Zlatá tretra 2012

Hodnocení pořadu:
1 2 3 4 5 Počet hlasů: 442  
Sdílet
| Poslat odkaz

Záznam největšího atletického podniku v Česku

V současné době není video k dispozici.

Více na portálu ČT sport

 • Zlatou tretru ovládli čeští oštěpaři
  Zlatou tretru ovládli čeští oštěpaři

  25.5.2012 21:30

  Ostrava - Barbora Špotáková na úvod ostravské Zlaté tretry vyhrála soutěž oštěpařek rekordním hodem mítinku i letošních světových tabulek. Dosažením 67,78 metrů sesadila dosavadní rekordmanku Zlaté tretry, Němku Christinu Obergfellovou. Českého vítěze má také mužská kategorie. Všechny soupeře včetně olympijského šampiona Thorkildsena porazil Vítězslav Veselý hodem 85,67 metrů. Dalším vrcholem mítinku byl očekávaný start Usaina Bolta v běhu na 100 metrů. Trojnásobný olympijský šampion zvítězil v hlavním závodě mítinku v čase 10:04. Sprinterům napřál protivítr, Boltova reakce na startu byla navíc nejpomalejší a zřejmě poznamenaná předchozím ulitým startem dalšího ze závodníků. I když Jamajčan nenaplnil ambice překonat vlastní nejlepší letošní výkon 9:82, diváci ho odměnili bouřlivým potleskem.

 • Je tu Zlatá tretra - přehlídka atletických hvězd
  Je tu Zlatá tretra - přehlídka atletických hvězd

  25.5.2012 06:03

  Ostrava - Osm olympijských vítězů z Pekingu, stejný počet mistrů světa z loňského Tegu, devět světových šampionů z Berlína 2009 a více než dvacet medailistů z vrcholných soutěží. To je vizitka účastníků 51. ročníku atletické Zlaté tretry. Vrcholem mítinku bude opět start fenomenálního sprintera z Jamajky Usaina Bolta, který nastoupí do závodu na 100 metrů. Přímý přenos vysílá od 17:30 ČT4 a náš web. Novinky, rozhovory s osobnostmi a další informace před zahájením největšího atletického podniku v Česku sledujte na ČT4 v pořadu Hvězdy Zlaté tretry 2012 od 13:00.

 • Bolt si zaběhal s dětmi a doufá, že počasí do pátku vydrží
  Bolt si zaběhal s dětmi a doufá, že počasí do pátku vydrží

  23.5.2012 20:19

  Ostrava - Na olympijských hrách v Londýně chce Usain Bolt dokázat to, co se mu podařilo před čtyřmi lety v Pekingu. Získat tři zlaté medaile a všechny ve světových rekordech. I proto je prý v letošní sezoně daleko víc soustředěný a z jeho slov je patrné, že má větší motivaci než v minulých letech.

 • Bolt přistál v Ostravě, stovka ho čeká v pátek
  Bolt přistál v Ostravě, stovka ho čeká v pátek

  21.5.2012 19:22

  Ostrava - Výjimečný jamajský sprinter a největší atrakce blížícího se mítinku Zlatá tretra Usain Bolt dnes přistál v Ostravě. Úřadující světový rekordman tady v pátek poběží závod na 100 metrů.

Další zprávy na portálu ČT sport

 • Zahájení HME: Oslava atletiky i připomenutí historie
  Zahájení HME: Oslava atletiky i připomenutí historie

  3.3.2015 16:09

  Praha - Zhruba hodinové slavnostní zahájení halového mistrovství Evropy v pražské O2 areně má být oslavou české atletiky, kterou chtějí organizátoři představit jako krásnou a duchaplnou královnu sportu. Multimediální ceremoniál rovněž připomene historické chvíle české atletiky. Součástí programu bude představení všech zúčastněných zemí, na závěr zazní státní hymna. Přímý přenos slavnostního zahájení sledujte na ČT1 a našem webu ve čtvrtek od 20:55.

 • Koulařská soutěž by mohla být v české režii. Silné trio ladí formu
  Koulařská soutěž by mohla být v české režii. Silné trio ladí formu

  2.3.2015 21:25

  Praha – První disciplínou halového evropského šampionátu atletů v Praze bude už ve čtvrtek kvalifikace koulařů. Do té nastoupí hned tři Češi a všichni mají skvělou formu. Seriál přímých přenosů ČT sport a našeho webu začne ve čtvrtek v 16:20.

 • Světla svítí, překážky jsou natřené. HME v atletice je připraveno
  Světla svítí, překážky jsou natřené. HME v atletice je připraveno

  2.3.2015 16:29

  Praha - Po 37 letech se vrací vrcholná atletika do České republiky. Dráha je položena, výsledkové tabule svítí, skládají se sektory. Halové mistrovství Evropy v atletice je připraveno. Překážky jsou natřené výrazným logem pražského šampionátu, v tréninkové hale je cítit nový povrch a zázemí je hotové. "Máme se rozhodně na co těšit," říká před startem šéftrenér české reprezentace Tomáš Dvořák. Přímé přenosy nabídne od čtvrtka do neděle ČT sport a náš web.

 • Nominace na HME schválena. Představí se rekordních 46 atletek a atletů
  Nominace na HME schválena. Představí se rekordních 46 atletek a atletů

  1.3.2015 19:21

  Praha Tým českých reprezentantů na halové mistrovství Evropy příští týden v Praze čítá rekordních 46 atletek a atletů, devatenáct žen a sedmadvacet mužů. Nominaci schválilo na dnešním zasedání předsednictvo Českého atletického svazu. Do dvou disciplín je podle očekávání přihlášena mistryně světa v běhu na 400 metrů překážek Zuzana Hejnová, pravděpodobně ale dá osmistovce přednost před poloviční tratí. 

 • Svoboda se vrací na HME po čtyřech letech od zlata
  Svoboda se vrací na HME po čtyřech letech od zlata

  28.2.2015 20:09

  Praha Překážkář Petr Svoboda na halovém mistrovství Evropy startoval naposledy v Paříži v roce 2011, kdy se mu povedlo zvítězit. Nyní, po čtyřech letech a překonaných zdravotních problémech, se na HME vrací.

Stopáž: 216 minut – Rok výroby: 2012
Žánr: Sport
Vysílání pořadu

Tento pořad v současnosti nevysíláme. Můžete si však nechat zaslat zprávu, pokud se objeví v aktuálním vysílání:

Nastavit připomenutí

Starší data vysílání najdete kliknutím na následující odkaz.

Hledat všechna vysílání:
pořadu / tohoto dílu

Další zdroje