Záznam finálového utkání Fortuna extraligy ve florbalu mužů

Další zprávy na portálu ČT sport

• Mladá Boleslav i podruhé doma zdolala Bulldogs Brno
    Mladá Boleslav i podruhé doma zdolala Bulldogs Brno

29.3.2015 20:35

Mladá Boleslav – Florbalisté Mladé Boleslavi uspěli i ve druhém domácím utkání semifinálové série extraligy. Po sobotním vítězství 5:4 v prodloužení dnes zdolali Bulldogs Brno 3:2 a v sérii hrané na čtyři vítězné zápasy vedou 2:0. Tatran Střešovice po sobotní ztrátě dobře rozehraného utkání (4:5 po samostatných nájezdech) dnes porazil mistrovské Vítkovice 6:1.

• Mladá Boleslav a Vítkovice vstoupily úspěšně do semifinále
    Mladá Boleslav a Vítkovice vstoupily úspěšně do semifinále

28.3.2015 23:41

Praha - Florbalisté vítěze základní části Mladé Boleslavi a mistrovských Vítkovic vstoupili úspěšně do semifinálových sérií extraligy. Mladá Boleslav zdolala doma díky trefě Radka Gwuždže Bulldogs Brno 5:4 v prodloužení. Vítkovice v Praze na Vinohradech prohrávaly s Tatranem ještě v 53. minutě 1:4, nakonec ale vyhrály 5:4 po samostatných nájezdech.

• Jistou semifinálovou trojici doplnily florbalistky Bohemians
    Jistou semifinálovou trojici doplnily florbalistky Bohemians

21.3.2015 12:32

Liberec - Jediná tajenka zbývala vyřešit v play-off florbalistek, a sice kdo se přidá k třem již jistým semifinalistům. Nakonec se radovaly hráčky FBŠ Bohemians, které zvítězily v Liberci 7:6 v prodloužení.

• Florbalisté Vítkovic a Bulldogs Brno se probojovali do semifinále
    Florbalisté Vítkovic a Bulldogs Brno se probojovali do semifinále

19.3.2015 22:32

Praha - Florbalisté mistrovských Vítkovic a Bulldogs Brno dovršili v šestých čtvrtfinálových zápasech extraligy postup mezi nejlepší čtyři, kde doplnili vítěze základní části Mladou Boleslav a druhý Tatran Střešovice. Vítkovice si zajistily vítězství 4:2 na zápasy v Praze, kde vyhrály nad Chodovem 7:6 po samostatných nájezdech, Bulldogs Brno doma zdolali FbŠ Bohemians 7:3.

• Florbalisté Chodova i Bohemians vyhráli a odvrátili vyřazení
    Florbalisté Chodova i Bohemians vyhráli a odvrátili vyřazení

17.3.2015 22:42

Praha - Florbalisté pražských celků Chodova a FbŠ Bohemians odvrátili konec sezony, když v pátých čtvrtfinálových duelech snížili na 2:3 na zápasy. Chodov vyhrál na hřišti mistrovských Vítkovic 4:3, Bohemians zvítězili doma nad Bulldogs Brno 5:2. Série budou pokračovat ve čtvrtek, na své soupeře pro boj o superfinále čekají Střešovice s Mladou Boleslaví.