Prohledat:
2306 dní 19 hodin 42 minut 27 sekund videa
1 2 3 4 5
Miliardy v kauze Diag Human — Jak se kradou letadla — Návštěva českého piráta z Karibiku - Viktora Koženého
26 min. | další Publicistika »
upozorňovat
do playlistu
Chyba konfigurace prohlížeče.
Pro přehrávání je potřeba mít zapnutý Javascript a nainstalovaný zásuvný modul Adobe Flash Player.
přehrát vše
01:09 do playlistu
Miliardy v kauze Diag Human Pražský advokát Josef Kunášek dává na frak českému soudnictví. Zatímco tuzemské soudy se hroutí pod náporem žalob a průměrná čekací doba na rozsudek je několik let, on jako rozhodce dokáže rozhodnout i 800 případů měsíčně - a jeho rozsudek je zpravidla pravomocný do měsíce. Pozoruhodné je na něm i to, že jako hlavní arbitr v kauze Diag Human rozhodoval o našich miliardách. A co o tomto významném sporu soudí? Zeptal se ho reportér Marek Pokorný.
09:58 do playlistu
Jak se kradou letadla Zdálo by se, že ukrást letadlo je skoro nemožné. Přesto se jich panu Navrátilovi ztratilo hned několik a dnes létají pod cizími výsostnými znaky v Mongolsku a na Slovensku. Jeho kdysi prosperující firma skončila v konkurzu. Kdo to zavinil? Otázka pro orgány činné v trestním řízení. Jenomže, zajímá je to vůbec? Po ztracených letadlech pátrala reportérka Jana Lorencová.
18:59 do playlistu
Návštěva českého piráta z Karibiku - Viktora Koženého Když náš reportér vyrážel na Bahamy za Viktorem Koženým, ještě netušil, jestli se mu vůbec podaří s pirátem z Prahy sejít. Poté, co Koženého tamní soudkyně pustila z vazby, sice nejprve v telefonu přislíbil rozhovor, pak se ale na několik dní odmlčel. Vypadalo to, že se po něm na karibském ostrově slehla zem. Představy, že se ztratil někde v bermudském trojúhelníku, se ale zatím nenaplnily. Reportér Michaela Fiala se setkal se znovu nalezeným českým výtečníkem.
Přehrát vše
Je vyšetřování trestné činnosti českých policistů opravdu nezávislé?
Předvolební kroky a krůčky politiků složené do dokumentární mozaiky.
O skryté tváři české politiky a o cestě do jejích...
To nejzajímavější z uplynulých sedmi dní aneb satirický glosář...
Jak se obcuje s veřejným míněním
Pokud chcete upozornit e-mailem vždy při zařazení nové části tohoto pořadu do iVysílání, vyplňte a odešlete formulář. Službu můžete snadno zrušit pomocí odkazu v každém došlém mailu.
E-mail: *
Pro kontrolu napište číslo sedm: *
Načítám...