HME 2015 Česko

Hodnocení pořadu:
1 2 3 4 5 Počet hlasů: 444  
Sdílet
| Poslat odkaz

Záznam kvalifikace na halovém evropském atletickém šampionátu z O2 Areny v Praze

Přehrát video

Další zprávy na portálu ČT sport

 • Dálkař Juška se probojoval do finále, z koulařů uspěl jen Prášil
  Dálkař Juška se probojoval do finále, z koulařů uspěl jen Prášil

  5.3.2015 19:59

  Praha – Balancoval na hranici postupové osmičky, ale nakonec se mu zadařilo. Dálkař Radek Juška si na halovém mistrovství Evropy v pátek zaskáče ve finále, když si v kvalifikaci zajistil poslední postupovou příčku pokusem 779 centimetrů. Z tria českých koulařů bude o medaile bojovat jen obhájce bronzu Ladislav Prášil.

 • Lavillenie: Cítím se ve formě. Jako loni, kdy jsem překonal světový rekord
  Lavillenie: Cítím se ve formě. Jako loni, kdy jsem překonal světový rekord

  5.3.2015 17:40

  Praha - Jednou z největších hvězd halového mistrovství Evropy v Praze je bezpochyby tyčkařský muž číslo jedna Renaud Lavillenie. Devětadvacetiletý Francouz je držitelem světového rekordu a svůj výkon v hodnotě 616 centimetrů bude chtít o víkendu překonat. Jeho prvotním cílem však bude ovládnout mistrovství Evropy.

 • Svoboda: Bolístky jsou pryč, mohu běžet na medaili
  Svoboda: Bolístky jsou pryč, mohu běžet na medaili

  5.3.2015 13:30

  V roce 2011 vyhrál halové ME v Paříži, jenže pak začaly jeho více než tříleté zdravotní peripetie. Přesto si překážkář Petr Svoboda klade vysoké cíle a loni se dokázal senzačně vrátit, když skončil pátý na ME v Curychu. V hale chtěl na povedený návrat navázat, jenže jeho tělo bylo opět proti, i když ne tak jako před dvěma lety, kdy kvůli zánětu v achilovce málem přišel o nohu. Tentokrát ho trápila druhá šlacha na noze, koleno i záda. Před halovým mistrovstvím Evropy však Svoboda ujišťuje, že "bolístky jsou pryč".

 • Koulaře těší před kvalifikací popularita, která potrvá asi až do Ria
  Koulaře těší před kvalifikací popularita, která potrvá asi až do Ria

  5.3.2015 10:00

  Praha - Koulaře čeká před i po večerním zahájení HME v Praze nebývale náročný kvalifikační maraton. Přihlášeno jich je 33 a vrhat budou v jediné skupině. Český tým má přitom v této disciplíně hned tři medailové naděje - druhého muže evropských tabulek Tomáše Staňka, čtvrtého v letošním pořadí Jana Marcella a obhájce bronzové medaile Ladislava Prášila, který je aktuálně na osmém místě podle letošních výkonů evropských koulařů.

 • Startuje pražské halové ME v atletice. Kdo ze 46 Čechů získá medaili?
  Startuje pražské halové ME v atletice. Kdo ze 46 Čechů získá medaili?

  5.3.2015 04:00

  Praha - Vrchol kariéry pro mnohé české atlety je tady. Na domácím šampionátu, který v Česku nebyl dlouhých sedmatřicet let, už sice jména jako Šebrle, Dvořák nebo Formanová cenné kovy nevybojují, ale medaile by české barvy minout stejně neměly. Hvězdný Maslák, nadějný Helcelt, na netradiční trati Hejnová nebo silné koulařské trio Staněk, Prášil a Marcell jsou příslibem napínavé podívané i velkého úspěchu. Přímé přenosy sledujte od dneška do neděle na ČT sport i našem webu.

Stopáž: 45 minut – Rok výroby: 2015 – HD
Žánr: Sport
Vysílání pořadu

Živě:

Nastavit připomenutíPřidat do Osobního programuČT sport – čtvrtek 5. 3. – 16:20

Opakování:

Nastavit připomenutíPřidat do Osobního programuČT sport – čtvrtek 5. 3. po půlnoci – 00:25 PDC: 00:35

Hledat všechna vysílání:
pořadu / tohoto dílu