Události v regionech

Hodnocení pořadu:
1 2 3 4 5 Počet hlasů: 782  
Sdílet
| Poslat odkaz

Tuto část pořadu nelze v současné době přehrát. » Videoarchiv

Máte námět na reportáž? Napište nám!

 • rz-ostrava[at]ceskatelevize.cz
 • telefon: 596 201 229 / 736 531 743

Další zprávy na portálu ČT24

 • V Novém Jičíně testují "zázračnou" léčbu atopického ekzému
  V Novém Jičíně testují

  30.7.2014 20:23

  Nový Jičín – Lékaři specializovaného centra na atopický ekzém v novojičínské nemocnici začali testovat novou metodu léčby této nevyzpytatelné nemoci. Masti a klasické léky tu vystřídal přístroj regulující krevní složky, nemocnému vyčistí krev. S nemocí se v životě potká desetina lidí v ČR - trápí už tříměsíční kojence, často však propuká až v dospělosti.

 • Vrchní soud zmírnil tresty skupině, která tunelovala firmy
  Vrchní soud zmírnil tresty skupině, která tunelovala firmy

  30.7.2014 17:57

  Olomouc – Vrchní soud v Olomouci zmírnil tresty podnikatelům, kteří podle rozsudku připravili skoro 800 firem, státních institucí i jednotlivců o více než sto milionů korun. Hlavní obžalovaný Vít Zaorálek půjde za trestný čin poškozování věřitele do vězení na 4 roky a 10 měsíců, jeho komplici na 3 až 5 a půl roku. Podle policistů jde o jeden z největších případů organizovaného tunelování v Česku. Soudy věc řešily od roku 2008. Zaorálek odmítá jakoukoliv vinu. Protože už nemá právo se odvolat, chce podat dovolání k Nejvyššímu soudu.

 • Tragická nehoda v Klimkovicích zřejmě urychlí zákaz vjezdu kamionů
  Tragická nehoda v Klimkovicích zřejmě urychlí zákaz vjezdu kamionů

  30.7.2014 17:27

  Klimkovice – Tragická dopravní nehoda v Klimkovicích u Ostravy, při které v úterý zemřeli dva lidé, zřejmě uspíší zavést opatření proti vjezdu kamionů. Obyvatelé lázeňského města po tom dosud marně volali. Podle dosavadních informací nehodu zavinil řidič kamionu, který zřejmě kvůli vyšší rychlosti včas nezareagoval na to, že auto před ním přibrzdilo. Další kamion, který jel před ním, totiž odbočoval. Následoval silný náraz, který osobní auto zcela zdeformoval. Řidič osobního auta i jeho spolujezdec byli na místě mrtví.

 • Audit v ostravské nemocnici ukázal nedostatky, věc bude řešit policie
  Audit v ostravské nemocnici ukázal nedostatky, věc bude řešit policie

  30.7.2014 16:00

  Ostrava - Audit v Městské nemocnici Ostrava prokázal nehospodárnost. Ostravský primátor Petr Kajnar (ČSSD) kvůli tomu podal trestní oznámení na neznámého pachatele. Hlavním problémem je podle auditorů z vedení města zakázka na vybavení nemocniční kuchyně za téměř čtyři miliony korun. Z nejasných důvodů ji získala firma, která nabídla zpracovat zakázku oproti jiným účastníkům tendru dráž o téměř jeden milion korun. Jako problematické vidí také náklady na poradenskou činnost. Podle auditu není zřejmý rozsah skutečně poskytnutých služeb.

 • Lékaři probudili zpěváka Hrůzu z umělého spánku
  Lékaři probudili zpěváka Hrůzu z umělého spánku

  29.7.2014 20:28

  Ostrava – Lékaři probudili z umělého spánku zpěváka Michala Hrůzu. V něm byl udržován poté, co byl v noci 17. července napaden v ostravské Stodolní ulici dvojicí mladíků. Třiačtyřicetiletý hudebník utrpěl poranění mozku.

Diskuse diváků
 • Uracil 29. 7. 2014 04:04

  diabetes/dialýza

  Nevím, nevím, ale než ČT pustí něco do éteru, měla by si dané téma vždy víc prostudovat.. Ono pa…

 • xy 1. 6. 2014 19:56

  Proč ani regionálním zprávám nestála za zmínku noční vražda ve Frýdku-Místku?

 • Petr 28. 5. 2014 08:58

  Přihlašování do diskuse, zvýšení její kvality

  No, já myslím, že se z této diskuse tady stává ráj pro neškodné psychotiky (blázny) a bohuže…

Tato diskuse je určena pouze k výměně názorů mezi diváky. Pokud chcete zaslat dotaz nebo připomínku tvůrcům pořadu, obraťte se, prosím, přímo na Českou televizi.

Napsat do televize Vstoupit do diskuse

Stopáž: 25 minut – Rok výroby: 2008
Žánr: Zpravodajství