iVysílání

stránky pořadu
Premiéra:
24. 6. 2016
18:00 na ČT1

1 2 3 4 5

0 hlasů
392
zhlédnutí

Události v regionech (Brno)

Hlavní regionální zpravodajská relace České televize. Souhrn nejdůležitějších událostí dne na jižní Moravě a ve Zlínském kraji.

25 min | další Zpravodajství »

upozorňovat

do playlistu

Načítám přehrávač...

přehrát vše

 • Nález chemikálií v Nedvědici

  1:11 do playlistu

  Nález chemikálií v Nedvědici
  Jedovaté, výbušné i radioaktivní látky. To vše našli hasiči v rodinném domě v Nedvědici u Tišnova. V obci proto hejtman Jihomoravského kraje Michal Hašek vyhlásil na 15 dnů stav nebezpečí.

 • Vzácný objev archeologů

  8:23 do playlistu

  Vzácný objev archeologů
  Hrob muže s mečem objevili archeologové na nalezišti u bývalého hradiště v Mikulčicích. To patřilo mezi nejvýznamnější sídla Velkomoravské říše.

 • Charitativní projekt pro lidi v nouzi

  10:13 do playlistu

  Charitativní projekt pro lidi v nouzi
  4 500 balíčků s potravinami, hygienickými potřebami nebo oblečením v hodnotě 2 milionů korun začala rozdávat Diecézní charita Brno lidem v nouzi. Mezi prvním dostali krabice s potravinami klientky Domova sv. Markéty v Brně.

 • Nové stanice hasičů

  12:46 do playlistu

  Nové stanice hasičů
  Hasiči Zlínského kraje dnes otevřeli nově přestavěnou stanici ve Vsetíně. Zároveň představili dvě další velké investice pro příští rok. Stavět chtějí ve Zlíně i v prázdné holešovské zóně.

 • Do Česka dorazily tropy

  15:18 do playlistu

  Do Česka dorazily tropy
  Do Česka dorazily tropy. Teploty nad 30 stupňů Celsia špatně snáší nemocní a starší lidi, nemocnice hlásí kolapsové stavy. Problémy mají i zvířata. A těžko je všem, kdo musí pracovat v budovách bez klimatizace:

 • Obliba mlékomatů

  17:39 do playlistu

  Obliba mlékomatů
  Češi opět přichází na chuť čerstvému mléku. V celé republice je možné si ho aktuálně koupit ve 177 automatech. A to je pouze o tři méně, než tomu bylo v roce 2010, kdy u nás tyto přístroje zažívaly boom.

 • Moderní technologie v kostele

  19:46 do playlistu

  Moderní technologie v kostele
  Novinkou, kterou by v kostele čekal málokdo, se nově pyšní u svatého Jakuba v Brně. Vybrané sochy a obrazy doplnily tzv. kvé er kódy - v angličtině kjú ár kody.

 • Začal folklórní festival ve Strážnici

  21:57 do playlistu

  Začal folklórní festival ve Strážnici
  Ve Strážnici začal 71. ročník mezinárodního folklorního festivalu. Na největší přehlídku lidové kultury v Česku každoročně přijíždí taneční a hudební soubory z tuzemska i zahraničí.

Přehrát vše

Související