Běchovice - Praha

Hodnocení pořadu:
1 2 3 4 5 Počet hlasů: 422  
Sdílet
| Poslat odkaz

Záznam 118. ročníku nejstaršího běžeckého závodu v Evropě, který je zároveň Mistrovstvím České republiky v silničním běhu

Přehrát video

Více na portálu ČT sport

 • Lyžařka Vrabcová-Nývltová vyhrála běžecké Běchovice
  Lyžařka Vrabcová-Nývltová vyhrála běžecké Běchovice

  28.9.2014 16:30

  Praha - Běžkyně na lyžích Eva Vrabcová-Nývltová vyhrála v traťovém rekordu 118. ročník tradičního závodu z Běchovic do Prahy a vybojovala svůj první titul mistryně České republiky v silničním běhu na deset kilometrů. Pátá žena ze závodu na 30 km volnou technikou na Olympijských hrách v Soči porazila o více než dvě minuty loňskou vítězku Petru Kamínkovou, s níž loni prohrála. Absolutními vítězi se stali Keňané Hillary Maiyo v čase 29:14 a Nancy Wambuaová (33:18).

Další zprávy na portálu ČT sport

 • Špotáková je nejlepší atletkou měsíce září
  Špotáková je nejlepší atletkou měsíce září

  21.10.2014 10:55

  Lausanne (Švýcarsko) - Barbora Špotáková korunovala úspěšný rok. Světová rekordmanka byla vyhlášena nejlepší evropskou atletkou měsíce září. Dvojnásobná olympijská vítězka vyhrála anketu Evropské atletické asociace (EAA) letos už podruhé, uspěla i za červen, kdy slavila úspěšný comeback na velké akci po mateřské pauze.

 • Po těžké nemoci zemřela olympijská vítězka Rezková-Hübnerová
  Po těžké nemoci zemřela olympijská vítězka Rezková-Hübnerová

  20.10.2014 14:18

  Praha - Ve věku 64 let zemřela olympijská vítězka ve skoku do výšky Miloslava Rezková-Hübnerová. Šampionka z Mexika 1968 podlehla v noci na pondělí těžké nemoci.

 • Špotáková chybí v užší nominaci na nejlepší atletku světa
  Špotáková chybí v užší nominaci na nejlepší atletku světa

  17.10.2014 12:20

  Monako - Mistryně Evropy a vítězka Diamantové ligy Barbora Špotáková se nedostala do užší nominace v anketě o nejlepší atletku světa. V tříčlenném výběru mezinárodní federace IAAF jsou novozélandská koulařka Valerie Adamsová, vytrvalkyně Genzebe Dibabaová z Etiopie a nizozemská sprinterka Dafne Schippersová. Mezi muži získá trofej buď katarský výškař Mutaz Issa Baršim, keňský maratonec Dennis Kimetto, nebo tyčkař Renaud Lavillenie z Francie.

 • Špotáková útočí na další ocenění, desítka nominovaných je již známa
  Špotáková útočí na další ocenění, desítka nominovaných je již známa

  16.10.2014 14:02

  Praha - Anketa Atlet roku 2014 již má desítku nominovaných, mezi kterými je favoritkou oštěpařka Barbora Špotáková. Dvojnásobná olympijská vítězka vyhrála mistrovství Evropy v Curychu, čímž završila svou sbírku medailí z velkých akcí. Výsledky hlasování budou oznámeny na slavnostním večeru v sobotu 8. listopadu. 

 • V běhu okolo Brněnské přehrady dominovali keňští běžci
  V běhu okolo Brněnské přehrady dominovali keňští běžci

  13.10.2014 13:10

  Brno - Pátý ročník běhu Vokolo Príglu byl rekordní, a to jak počtem závodníků, tak nejrychlejšími časy vítězů. Jak v mužské, tak ženské kategorii se o ně postarali keňští běžci. Na více než čtrnáctikilometrové trati okolo Brněnské přehrady poodběhl všem včetně svých týmových kolegů Hillary Kimaiyo a zvítězil v rekordním čase 43:05. Nejlepší Čech Lukáš Kourek doběhl na pátém místě s více než tříapůlminutovou ztrátou. Mezi ženami byla nejrychlejší Kimaiyova krajanka Peris Jeronová, která časem rovných 48 minut nedovolila obhájit triumf Slovence Kataríně Berešové.

Stopáž: 25 minut – Rok výroby: 2014
Žánr: Sport