Pražská tyčka

Hodnocení pořadu:
1 2 3 4 5 Počet hlasů: 483  
Sdílet
| Poslat odkaz

Záznam z tradičního mezinárodního závodu ve skoku o tyči

Přehrát video

Více na portálu ČT sport

 • Ptáčníková ovládla Pražskou tyčku v rekordu, na výhru dosáhl i Kudlička
  Ptáčníková ovládla Pražskou tyčku v rekordu, na výhru dosáhl i Kudlička

  1.7.2015 20:50

  Praha – Jiřina Ptáčníková na Palachově náměstí skočila 472 centimetrů a Pražskou tyčku vyhrála v rekordu mítinku, který poprvé ve čtyřiadvacetileté historii nebyl exhibiční a měl punc regulérní soutěže. Česká atletka se tak navíc zařadila na páté místo letošních světových tabulek a v Evropě je aktuálně třetí. Podobně si vedl i životní partner Ptáčníkové. Jan Kudlička vyrovnal své letošní maximum 575 cm, porazil tuzemského rekordmana Michala Balnera a také zvítězil. 

Další zprávy na portálu ČT sport

 • Špotáková na Diamantové lize v Londýně skončila o jediný centimetr druhá
  Špotáková na Diamantové lize v Londýně skončila o jediný centimetr druhá

  25.7.2015 22:52

  Londýn - Druhým dnem pokračoval podnik Diamantové ligy v Londýně. Na programu byl mimo jiné oštěp žen, kde nechyběla Barbora Špotáková. Česká atletka nakonec skončila těsně druhá, když jí o jediný centimetr přehodila Lotyška Madara Palameikaová. Výkonem 65,00 metrů si světová rekordmanka alespoň vylepšila letošní maximum a upevnila si vedení v průběžném pořadí. Další z českých zástupců Pavel Maslák doběhl v závodu na 400 metrů osmý v čase 45,78, z vítězství se radoval Jihoafričan Wayde van Niekerk. 

 • Semenyaová ozdobila mítink v Novém Městě nad Metují
  Semenyaová ozdobila mítink v Novém Městě nad Metují

  25.7.2015 21:24

  Nové Město nad Metují - Hvězda jihoafrické atletiky, Caster Semenyaová, se po problémech s kolenem vrací po třech letech na atletickou dráhu. Na mítinku v Novém Městě nad Metují vyhrála v závodě na 400 metrů v čase 53,12. Její dominantní tratí je ale osmistovka. "Chci ji v úterý (v Táboře) běžet pod dvě minuty a kvalifikovat se do Pekingu," věří Semenyaová ve splněný limit a svou účast na srpnovém mistrovství světa.

 • Bolt se vrátil vítězně, Hejnové patřily překážky
  Bolt se vrátil vítězně, Hejnové patřily překážky

  24.7.2015 23:27

  Londýn - Na londýnský olympijský stadion se v podniku Diamantové ligy vrátil jamajský sprinter Usain Bolt, který zaběhl v deštivém počasí čas 9,87 a v nepřítomnosti Justina Gatlina zvítězil. V běhu na 400 metrů překážek triumfovala přesvědčivě Zuzana Hejnová.

 • Bolt se vrací na dráhu, Hejnové ubyly na čtvrtce soupeřky
  Bolt se vrací na dráhu, Hejnové ubyly na čtvrtce soupeřky

  24.7.2015 06:33

  Londýn - Při dvoudenním mítinku Diamantové ligy v Londýně bude středem pozornosti Jamajčan Usain Bolt, který má letos zatím daleko do formy, v níž v britské metropoli před třemi lety slavil zlatý olympijský hattrick. Čas 10,12 s na 100 metrů ho v letošních tabulkách řadí až na 60. místo a páteční závod naznačí, jaké jsou jeho vyhlídky před srpnovým mistrovstvím světa v Pekingu.

 • Výškařka Hrubá přivezla z MS do 17 let zlato, dospělý šampionát ale vynechá
  Výškařka Hrubá přivezla z MS do 17 let zlato, dospělý šampionát ale vynechá

  22.7.2015 16:09

  Praha - Mladí čeští atleti mají za sebou velmi úspěšné období. V Kolumbii vybojovala minulý týden na mistrovství světa do 17 let zlatou medaili výškařka Michaela Hrubá, bronz pak další výškařka Lada Pejchalová. Na juniorském ME pak získal nejcennější kov, hlavně díky skvělému výkonu v disku, také desetibojař Jan Doležal.

Stopáž: 29 minut – Rok výroby: 2015 – ST
Žánr: Sport
Vysílání pořadu

Tento pořad v současnosti nevysíláme. Můžete si však nechat zaslat zprávu, pokud se objeví v aktuálním vysílání:

Nastavit připomenutí

Starší data vysílání najdete kliknutím na následující odkaz.

Hledat všechna vysílání:
pořadu / tohoto dílu