Zlatá tretra 2012

Hodnocení pořadu:
1 2 3 4 5 Počet hlasů: 422  
Sdílet
| Poslat odkaz

Záznam největšího atletického podniku v Česku

V současné době nelze video přehrát.

Více na portálu ČT sport

 • Zlatou tretru ovládli čeští oštěpaři
  Zlatou tretru ovládli čeští oštěpaři

  25.5.2012 21:30

  Ostrava - Barbora Špotáková na úvod ostravské Zlaté tretry vyhrála soutěž oštěpařek rekordním hodem mítinku i letošních světových tabulek. Dosažením 67,78 metrů sesadila dosavadní rekordmanku Zlaté tretry, Němku Christinu Obergfellovou. Českého vítěze má také mužská kategorie. Všechny soupeře včetně olympijského šampiona Thorkildsena porazil Vítězslav Veselý hodem 85,67 metrů. Dalším vrcholem mítinku byl očekávaný start Usaina Bolta v běhu na 100 metrů. Trojnásobný olympijský šampion zvítězil v hlavním závodě mítinku v čase 10:04. Sprinterům napřál protivítr, Boltova reakce na startu byla navíc nejpomalejší a zřejmě poznamenaná předchozím ulitým startem dalšího ze závodníků. I když Jamajčan nenaplnil ambice překonat vlastní nejlepší letošní výkon 9:82, diváci ho odměnili bouřlivým potleskem.

 • Je tu Zlatá tretra - přehlídka atletických hvězd
  Je tu Zlatá tretra - přehlídka atletických hvězd

  25.5.2012 06:03

  Ostrava - Osm olympijských vítězů z Pekingu, stejný počet mistrů světa z loňského Tegu, devět světových šampionů z Berlína 2009 a více než dvacet medailistů z vrcholných soutěží. To je vizitka účastníků 51. ročníku atletické Zlaté tretry. Vrcholem mítinku bude opět start fenomenálního sprintera z Jamajky Usaina Bolta, který nastoupí do závodu na 100 metrů. Přímý přenos vysílá od 17:30 ČT4 a náš web. Novinky, rozhovory s osobnostmi a další informace před zahájením největšího atletického podniku v Česku sledujte na ČT4 v pořadu Hvězdy Zlaté tretry 2012 od 13:00.

 • Bolt si zaběhal s dětmi a doufá, že počasí do pátku vydrží
  Bolt si zaběhal s dětmi a doufá, že počasí do pátku vydrží

  23.5.2012 20:19

  Ostrava - Na olympijských hrách v Londýně chce Usain Bolt dokázat to, co se mu podařilo před čtyřmi lety v Pekingu. Získat tři zlaté medaile a všechny ve světových rekordech. I proto je prý v letošní sezoně daleko víc soustředěný a z jeho slov je patrné, že má větší motivaci než v minulých letech.

 • Bolt přistál v Ostravě, stovka ho čeká v pátek
  Bolt přistál v Ostravě, stovka ho čeká v pátek

  21.5.2012 19:22

  Ostrava - Výjimečný jamajský sprinter a největší atrakce blížícího se mítinku Zlatá tretra Usain Bolt dnes přistál v Ostravě. Úřadující světový rekordman tady v pátek poběží závod na 100 metrů.

Další zprávy na portálu ČT sport

 • Tréninkově to vypadá dobře, hlásí Hejnová během dřiny v Africe
  Tréninkově to vypadá dobře, hlásí Hejnová během dřiny v Africe

  15.12.2014 20:13

  Potchefstroom (JAR) Jednaosmdesát dní zbývá do startu pražského halového mistrovství Evropy v atletice a největší české medailové naděje se už pilně připravují. Zuzana Hejnová a Pavel Maslák plní tréninkové dávky v areálu univerzity v jihoafrickém Potchefstroomu. 

 • Přijde atletika o disciplíny na Hrách? Mohou je vytlačit malé sporty
  Přijde atletika o disciplíny na Hrách? Mohou je vytlačit malé sporty

  11.12.2014 20:11

  Praha - Mezinárodní olympijský výbor zvýšil naději malých sportů na účast na Hrách, ale nadělal starosti těm zavedeným. Počet sportů totiž smí narůst, ale počet disciplín má zůstat stejný. O své medailové soutěže tak může přijít třeba i atletika.

 • První "oběti" atletické aféry. Funkce se vzdali tři představitelé IAAF
  První

  11.12.2014 17:31

  Moskva – Dokument německé televize ARD o systematickém dopingu ruských atletů hýbe sportovním světem. Kvůli podezření na podílu v kauze ze své funkce v Mezinárodní atletické federaci dočasně odstoupili tři představitelé, pokladník IAAF Valentin Balachničev, jenž je i předsedou Ruské atletické federace, syn předsedy IAAF Papa Massata Diack a Habib Cisse, právní poradce IAAF.

 • Překážky, bloky, laťky – výstava mapuje historii české atletiky
  Překážky, bloky, laťky – výstava mapuje historii české atletiky

  11.12.2014 17:15

  Praha - Historie české atletiky v kostce. V obchodním centru Galerie Harfa, v bezprostřední blízkosti O2 areny, kde se v březnu příštího roku uskuteční halové mistrovství Evropy, je k vidění výjimečná výstava fotografií, medailí, sportovního náčiní a nářadí a dalších cenných relikvií.

 • Ruští sportovci systematicky využívají doping, tvrdí ARD a L'Equipe
  Ruští sportovci systematicky využívají doping, tvrdí ARD a L'Equipe

  4.12.2014 23:05

  Berlín/Paříž - Německá televize ARD a francouzský deník L'Equipe obvinily Rusko ze systematického dopingu, korupce a vydírání. Přední vytrvalkyně Lilija Šobuchovová například údajně zaplatila vedení ruské atletiky přes půl milionu dolarů za zamlčení dopingového nálezu. V jiné části reportáže se zase olympijská vítězka v běhu na 800 metrů Maria Savinovová přiznává k užití steroidů. Šéf ruských atletů označil obvinění za snůšku lží.

Stopáž: 216 minut – Rok výroby: 2012
Žánr: Sport
Vysílání pořadu

Tento pořad v současnosti nevysíláme. Můžete si však nechat zaslat zprávu, pokud se objeví v aktuálním vysílání:

Nastavit připomenutí

Starší data vysílání najdete kliknutím na následující odkaz.

Hledat všechna vysílání:
pořadu / tohoto dílu

Další zdroje