Prohledat:
2130 dní 2 hodiny 14 minut 51 sekund videa
1 2 3 4 5
Zakladatel H-systému - dobře placený vězeň — Záhada esemeskové soutěže o drahá auta — Neúspěšný soudní čekatel
37 min. | další Publicistika »
upozorňovat
do playlistu
Chyba konfigurace prohlížeče.
Pro přehrávání je potřeba mít zapnutý Javascript a nainstalovaný zásuvný modul Adobe Flash Player.
přehrát vše
01:09 do playlistu
Zakladatel H-systému - dobře placený vězeň Bylo to skoro milé překvapení. Petr Smetka, zakladatel H-systému a jeden ze symbolů našeho gründerského kapitalismu, byl odsouzen na dvanáct let za mříže. Po jeho podnikání zůstal dluh dvě miliardy korun. A tady spokojenost s naší spravedlností končí. Mazaný podvodník si totiž dokázal i z vězení ulejvat majetek, který mohl být použit na částečné zalepení jeho dluhů. Dělo se to dokonce se svolením soudu. Ten se stále domnívá, že tohle kradení bylo podle práva. Jak se dá získat 30 miliónů korun i ve vězení, po tom pátrala reportérka Jana Neumannová.
12:10 do playlistu
Záhada esemeskové soutěže o drahá auta Kdo nehraje nevyhraje. Tímto heslem se řídili dva kamarádi z Prahy, kteří si políčili na sto nových BMW v esemeskové soutěži společnosti Telefónica O2. A byli velmi úspěšní, protože postupně vyhráli neuvěřitelných 15 aut. Tímto husarským kouskem museli organizátory soutěže pěkně naštvat. Ti je také záhy vyloučili - kvůli udájnému podvádění. Jak to ve skutečnosti bylo, se pokouší rozplést reportér Lukáš Landa.
28:53 do playlistu
Neúspěšný soudní čekatel Bylo by dobré mít velkorysého prezidenta. Bylo by dobré mít prezidenta férového. Zvlášť když Václav Klaus má tohle slovo v takové oblibě. Jaké jsou skutečně vlastnosti hlavy státu, o tom by mohl vyprávět Petr Langer, soudní čekatel a někdejší Klausův obdivovatel. Chtěl se stát soudcem a měl tu drzost pustit se s prezidentem do křížku. Soudy sice vyhrál, ale co je mu to platné. Férovost si holt každý představuje jinak. Natáčela reportérka Andrea Máslová.
Přehrát vše
Předvolební kroky a krůčky politiků složené do dokumentární mozaiky.
O skryté tváři české politiky a o cestě do jejích...
To nejzajímavější z uplynulých sedmi dní aneb satirický glosář...
Jak se obcuje s veřejným míněním
Pokud chcete upozornit e-mailem vždy při zařazení nové části tohoto pořadu do iVysílání, vyplňte a odešlete formulář. Službu můžete snadno zrušit pomocí odkazu v každém došlém mailu.
E-mail: *
Pro kontrolu napište číslo šest: *
Načítám...