iVysílání

stránky pořadu
Premiéra:
22. 2. 2017
na ČT1

1 2 3 4 5

0 hlasů
1352
zhlédnutí

Události v regionech (Brno)

Hlavní regionální zpravodajská relace České televize. Souhrn nejdůležitějších událostí dne na jižní Moravě a ve Zlínském kraji.

25 min | další Zpravodajství »

upozorňovat

do playlistu

Přehrávač videa

Načítám přehrávač...

přehrát vše

 • Týden do 2. vlny EET

  0:29 do playlistu

  Týden do 2. vlny EET
  Už jen týden zbývá do spuštění druhé vlny elektronické evidence tržeb. Od prvního března budou muset kromě hotelů a restaurací účtenky povinně vydávat taky malo- a velkoobchodníci. V celé republice zákon nově dopadne na čtvrt milionu podnikatelů.

 • Koryčany lákají obyvatele

  7:13 do playlistu

  Koryčany lákají obyvatele
  Skoro sto osmdesáti obcím na jižní Moravě ubývají obyvatelé. Přilákat nové zkouší různě. Například v Koryčanech, které leží na hranici mezi Jihomoravským a Zlínským krajem, nabízí obec při koupi starého domu dotaci. Zájemci se přesto nehlásí.

 • Peníze pro dětská krizová centra

  9:44 do playlistu

  Peníze pro dětská krizová centra
  Dalším bodem, kterým se na dnešní schůzi mají poslanci zabývat je změna výplaty státního příspěvku pro dětská centra okamžité pomoci.

 • Povodňová situace

  12:34 do playlistu

  Povodňová situace
  Od včerejšího večera se nezastavili pracovníci Povodí Moravy. Speciálním bagrem uvolňují led v řekách, který taje a hrozí, že plující kry ucpou koryta. Na dvou místech v regionu dnes kvůli tomu platil zvýšený stupeň povodňové aktivity.

 • Údržba lázeňského areálu

  14:50 do playlistu

  Údržba lázeňského areálu
  Živě s redaktorkou Gabrielou Netopilovou

 • Ukrajinská charita ve Znojmě

  17:42 do playlistu

  Ukrajinská charita ve Znojmě
  Do Znojma se přijeli inspirovat pracovníci charity z ukrajinského Mariupolu. Do půlmilionového města na východě země uteklo kvůli konfliktu v Donbasu přes 100 tisíc lidí. Najít ve válkou zkoušeném regionu zaměstnání není lehké, charita proto hledá způsob,

 • Šašek a syn v Divadle Bolka Polívky

  21:44 do playlistu

  Šašek a syn v Divadle Bolka Polívky
  Otec coby král šašků a syn coby osiřelý šlechtic, který se šaškem teprve stává. Boleslav Polívka se na jevišti poprvé potkává se svým synem Vladimírem - v autorské hře Šašek a syn.

Přehrát vše

Související