého vítěze má také mužská kategorie. Všechny soupeře včetně olympijského šampiona Thorkildsena porazil Vítězslav Veselý hodem 85,67 metrů. Dalším vrcholem mítinku byl očekávaný start Usaina Bolta v běhu na 100 metrů. Trojnásobný olympijský šampion zvítězil v hlavním závodě mítinku v čase 10:04. Sprinterům napřál protivítr, Boltova reakce na startu byla navíc nejpomalejší a zřejmě poznamenaná předchozím ulitým startem dalšího ze závodníků. I když Jamajčan nenaplnil ambice překonat vlastní nejlepší letošní výkon 9:82, diváci ho odměnili bouřlivým potleskem.

 • Je tu Zlatá tretra - přehlídka atletických hvězd
  Je tu Zlatá tretra - přehlídka atletických hvězd

  25.5.2012 06:03

  Ostrava - Osm olympijských vítězů z Pekingu, stejný počet mistrů světa z loňského Tegu, devět světových šampionů z Berlína 2009 a více než dvacet medailistů z vrcholných soutěží. To je vizitka účastníků 51. ročníku atletické Zlaté tretry. Vrcholem mítinku bude opět start fenomenálního sprintera z Jamajky Usaina Bolta, který nastoupí do závodu na 100 metrů. Přímý přenos vysílá od 17:30 ČT4 a náš web. Novinky, rozhovory s osobnostmi a další informace před zahájením největšího atletického podniku v Česku sledujte na ČT4 v pořadu Hvězdy Zlaté tretry 2012 od 13:00.

 • Bolt si zaběhal s dětmi a doufá, že počasí do pátku vydrží
  Bolt si zaběhal s dětmi a doufá, že počasí do pátku vydrží

  23.5.2012 20:19

  Ostrava - Na olympijských hrách v Londýně chce Usain Bolt dokázat to, co se mu podařilo před čtyřmi lety v Pekingu. Získat tři zlaté medaile a všechny ve světových rekordech. I proto je prý v letošní sezoně daleko víc soustředěný a z jeho slov je patrné, že má větší motivaci než v minulých letech.

 • Bolt přistál v Ostravě, stovka ho čeká v pátek
  Bolt přistál v Ostravě, stovka ho čeká v pátek

  21.5.2012 19:22

  Ostrava - Výjimečný jamajský sprinter a největší atrakce blížícího se mítinku Zlatá tretra Usain Bolt dnes přistál v Ostravě. Úřadující světový rekordman tady v pátek poběží závod na 100 metrů.

Další zprávy na portálu ČT sport

 • Kudlička: Balnerův úspěšný pokus mě pozitivně motivuje
  Kudlička: Balnerův úspěšný pokus mě pozitivně motivuje

  29.6.2015 13:13

  Praha - Tyčkař Jan Kudlička o víkendu útočil na český rekord, který mu však o kousek unikl. Kudlička přiznává, že ho české maximum, které nedávno skočil Michal Balner, pozitivně motivuje. Příležitost bude mít na blížící se Pražské tyčce. Jeho kolegyně Jiřina Ptáčníková zatím účast na exhibici zvažuje.

 • Bendová: Příroda je lepší než tartan. Trénuji na poli
  Bendová: Příroda je lepší než tartan. Trénuji na poli

  29.6.2015 10:38

  Praha - Mistryní republiky v běhu na 200 metrů se o víkendu stala patnáctiletá Nikola Bendová. Její výsledný čas 23,76 navíc vyrovnal národní dorostenecký rekord Hany Benešové, která však byla při svém běhu o dva roky starší. Bendovou nyní čeká mistrovství světa do 17 let, které se koná v polovině července v kolumbijském Cali.

 • Gatlin potvrdil formu, zaběhl pátou nejrychlejší dvoustovku historie
  Gatlin potvrdil formu, zaběhl pátou nejrychlejší dvoustovku historie

  29.6.2015 08:37

  Eugene (USA) – Zatímco jeho hlavní konkurent Usain Bolt stále hledá ztracenou formu, Justin Gatlin před blížícím se mistrovstvím světa znovu potvrdil, že ta jeho je velice dobrá. Na americkém šampionátu v Eugune ovládl závod na 200 metrů časem 19,57 sekundy, kterým se zařadil na páté místo historických tabulek. Atlet, jehož kariéru v minulosti poznamenal čtyřletý dopingový trest, tak letos s převahou vládne oběma sprinterským tratím.

 • Maslák zaběhl výbornou dvoustovku, limity pro MS nikdo nový nesplnil
  Maslák zaběhl výbornou dvoustovku, limity pro MS nikdo nový nesplnil

  28.6.2015 20:12

  Plzeň - Sprinter Pavel Maslák se postaral o nejlepší výkon druhého dne mistrovství České republiky v atletice v Plzni, závod na 200 metrů vyhrál časem 20,58 sekundy. Oštěpařka Barbora Špotáková se trápila, ale alespoň dvakrát přehodila 60 metrů, jednou přesně o metr. Do týmu pro mistrovství světa v Pekingu o víkendu nikdo nepřibyl. 

 • Svobodovi nevyšel útok na limit, Kudlička marně usiloval o rekord
  Svobodovi nevyšel útok na limit, Kudlička marně usiloval o rekord

  27.6.2015 17:50

  Plzeň - Marně útočil Petr Svoboda na atletickém mistrovství České republiky v Plzni v běhu na 110 metrů překážek na limit pro účast na světovém šampionátu. V protivětru za ním zaostal o sedm setin sekundy. Tyčkař Jan Kudlička se snažil překonat tři dny starý český rekord, ale rovněž neuspěl. 

Stopáž: 216 minut – Rok výroby: 2012
Žánr: Sport
Vysílání pořadu

Tento pořad v současnosti nevysíláme. Můžete si však nechat zaslat zprávu, pokud se objeví v aktuálním vysílání:

Nastavit připomenutí

Starší data vysílání najdete kliknutím na následující odkaz.

Hledat všechna vysílání:
pořadu / tohoto dílu

Další zdroje