KOMUNIKUJTE ČT chat Využijte příležitosti a diskutujte, chatujte, pokládejte otázky...
Hledej pořad: 
...více

reklama

ČT Chat - vstupní stránka

Prostor, určený pro veřejnou diskusi o České televizi - konfrontujte navzájem své názory, ptejte se, dejte nám vědět, co si myslíte.

Přečtěte si pravidla ČT chatu:
Uživatel nesmí zařadit příspěvek vulgární, nenávistný, neetický, zasahující do dobré pověsti ČT, nesouvisející s tématem chatu nebo obsahující neplacenou a skrytou reklamu. Nesmí rovněž zařadit příspěvek, jehož obsah je v rozporu s obecně závaznými předpisy. Takové příspěvky je provozovatel chatu oprávněn odstranit.
Příspěvky vyjadřují názor uživatele chatu, nikoli názor ČT jako provozovatele chatu. Provozovatel chatu neodpovídá za jednání jednotlivých uživatelů.
Uživatel chatu připojením zároveň vyjadřuje souhlas s výše uvedenými podmínkami.

Vstup

Registrace není povinná, stačí vyplnit pouze jméno a vstoupit do chatu.

Jako neregistrovaný návštěvník nemáte možnost vybrat si ikonku, barvu písma, měnit nastavení chatu, zasílat Vaše příspěvky do emailové schránky ČT, atd.

Povinný údaj povinné údaje
jméno:
Povinný údaj
heslo:ZAREGISTROVAT SE

Proč se registrovat?
Pokud se u nás zaregistrujete, vaše jméno si pro chat nemůže zvolit nikdo jiný, máte možnost zvolit si barvu písma, interval obnovení chatu, ikonku a počet vypisovaných řádků, dále máte možnost specifikovat své pohlaví, takže vás ostatní uživatelé chatu lépe identifikují. Registrací se také prodlužuje doba, po které budete odhlášeni z místnosti pro neaktivitu z 10 min. na 60 min..
Neregistrovaní návštěvníci ČT chatu jsou pro lepší orientaci označeni jako "host", registrovaní jako "uživatel".
Pro registraci od vás nepožadujeme žádné osobní údaje, kromě vašeho emailu. Registrace je zcela zdarma.