ČT24

ČT24
pátek 1. srpna 2014 Oskar
Koupaliště u Ústí navzdory chátrání stále slouží
OPUŠTĚNÁ MÍSTA

Koupaliště u Ústí navzdory chátrání stále slouží

vydáno před 1 hodinou

Přírodní koupaliště poblíž Ústí nad Labem kvůli neshodám a úřednímu šimlovi už několik let chátrá. Kdysi šlo přitom o oblíbené místo k rekreaci, jediné svého druhu poblíž ...

Další zprávy

Vyberte region

transparent Mapa region region region region region region region region region region region region region region
ČT24 - 25 let od Sametové revoluce

Krátce

  • 29. 7. 2014 19:18
    Žně v Česku v uplynulém týdnu opět výrazně pokročily. Zemědělci mají sklizenu třetinu ploch obilí a více než dvě třetiny polí s řepkou. Sklizeň je výrazně dále než ke srovnatelnému datu před rokem. Průměrné výnosy jsou vysoké, zhruba o 15 procent vyšší než loni. Vyplývá to z údajů, které zveřejnilo ministerstvo zemědělství.

  • 26. 7. 2014 9:34
    Na přejezdu v Bratkovicích na Příbramsku se střetl vlak s osobním autem. Nehoda si vyžádala jeden život. další člověk byl těžce zraněn. Provoz na trati je přerušen. Auto se srazilo s osobním vlakem jedoucím z Českých Budějovic do Berouna. K nehodě byl vyslán vrtulník záchranné služby.

  • 26. 7. 2014 8:42
    Na šumavském Špičáku se otevírá nová rozhledna. Vysoká je 26,5 metru a návštěvníci z ní při dobré viditelnosti dohlédnou až na vrcholky Alp. Stavba vyšla na 11 milionů korun. Většina peněz byla z dotací Regionálního operačního programu Jihozápad.

Načítám...

Ouha, data se nepodařilo načíst.