Hodnocení pořadu:
1 2 3 4 5 Počet hlasů: 422
Sdílet
| Poslat odkaz

Záznam 118. ročníku nejstaršího běžeckého závodu v Evropě, který je zároveň Mistrovstvím České republiky v silničním běhu

Přehrát video

Více na portálu ČT sport

• Lyžařka Vrabcová-Nývltová vyhrála běžecké Běchovice
    Lyžařka Vrabcová-Nývltová vyhrála běžecké Běchovice

28.9.2014 16:30

Praha - Běžkyně na lyžích Eva Vrabcová-Nývltová vyhrála v traťovém rekordu 118. ročník tradičního závodu z Běchovic do Prahy a vybojovala svůj první titul mistryně České republiky v silničním běhu na deset kilometrů. Pátá žena ze závodu na 30 km volnou technikou na Olympijských hrách v Soči porazila o více než dvě minuty loňskou vítězku Petru Kamínkovou, s níž loni prohrála. Absolutními vítězi se stali Keňané Hillary Maiyo v čase 29:14 a Nancy Wambuaová (33:18).

Další zprávy na portálu ČT sport

• Zlatou tretru za rok ozdobí mistr Evropy Bondarenko
    Zlatou tretru za rok ozdobí mistr Evropy Bondarenko

27.11.2014 12:07

Ostrava - Další potvrzenou hvězdou atletického mítinku Zlatá tretra Ostrava 2015 je ukrajinský mistr světa ve výšce Bohdan Bondarenko. Pětadvacetiletému úřadujícímu mistrovi Evropy s osobním rekordem 242 centimetrů se v závodě pokusí vzdorovat i nejlepší český výškař Jaroslav Bába.

• Kontinentální pohár v Ostravě vyjde na 120 milionů, čtvrtinu zaplatí město s krajem

26.11.2014 15:09

Ostrava – Minulý týden se Ostrava stala pořadatelem atletického Kontinentálního poháru, který se bude konat v září 2018, a pomalu se začíná rýsovat i výše nákladů na blížící se sportovní událost. Pohár by měl vyjít na 120 milionů korun, z nichž přibližně čtvrtinu (celkem 30 milionů korun) pokryje rovným dílem město ve spolupráci s Moravskoslezským krajem. Zatím neznámou částkou by se měl podílet i stát.

• Nejlepšími atlety světa jsou Lavillenie a Adamsová
    Nejlepšími atlety světa jsou Lavillenie a Adamsová

21.11.2014 22:06

Monako – Nejlepšími světovými atlety za rok 2014 jsou francouzský tyčkař Renaud Lavillenie a novozélandská koulařka Valerie Adamsová. Lavillenie vyhrál mužskou část ankety světové federace IAAF jako první Evropan od roku 2000, kdy triumfoval český oštěpař Jan Železný. Na galavečeru v Monaku dostal přednost před zbylými finalisty výškařem Mutazem Issou Baršimem z Kataru a keňským maratoncem Dennisem Kimettem. Adamsová zvítězila před vytrvalkyní Genzebe Dibabaovou z Etiopie a nizozemskou sprinterkou Dafne Schippersovou.

• Ostrava v roce 2018 uspořádá atletický Kontinentální pohár
    Ostrava v roce 2018 uspořádá atletický Kontinentální pohár

18.11.2014 21:02

Monako - Ostrava uspořádá v roce 2018 atletický Kontinentální pohár, elitní týmovou soutěž mezinárodní atletické federace IAAF, v níž proti sobě nastupují výběry jednotlivých světadílů. Ostravská kandidatura dostala ve volbě v Monaku od IAAF přednost před polskou Bydhoští.