M ČR družstev 2014

Hodnocení pořadu:
1 2 3 4 5 Počet hlasů: 415  
Sdílet
| Poslat odkaz

Záznam z domácího šampionátu z Kolína

Přehrát video

Další zprávy na portálu ČT sport

 • Pistorius může znovu závodit a reprezentovat JAR
  Pistorius může znovu závodit a reprezentovat JAR

  15.9.2014 15:10

  Pretoria - Handicapovaný atlet Oscar Pistorius, kterého minulý týden soud uznal vinným ze zabití přítelkyně z nedbalosti, může znovu závodit a reprezentovat Jihoafrickou republiku. Podle výkonného ředitele Jihoafrické sportovní konfederace a národního olympijského výboru Tubbyho Reddyho neexistuje žádné omezení, které by bránilo v reprezentaci osobám se záznamem v trestním rejstříku.

 • Ústecký půlmaraton vyhrál Etiopan Adugna Tekele
  Ústecký půlmaraton vyhrál Etiopan Adugna Tekele

  15.9.2014 13:55

  Ústí nad Labem - Etiopský vytrvalec Adugna Takele se na pátý pokus dočkal vítězství v RunCzech běžecké lize. Nejrychleji totiž zvládl půlmaraton v Ústí nad Labem, kterého se zúčastnilo přes 1 800 běžců. Mezi ženami zvítězila Keňanka Correti Jepkoechová, Ivana Sekyrová doběhla devátá.

 • Veselý byl na Kontinentálním poháru druhý
  Veselý byl na Kontinentálním poháru druhý

  15.9.2014 11:24

  Marrákeš - Vítězslav Veselý byl druhý na Kontinentálním poháru v Marrákeši za hod dlouhý 83,77 metru a tým Evropy podpořil sedmi body. Porazil ho jen Egypťan Ihab Abdelrahman, který hodil 85,44. Třetí byl olympijský vítěz Keshorn Walcott z Trinidadu a Tobaga, který za českým oštěpařem zaostal o 25 centimetrů. Dvoudenní klání vyhráli s převahou atleti Evropy, kteří získali 447,5 bodu. Druzí skončili se ziskem 390 bodů reprezentanti amerického kontinentu, třetí místo obsadila Afrika (339).

 • Zlatá tretra byla nejlepším mítinkem série World Challenge
  Zlatá tretra byla nejlepším mítinkem série World Challenge

  8.9.2014 22:46

  Praha – Organizátorům atletického mítinku Zlatá tretra v Ostravě se dostalo velkého uznání. Jejich podnik vyhlásila mezinárodní federace nejkvalitnějším závodem v seriálu World Challenge. Pomohla tomu i účast letos neporaženého amerického sprintera Justina Gatlina či čerstvé světové rekordmanky v hodu kladivem Anity Wlodarczykové, kteří jsou díky výkonům v sezoně adepty na vítězství v anketě o nejlepší atlety světa.

 • Špotáková či Maslák s balonem. Atleti Dukly si zahráli tradiční fotbal
  Špotáková či Maslák s balonem. Atleti Dukly si zahráli tradiční fotbal

  8.9.2014 20:22

  Praha – Že to umí kromě svých disciplín také s fotbalovým balonem, ukázali atleti pražské Dukly. V tradičním zápase se představili téměř všichni včetně oštěpařky Barbory Špotákové, která se nastoupila v obraně, či Pavla Masláka, jenž nejprve začal v brance, ale poté se přesunul do útoku.

Stopáž: 26 minut – Rok výroby: 2014
Žánr: Sport
Vysílání pořadu

Premiéra:

Nastavit připomenutíPřidat do Osobního programuČT sport – sobota 13. 9. – 12:45

Opakování:

Nastavit připomenutíPřidat do Osobního programuČT sport – sobota 13. 9. po půlnoci – 02:35 PDC: 02:20

Hledat všechna vysílání:
pořadu / tohoto dílu