Hokej, ELH: Vítkovice podlehly Karlovým Varům

Ostrava - V dohrávce 34. kola hokejové extraligy se střetly týmy bojující o předkolo play-off, Vítkovice a Karlovy Vary. Ostravané nasbírali v dosavadních průběhu soutěže o sedm bodů více, proti Západočechům se jim však letos vůbec nedaří

Karlovy Vary potvrdily, že jejich hra na Vítkovické platí. Už na konci páté minuty se bleskurychle zorientoval mezi Vítkovickými hráči Jiří Doležal a z otočky překonal bezmocného Málka.

Skoro přesně o dvacet minut později se prosadil momentálně nejproduktivnější útok domácích. Přesnou přihrávku Rudolfa Huny zasunul do sítě Vladimír Svačina. Petr Pohl mohl i potřetí proti Vítkovicím skórovat. V oslabení, ale nepřelstil Romana Málka. O třech bodech pro západočechy rozhodl v první minutě třetí třetiny střelou do odkryté branky František Skladaný. Vítkovice nakonec podlehly Karlovým Varům 1:3.

Reportáž Davida Knebla (zdroj: ČT24)