Sedmiboj dvojic v Boskovicích

V prázdninových dnech patří některé čtvrtky na koupališti Červená zahrada Boskovice sportu. Nejinak tomu bylo ve čtvrtek 8. srpna. Za úmorného vedra před zcela naplněným areálem probíhal Sportovní sedmiboj dvojic. Od rána probíhaly boje na fotbalovém stadionu, poté se přesunuly na tenis. Šprtec, stolní tenis, pétanque, plážový volejbal a plavání absolvovali startující po poledni na koupališti.

Akci jako vždy pořádaly Služby Boskovice, s.r.o.

Vše skončilo po sedmnácté hodině, kdy se již slunce klonilo k západu a ve stínu stromů malého hřiště bylo docela snesitelně. Po celodenním snažení nastoupily unavené dvojice ke slavnostnímu vyhlášení výsledků.

„Děkuji všem za účast v druhém ročníku Sportovního sedmiboje 2013,“ utišil nastoupené borce ředitel Služeb Boskovice, s.r.o. Mgr. Milan Strya. „Osm dvojic je tak akorát, myslím, že jste se dobře pobavili a zdravě zasoutěžili. Všichni bez ohledu na pořadí dostanete vstupenky na koupaliště, lázní a nově zrekonstruované sauny. A první čtyři umístění dostanou ještě něco navíc.“

Na osmém místě skončila dvojice Jaroslav Vlach – Věra Ošlejšková 22 bodů. Sedmé pořadí a 27 bodů Tomáš Hakl – Josef Vakula. Šesté místo a také 27 bodů vybojovali pravidelní účastníci sportovních turnajů Michal Šášek – Michal Harašta. Pátá dvojice Ondřej Fiala – Milan Novotný 31 bod. Těsně pod bednou čtvrtí skončili Petr Jachan – Roman Kolář 33 bodů. Bronzovou příčku a třetí místo získala dvojice Zdeněk Oldřich – Martin Odehnal 36 bodů. Druhé pořadí Ladislav Bárta – Alois Pelíšek 38 bodů. Absolutními vítězi drtivým finišem se stala dvojice Tomáš Kroupa – Jakub Poláček 39 bodů z Letovic.