iVysílání

stránky pořadu
Premiéra:
1. 4. 2016
18:15 na ČT :D

1 2 3 4 5

2 hlasy
1467
zhlédnutí

Tamtam

Dvojice animovaných dobrodruhů pro vás vybírá tipy na ty nejzajímavější víkendové akce a události na výlety s dětmi.

20 min | další Děti a mládež »

upozorňovat

do playlistu

Přehrávač videa

Načítám přehrávač...

přehrát vše

 • Ježíškova cesta

  1:20 do playlistu

  Ježíškova cesta
  Vydejte se za Ježíškem také na jaře. Bydlí přímo v Božím Daru u Karlových Varů a ochotně vás provede po své Ježíškově cestě. Potkáte na ní 13 stanovišť a komu se podaří splnit všechny soutěžní úkoly, bude odměněn speciálním pasem a malým dárkem. Navíc se při putování přírodou můžete těšit na krásné výhledy do krajiny i poučné infotabule.

 • Hrad Grabštejn

  2:32 do playlistu

  Hrad Grabštejn
  Pátrači a objevitelé, zbystřete! Deset hradů a zámků po republice připravilo hru s názvem „Otevřete 13. komnatu“. Jedním z nich je i hrad Grabštejn, při jehož prohlídce budete plnit soutěžní úkoly. A kdo vyluští tajenku, získá klíč! Na každé z deseti památek tak získáte vždy jen jeden a teprve až sedmý klíč vám otevře cestu k tajemnému cíli. Grabštejnským hradem vás provede svatá Barbora, na hradě Kost budete moci navštívit kata Heřmana nebo hraběte Oktaviána na zámku Karlova koruna.

 • Z pohádky do pohádky

  3:23 do playlistu

  Z pohádky do pohádky
  Máte rádi české televizní pohádky? Pak nesmíte vynechat znojemskou výstavu Z pohádky do pohádky! V Domě umění najdete krásné kostýmy, kulisy a rekvizity ze známých českých pohádek - např. Pohádka o princezně, která ráčkovala a další. Promítat se bude také večerníček o Krakonošovi a malí muzikanti si můžou také zazpívat.

 • Šili ševci, šili boty

  4:09 do playlistu

  Šili ševci, šili boty
  Dobré boty do roboty, tancování i procházky na malé i velké nožičky objevíte v Dobrovické galerii. Výstava Šili ševci, šili boty vás vtáhne do historie bot a obouvání, navštívit budete moci ševcovskou dílnu a uvidíte boty, jaké jste dosud neviděli – dobová sportovní obuv, vyšívané střevíce a mnohem více! Kromě promítání pohádky si ty odvážnější budou moci zkusit řemeslo ševce na vlastní kůži.

 • Farmářský den na Blaníku

  7:03 do playlistu

  Farmářský den na Blaníku
  Berete si zde přítomnou oslici? I tato otázka zazní na Farmářském dnu na pravé svatbě oslů! Veselka to bude opravdu netradiční a kromě ní se můžete těšit na bájné Blanické rytíře, noční skřítky a tajemné Hejkaly! Oslíci, poníci i koníčci vám nabídnou svůj hřbet ke svezení, naučit se můžete hrát loutkové a maňáskové divadlo, soutěžit o ceny a zúčastnit se lampiónového průvodu.

 • Třebíčské loutkářské jaro

  7:40 do playlistu

  Třebíčské loutkářské jaro
  Slyšte, slyšte, s pohádkami se v Třebíči roztrhne pytel. Koná se tady přehlídka amatérských loutkářských souborů, a že vám předvedou ty nejlepší výkony, o tom není pochyb! Kromě divadelních představení se těšte taky na pořádnou nálož muziky. Největším lákadlem je sobotní koncert kapely Kašpárek v rohlíku.

 • Ptačí sobota Zoo Plzeň

  8:28 do playlistu

  Ptačí sobota Zoo Plzeň
  1. dubna není jenom apríl, ale také mezinárodní den ptactva, který se slaví od roku 1906! Všichni vrabci si už dávno cvrlikají, že se právě v Zoo Plzeň chystá spousta ptačích soutěží a báječné zábavy. Těšte se na veverčí strom plný sladkých cen – vašim úkolem bude dopravit po laně veverce ve větvích co nejrychleji koš s lískovými oříšky. Vydat se budete moci i na soutěžní naučnou stezku nebo navštívit interaktivní dílnu.

 • Sýpka Stropnice

  9:38 do playlistu

  Sýpka Stropnice
  Jak dobře znáte Novohradsko? V Sýpce Stropnice se seznámíte se životem místních obyvatel a historií i krásnou přírodou. Dozvíte se zajímavosti o skladování obilí, upečete si vlastní domácí housku, sednete si do silných zemědělských strojů, vyzkoušíte bosochodku, pokochat se můžete z rozhledny na střeše a nakonec si z návštěvy odnesete dobrý pocit i plné bříško!

 • Labyrinthum

  12:26 do playlistu

  Labyrinthum
  Zrcadla a znovu zrcadla, ale žádná obyčejná! Největší zrcadlový labyrint a křišťálové bludiště v Praze objevíte na Výstavišti v Holešovicích. Zábavu si užijete u zakřivených zrcadel, při práci s pískem měnícím barvy nebo při malování světlem. A pokud si rádi lámete hlavy nad zapeklitými záhadami, narazíte tady také na známé i neznámé hlavolamy obří velikosti!

 • Modulová kolejiště

  13:22 do playlistu

  Modulová kolejiště
  Už to jede, už to fičí, vláčky drandí po kolejišti! Různé parní i motorové lokomotivy, staré lokálky a rychlíky i zmenšený těžký nákladní vlak se budou prohánět v Národním zemědělském muzeum v Praze od 9:00. Ale pozor! Poslední miniaturní výpravčí odpíská poslední vláček už tuhle neděli.

 • Půda plná pohádek

  14:15 do playlistu

  Půda plná pohádek
  V Borovanském mlýně mají na půdě kouzelnou pohádkovou říši. Potkáte tady dobré i ty horší pohádkové postavičky - Dlouhého, Širokého a Bystrozrakého, vodníky, čerty, a další! Zabaví vás také místní výtvarná dílnička a pokud se budete chtít z pohádkového světa vydat třeba do přírody, v okolí mlýnu můžete na prohlídky domácích zvířat nebo projížďky na koních nebo si jen tak hrát na parádním dětském hřišti.

 • Soutěž
 • Rekapitulace

Přehrát vše

Související