Memoriál Josefa Odložila

Hodnocení pořadu:
1 2 3 4 5 Počet hlasů: 461  
Sdílet
| Poslat odkaz

Přímý přenos mezinárodního atletického mítinku z Prahy

V současné době není video k dispozici.

Další zprávy na portálu ČT sport

 • ŽIVĚ: Hvězdy světové atletiky bojují na ostravské Zlaté tretře
  ŽIVĚ: Hvězdy světové atletiky bojují na ostravské Zlaté tretře

  26.5.2015 16:58

  Ostrava - Tradiční svátek atletiky Zlatá tretra letos slibuje velké sportovní souboje. Na ostravském mítinku se krom české špičky představí i hvězdní světoví atleti v čele s Asafou Powellem, Usainem Boltem nebo Terem Pitkämäkim, jehož souboj s Vítězslavem Veselým má patřit mezi ozdoby programu. Zlatou tretru sledujte živě na programu ČT sport a našem webu.

 • Zlatá tretra nabídne oštěpařské souboje i Boltův návrat
  Zlatá tretra nabídne oštěpařské souboje i Boltův návrat

  26.5.2015 12:58

  Ostrava - Dvanáct mistrů světa, deset olympijských vítězů a čtyři světoví rekordmani obstarají hvězdné obsazení atletické Zlaté tretry, které se po dvou letech opět zúčastní Usain Bolt z Jamajky. Hvězda světové atletiky poběží závod na 200 metrů. Poloviční trať má ve startovní listině jeho krajana Asafu Powella, druhého muže letošních tabulek. Tahákem mítinku bude také oštěpařský souboj Barbory Špotákové a Marie Abakumovové z Ruska. Přímý přenos vysílá ČT sport a náš web od 17:00.

 • Nenávidím tréninky, miluju závody, prozradil na Ostravu natěšený Bolt
  Nenávidím tréninky, miluju závody, prozradil na Ostravu natěšený Bolt

  26.5.2015 07:55

  Ostrava – Jednou z největších hvězd Zlaté tretry bude posedmé Usain Bolt. V Ostravě se představí na své nejoblíbenější trati  dvoustovce. Vítkovické startovní bloky pro něj mají být odrazem k mistrovství světa, které se letos koná v Pekingu. Zlatou tretru sledujte živě od 17:00 na programu ČT sport a našem webu.

 • Zlatá tretra začala polským kladivářským triumfem
  Zlatá tretra začala polským kladivářským triumfem

  25.5.2015 21:18

  Ostrava – Zlatá tretra začala podle předpokladů. Soutěže v hodu kladivem, které se konají už tradičně vpředvečer ostravského mítinku, ovládli polští favorité a lídři letošních světových tabulek.

 • Velký oštěpařský souboj. Bude se střílet ostrými, odhaduje Frydrych
  Velký oštěpařský souboj. Bude se střílet ostrými, odhaduje Frydrych

  25.5.2015 15:53

  Ostrava – Startovní listina ostravského mítinku Zlatá tretra čítá deset olympijských vítězů a dvanáct mistrů světa, mezi kterými nechybí ani jméno oštěpaře Vítězslava Veselého. Ten je v současném pořadí tréninkové skupiny Jana Železného až třetí za Petrem Frydrychem a Jakubem Vadlejchem, což napovídá o vysoké úrovni oštěpařského souboje. Do bitvy kompletní české špičky se navíc budou chtít vložit i finský lídr letošních tabulek Tero Pitkämäki nebo Egypťan Ihab El-Sajíd. Přímý přenos vysílá ČT sport a náš web v úterý od 17:00.

Stopáž: 120 minut – Rok výroby: 2015 – L  HD
Žánr: Sport