Živě

následuje

Studio ČT24

Den -3 °C
Noc -12 °C
Východ — západ

7:45 — 16:38

Rozptylové podmínky

Znečištění v ČR: V Olomouckém, Ústeckém kraji, ve středních Čechách a v Praze, byly většinou, jinde jen ojediněle, překročeny limity pro polétavý prach. Rozptylové podmínky budou většinou mírně nepříznivé až nepříznivé.

Situace: Počasí u nás bude nadále ovlivňovat rozsáhlá tlaková výše se středem nad východní Evropou.

Počasí ve dne

Počasí (10-22): Většinou jasno. Ojediněle nízká oblačnost nebo mrznoucí mlhy. Nejvyšší teploty -4 až 0 °C, ojediněle až +3 °C, zejména na severovýchodě, v 1000 m na horách kolem +1 °C. Mírný jihovýchodní, na severovýchodě jihozápadní vítr 3 až 7 m/s, na Českomoravské vrchovině místy s nárazy kolem 15 m/s. V západní polovině Čech a místy i na Moravě vítr slabý proměnlivý do 4 m/s.

Počasí v noci

Počasí v noci (22-07): Většinou jasno. Zpočátku ojediněle, postupně místy zataženo nízkou oblačností, ojediněle slabé sněžení. Ojediněle mrznoucí mlhy. Nejnižší teploty -4 až -9 °C, při zmenšené oblačnosti a slabém větru kolem -14 °C. Mírný jihovýchodní, na severovýchodě jihozápadní vítr 3 až 7 m/s, na Českomoravské vrchovině s nárazy kolem 15 m/s. V západní polovině Čech a místy i na Moravě vítr slabý proměnlivý do 3 m/s nebo klidno.

Zdroj: ČHMÚ
Video Události za okamžik a počasí
video

Události za okamžik a počasí z 21. 1.

Události za okamžik a počasí z 21. 1.

Sněhové zpravodajství z 21. 1.