iVysílání

stránky pořadu
Premiéra:
25. 7. 2016
18:00 na ČT1

1 2 3 4 5

0 hlasů
662
zhlédnutí

Události v regionech (Brno)

Hlavní regionální zpravodajská relace České televize. Souhrn nejdůležitějších událostí dne na jižní Moravě a ve Zlínském kraji.

25 min | další Zpravodajství »

upozorňovat

do playlistu

Načítám přehrávač...

přehrát vše

 • Regulace hazardu v regionu

  1:06 do playlistu

  Regulace hazardu v regionu
  Vsetín dnes vybral provozovatele budoucího v centrálního kasina. V elektronické aukci zvítězila firma, která městu nabídla téměř šestimilionový roční nájem.

 • Hrací automaty mizí i z Brna

  2:59 do playlistu

  Hrací automaty mizí i z Brna
  A teď pohled do Brna - tam se počet heren dlouhodobě daří snižovat - jen od roku 2013 zmizelo z města přes 4 tisíce herních automatů. Regulované jsou i živé hry, jako karty nebo ruleta.

 • Vyšetřování vlakové tragédie

  11:27 do playlistu

  Vyšetřování vlakové tragédie
  Včerejší neštěstí prošetřují policisté i drážní inspektoři nedaleko nádraží ve Štěpánově na Olomoucku. Z jedoucího vlaku tam krátce před pátou hodinou odpoledne vypadla tříletá holčička. Na místě zemřela.

 • Zámek v Račicích na prodej

  13:18 do playlistu

  Zámek v Račicích na prodej
  Zámek v Račicích na Vyškovsku je na prodej. Jeho současný majitel - Jihomoravský kraj - pro něj nemá využití. Nejnižší cena, za kterou ho zájemce může získat, je téměř 24 milionů korun.

 • Integrovaný dopravní systém na Vysočině

  15:48 do playlistu

  Integrovaný dopravní systém na Vysočině
  Do tří let chtějí krajští radní na Vysočině spustit jednotný systém veřejné dopravy. Dnes navíc rozhodli, že po jeho zavedení budou na dopravní obslužnost v regionu platit ročně o padesát milionů korun víc, než teď.

 • Nehoda na dálnici D2

  18:08 do playlistu

  Nehoda na dálnici D2
  Provoz na dálnici D2 u Břeclavi dnes dopoledne zkomplikovala dopravní nehoda. Nákladní auto tam narazilo do dvou vozů údržby. Při nehodě se dva lidé zranili.

 • Soud o výstavě ve Slavkově

  19:31 do playlistu

  Soud o výstavě ve Slavkově
  Zaplatit oběma autorům expozice o Napoleonovi po 50-ti tisících korunách a omluvit se ve vyškovském deníku a slavkovském zpravodaji - takový verdikt vynesl brněnský krajský soud nad městem Slavkov - v kauze výstavy na tamním zámku.

 • Zákulisí Národního divadla

  22:22 do playlistu

  Zákulisí Národního divadla
  Zákulisí největších brněnských divadel se na dva týdny otevírá návštěvníkům. A to včetně míst, kam běžně platí zákaz vstupu. Zájemci si můžou prohlédnout zázemí Mahenova a Janáčkova divadla i Reduty.

Přehrát vše

Související