Hodnocení pořadu:
1 2 3 4 5 Počet hlasů: 422
Sdílet
| Poslat odkaz

Záznam 118. ročníku nejstaršího běžeckého závodu v Evropě, který je zároveň Mistrovstvím České republiky v silničním běhu

Přehrát video

Více na portálu ČT sport

• Lyžařka Vrabcová-Nývltová vyhrála běžecké Běchovice
    Lyžařka Vrabcová-Nývltová vyhrála běžecké Běchovice

28.9.2014 16:30

Praha - Běžkyně na lyžích Eva Vrabcová-Nývltová vyhrála v traťovém rekordu 118. ročník tradičního závodu z Běchovic do Prahy a vybojovala svůj první titul mistryně České republiky v silničním běhu na deset kilometrů. Pátá žena ze závodu na 30 km volnou technikou na Olympijských hrách v Soči porazila o více než dvě minuty loňskou vítězku Petru Kamínkovou, s níž loni prohrála. Absolutními vítězi se stali Keňané Hillary Maiyo v čase 29:14 a Nancy Wambuaová (33:18).

Další zprávy na portálu ČT sport

• Špotáková je nejlepší atletkou měsíce září
    Špotáková je nejlepší atletkou měsíce září

21.10.2014 10:55

Lausanne (Švýcarsko) - Barbora Špotáková korunovala úspěšný rok. Světová rekordmanka byla vyhlášena nejlepší evropskou atletkou měsíce září. Dvojnásobná olympijská vítězka vyhrála anketu Evropské atletické asociace (EAA) letos už podruhé, uspěla i za červen, kdy slavila úspěšný comeback na velké akci po mateřské pauze.

• Po těžké nemoci zemřela olympijská vítězka Rezková-Hübnerová
    Po těžké nemoci zemřela olympijská vítězka Rezková-Hübnerová

20.10.2014 14:18

Praha - Ve věku 64 let zemřela olympijská vítězka ve skoku do výšky Miloslava Rezková-Hübnerová. Šampionka z Mexika 1968 podlehla v noci na pondělí těžké nemoci.

• Špotáková chybí v užší nominaci na nejlepší atletku světa
    Špotáková chybí v užší nominaci na nejlepší atletku světa

17.10.2014 12:20

Monako - Mistryně Evropy a vítězka Diamantové ligy Barbora Špotáková se nedostala do užší nominace v anketě o nejlepší atletku světa. V tříčlenném výběru mezinárodní federace IAAF jsou novozélandská koulařka Valerie Adamsová, vytrvalkyně Genzebe Dibabaová z Etiopie a nizozemská sprinterka Dafne Schippersová. Mezi muži získá trofej buď katarský výškař Mutaz Issa Baršim, keňský maratonec Dennis Kimetto, nebo tyčkař Renaud Lavillenie z Francie.

• Špotáková útočí na další ocenění, desítka nominovaných je již známa
    Špotáková útočí na další ocenění, desítka nominovaných je již známa

16.10.2014 14:02

Praha - Anketa Atlet roku 2014 již má desítku nominovaných, mezi kterými je favoritkou oštěpařka Barbora Špotáková. Dvojnásobná olympijská vítězka vyhrála mistrovství Evropy v Curychu, čímž završila svou sbírku medailí z velkých akcí. Výsledky hlasování budou oznámeny na slavnostním večeru v sobotu 8. listopadu.

• V běhu okolo Brněnské přehrady dominovali keňští běžci
    V běhu okolo Brněnské přehrady dominovali keňští běžci

13.10.2014 13:10

Brno - Pátý ročník běhu Vokolo Príglu byl rekordní, a to jak počtem závodníků, tak nejrychlejšími časy vítězů. Jak v mužské, tak ženské kategorii se o ně postarali keňští běžci. Na více než čtrnáctikilometrové trati okolo Brněnské přehrady poodběhl všem včetně svých týmových kolegů Hillary Kimaiyo a zvítězil v rekordním čase 43:05. Nejlepší Čech Lukáš Kourek doběhl na pátém místě s více než tříapůlminutovou ztrátou. Mezi ženami byla nejrychlejší Kimaiyova krajanka Peris Jeronová, která časem rovných 48 minut nedovolila obhájit triumf Slovence Kataríně Berešové.

Stopáž: 25 minut – Rok výroby: 2014
Žánr: Sport