Zlatá tretra 2012

Hodnocení pořadu:
1 2 3 4 5 Počet hlasů: 422  
Sdílet
| Poslat odkaz

Záznam největšího atletického podniku v Česku

V současné době nelze video přehrát.

Více na portálu ČT sport

 • Zlatou tretru ovládli čeští oštěpaři
  Zlatou tretru ovládli čeští oštěpaři

  25.5.2012 21:30

  Ostrava - Barbora Špotáková na úvod ostravské Zlaté tretry vyhrála soutěž oštěpařek rekordním hodem mítinku i letošních světových tabulek. Dosažením 67,78 metrů sesadila dosavadní rekordmanku Zlaté tretry, Němku Christinu Obergfellovou. Českého vítěze má také mužská kategorie. Všechny soupeře včetně olympijského šampiona Thorkildsena porazil Vítězslav Veselý hodem 85,67 metrů. Dalším vrcholem mítinku byl očekávaný start Usaina Bolta v běhu na 100 metrů. Trojnásobný olympijský šampion zvítězil v hlavním závodě mítinku v čase 10:04. Sprinterům napřál protivítr, Boltova reakce na startu byla navíc nejpomalejší a zřejmě poznamenaná předchozím ulitým startem dalšího ze závodníků. I když Jamajčan nenaplnil ambice překonat vlastní nejlepší letošní výkon 9:82, diváci ho odměnili bouřlivým potleskem.

 • Je tu Zlatá tretra - přehlídka atletických hvězd
  Je tu Zlatá tretra - přehlídka atletických hvězd

  25.5.2012 06:03

  Ostrava - Osm olympijských vítězů z Pekingu, stejný počet mistrů světa z loňského Tegu, devět světových šampionů z Berlína 2009 a více než dvacet medailistů z vrcholných soutěží. To je vizitka účastníků 51. ročníku atletické Zlaté tretry. Vrcholem mítinku bude opět start fenomenálního sprintera z Jamajky Usaina Bolta, který nastoupí do závodu na 100 metrů. Přímý přenos vysílá od 17:30 ČT4 a náš web. Novinky, rozhovory s osobnostmi a další informace před zahájením největšího atletického podniku v Česku sledujte na ČT4 v pořadu Hvězdy Zlaté tretry 2012 od 13:00.

 • Bolt si zaběhal s dětmi a doufá, že počasí do pátku vydrží
  Bolt si zaběhal s dětmi a doufá, že počasí do pátku vydrží

  23.5.2012 20:19

  Ostrava - Na olympijských hrách v Londýně chce Usain Bolt dokázat to, co se mu podařilo před čtyřmi lety v Pekingu. Získat tři zlaté medaile a všechny ve světových rekordech. I proto je prý v letošní sezoně daleko víc soustředěný a z jeho slov je patrné, že má větší motivaci než v minulých letech.

 • Bolt přistál v Ostravě, stovka ho čeká v pátek
  Bolt přistál v Ostravě, stovka ho čeká v pátek

  21.5.2012 19:22

  Ostrava - Výjimečný jamajský sprinter a největší atrakce blížícího se mítinku Zlatá tretra Usain Bolt dnes přistál v Ostravě. Úřadující světový rekordman tady v pátek poběží závod na 100 metrů.

Další zprávy na portálu ČT sport

 • Šťastlivci z Česka míří do New Yorku na maraton, poběží i Pirk
  Šťastlivci z Česka míří do New Yorku na maraton, poběží i Pirk

  30.10.2014 20:16

  Praha – O start na slavném newyorském maratonu je tak velký zájem, že se startovní čísla losují. Mezi padesáti tisíci startujícími letos bude i pětadvacet českých běžců, na které se při losu usmálo štěstí. Dnes se vydali do New Yorku, kde se v neděli maraton poběží.

 • Sportovci se loučili s výškařskou legendou Rezkovou
  Sportovci se loučili s výškařskou legendou Rezkovou

  30.10.2014 17:36

  Praha – Sportovci všech generací se přišli do strašnického krematoria naposledy rozloučit s olympijskou vítězkou ve skoku do výšky Miloslavou Rezkovou-Hübnerovou, která zemřela ve věku 64 let. Držitelce olympijského zlata z roku 1968 se přišly poklonit i sportovní legendy.

 • Na Zlatou tretru zavítá rekordman Lavillenie. Bolt je znovu ve hře
  Na Zlatou tretru zavítá rekordman Lavillenie. Bolt je znovu ve hře

  29.10.2014 14:49

  Praha - Atletická Zlatá tretra Ostrava se příští rok uskuteční na zrekonstruovaném Městském stadionu ve Vítkovicích v úterý 26. května a organizátoři opět jednají s fenomenálním jamajským sprinterem Usainem Boltem, který by měl na tradiční mítink zavítat po dvouleté pauze. Pořadatelé už potvrdili účast první velké hvězdy – přijede francouzský tyčkař Renaud Lavillenie.

 • Vrabcová Nývltová překonala ženský rekord v běhu Hronov – Náchod
  Vrabcová Nývltová překonala ženský rekord v běhu Hronov – Náchod

  26.10.2014 17:59

  Náchod – Do 57. ročníku silničního běhu Hronov – Náchod se zaregistrovalo 745 závodníků.  Mezi jinými zde startovala také česká reprezentantka v běhu na lyžích Eva Vrabcová Nývltová. Té se podařilo na tomto prestižním silničním závodě překonat ženský traťový rekord z roku 1995 a trasu dlouhou 8850 metrů pokořila za 29 minut a 5 desetin vteřiny.

 • Špotáková je nejlepší atletkou měsíce září
  Špotáková je nejlepší atletkou měsíce září

  21.10.2014 10:55

  Lausanne (Švýcarsko) - Barbora Špotáková korunovala úspěšný rok. Světová rekordmanka byla vyhlášena nejlepší evropskou atletkou měsíce září. Dvojnásobná olympijská vítězka vyhrála anketu Evropské atletické asociace (EAA) letos už podruhé, uspěla i za červen, kdy slavila úspěšný comeback na velké akci po mateřské pauze.

Stopáž: 216 minut – Rok výroby: 2012
Žánr: Sport
Vysílání pořadu

Tento pořad v současnosti nevysíláme. Můžete si však nechat zaslat zprávu, pokud se objeví v aktuálním vysílání:

Nastavit připomenutí

Starší data vysílání najdete kliknutím na následující odkaz.

Hledat všechna vysílání:
pořadu / tohoto dílu

Další zdroje