iVysílání

stránky pořadu
Premiéra:
3. 9. 2016
09:00 na ČT :D

1 2 3 4 5

1 hlas
1054
zhlédnutí

Tamtam

Dvojice animovaných dobrodruhů pro vás vybírá tipy na ty nejzajímavější víkendové akce a události na výlety s dětmi.

20 min | další Děti a mládež »

upozorňovat

do playlistu

Přehrávač videa

Načítám přehrávač...

přehrát vše

 • Babické lesohrátky

  1:54 do playlistu

  Babické lesohrátky
  Všechno znáte, všechno víte? Tak to vás bude těšit zábavná naučná stezka, kde se mnohé dozvíte a zároveň prověříte své znalosti. Trasa nabízí tři úrovně vědomostní obtížnosti, je dlouhá cca 1,5 km a možná na ní potkáte i nejednu lesní bytost. A na konci cesty na vás čeká opékání špekáčků.

 • Mladý těšanský kovář

  2:43 do playlistu

  Mladý těšanský kovář
  Výhně pěkně žhnou, podkovičky se ohýbají a kovadliny zvoní. Takovouhle podívanou si můžete o víkendu užít v Těšanech a kromě šikovných kovářů si prohlédnete také jarmark, výstavu veteránů a ukázky hasičské techniky. K tomu vám zahraje cimbálovka, a kdo bude chtít, může se přiučit něco tanců od folklórních souborů.

 • Království lesa

  4:07 do playlistu

  Království lesa
  Úžasné hřiště vytvořené inspirované šumavskou přírodou. Můžete se zabydlet v bludišti mezi mladými stromky, ztratíte se v mraveništi nebo na trampolíně vyskočíte až do korun stromů. Čekají na vás lanovky, provazové sestavy, stromová městečka, prolézačky, houpačky, půvabné domečky pro děti, hrady a hradiště, kolotoče, pískoviště nebo skluzavky… Paráda!

 • Česká pojišťovna RunTour Ostrava

  6:37 do playlistu

  Česká pojišťovna RunTour Ostrava
  Je třeba zjistit, kdo o prázdninách trénoval a kdo naopak spíš odpočíval… Nazujte tenisky a přijďte se proběhnout na závod pro každého. Připraveny budou trasy pro děti i dospělé a rozhodně nepůjde o lámání rekordů, ale spíš o sdílení radosti z běhu a pohybu.

 • Dny evropského dědictví

  7:19 do playlistu

  Dny evropského dědictví
  Karel IV. založil dnešní lázeňské město Karlovy Vary a najdete zde spoustu míst, které slavného panovníka dodnes připomínají. O víkendu máte navíc jedinečnou možnost si poslechnout výklad odborníků a dozvědět se více o památkách, které jsou s Karlem IV. spojené.

 • 4. ročník mezinárodního bejbypankového festivalu Kefír

  8:16 do playlistu

  4. ročník mezinárodního bejbypankového festivalu Kefír
  Kefír je tady! Kdyby Willy Wonka neměl továrnu na čokoládu, vymyslel by Kefír. Festival na jediný den v roce. Skvělé kapely, vystoupení akvabel, jízdy na stupátkách popelářského auta, bagrování v opravdovém bagru, punkové bejby kadeřnictví. To jsou jen některé body z nabitého programu festivalu pro malé i velké.

 • “recykLES” – příběhy lesních světů
 • Historické slavnosti na vyšehořovické tvrzi

  12:00 do playlistu

  Historické slavnosti na vyšehořovické tvrzi
  Přistupte blíže a poodhalte tajemství tvrze! Projděte ji s průvodcem a zjistěte zajímavosti o jejím vzniku, naučte se poznávat různé stavební prvky a poveselte se na historické slavnosti. Nebudou chybět historické tance, divadla, šermíři, řemeslníci a soutěže pro děti.

 • Krakonošovy Toulky

  12:41 do playlistu

  Krakonošovy Toulky
  Anče, Kuba, hajnej, vyrážíme na horskou túru! Vydejte se také, potkejte cestou pohádkové postavičky a navštivte místa z různých krkonošských pohádek. Trasa není náročná a je vhodná i pro malé turisty kočárku.

 • Retro

  13:36 do playlistu

  Retro
  Stavebnice merkur, Rubikova kostka, igráčci, mrkací panenky… S tím vším si teď můžete pohrát v retroherně na výstavě Retro. Přenese vás do minulosti a ukáže vám, jak bydleli, jak se oblékali a s čím si hráli vaši rodiče a prarodiče. Určitě i oni rádi zavzpomínají a pohrají si!

 • Až na Severní pól

  16:42 do playlistu

  Až na Severní pól
  Přeneste se do 19. století v Rusku. Patnáctiletá Saša je smutná, protože její dědeček polárník se nevrátil z poslední expedice. Když jí pak rodiče začnou domlouvat svatbu, uteče z domova a vydá se dědečka hledat… a je rozhodnutá ho najít, i kdyby pro něj měla jít až na Severní pól.

 • Soutěž
 • Rekapitulace

Přehrát vše

Související