Související pořady:

Chat s osobností

Barbora Poláková a Václav Masaryk
Barbora Poláková a Václav Masaryk soutěžící StarDance V

Šestým večerem skončila soutěž StarDance pro Barboru Polákovou a Václava Masaryka, kteří tak získali pomyslnou bramborovou medaili. Zeptejte se jich, jak se jim tančilo!

Záznam chatu z pondělí 10. prosince 2012 od 14:00
Kačka: Dobré odpoledne Báro i Vašku. Moc jste se nám líbili a byli jste naši vítězové. Obdivujeme přes jaké překážky jste se dokázali přenést (zub, stehno, antibiotika...) Děkujeme za to že jste =)
Barbora Poláková a Václav Masaryk: Dobrý den, děkujeme. Překážky máme oba rádi :) člověk je pak silnější a hned tak ho něco neskolí. Třeba to, že jsme vypadli :) díky!!
Emma: Pro mě jste jasní vítězové vy a nikdo jiný, celou soutěž jste byli naprosto skvělí a za úžasná vystoupení a taneční výkony vám moc děkuji, byl to zážitek vás každý týden sledovat. Vytvořili jste dle mého názoru nejharmoničtější pár, proto mě zajímá - máte v plánu si spolu ještě někdy zatančit - aspoň pro radost? Já bych totiž, kdybych znala tak skvělé tanečníky, jako jsou ve StarDance, udělala snad cokoliv, abych mohla dostat taneční průpravu, jako osobnosti, které do toho šly.
Barbora Poláková a Václav Masaryk: Dobrý den, k Vašíkovi se můžete přihlásit :) připravuje tedy hlavně páry na soutěže ale třeba jednou otevře svou vlastní školu. Jinak děkujeme, bavilo nás to moc a užili jsme si všechny tance. Jsme spokojení s tím, jak jsme to zatančili a nelitujeme ani jedné vteřiny :) díky!
Daniela *: Pěkný den, doufala jsem, že Vás uvidíme ve finále. Otázka pro B+V: Který tanec pro Vás je nejoblíbenější a který nejtěžší?
Otázka pro Báru: Ještě Vás trápí bolavý zub? Pro Václava: Stavěl jste poslední choreografie s ohledem na Bářin zdravotní stav?
Přeji hezké Vánoce.
Barbora Poláková a Václav Masaryk: Dobrý den, bylo to pro mne velmi vyrovnané. Nejméně jsem si užila paso, zřejmě i díky hudbě, která pro mne byla při tanci nejdůležitější. Do všech ostatních tanců jsem šla vždy naplno a pro danou chvíli se stal mým nejoblíbenějším :) Ano, zub mě bolí ale to se brzy změní. Vašík tu se mnou není ale choreografie nijak nezlehčoval..když už jsme šli do boje, nechtěli jsme dělat chudinky :) díky
Tom a Zuzka: Zajmalo by nás co byste si ve finále zvolili jako svůj nejpovedenější tanec, nejoblíbenější tanec a freestyle???!!!
Barbora Poláková a Václav Masaryk: Dobrý den, zřejmě bychom se rozhodovali mezi rumbou, tangem, sambou, chachou a quickstepem. Free style by byl zřejmě street dance s prvky samby se spoustou zvedaček a převlekem uprostřed. Poprosili jsme návrhářku Hankou Kopeckou, jestli bychom ze sebe mohli uprostřed tance strhnout jednu vrstvu oblečení. A určitě bychom tančili oba v teniskách :) pěkný den Bára
KATTY: je mi to staršně líto moc sem vám fandila chtěla sem aby ste se dostali do finále ale ted už k otázce co byste tančili v příštím kole a je vám to hodně líto nebo je to trochu úleva a plakala ste popřenosu
Barbora Poláková a Václav Masaryk: Dobry den, neplakala :) pláču jen z velké lítosti a my jsme oba tance zatančili dobře. Mezi diváky byla spousta tanečníků, kteří mi kontrolovali při chache nohy a po přenosu nám potvrdili naší domněnku, že jsem přes patu nešla ani jednou :) tak jsme byli spíš šťastní. Pro mne to byly parádní čtyři měsíce a už se těším na pečení cukroví a vybírání dárků :) pěkný den a nesmutněte za nás!! :)
Vendula Pekařová: Není to féér!!! Jste nejlepší :(( Jaké z toho máte pocity?
Barbora Poláková a Václav Masaryk: Vendulko, fér to možná není ale v životě je takových nefér věcí spousta. Tedy: co tě nezabije, to tě posílí :) Navíc porota dala jasně najevo, koho chce poslat dál a nás už bohužel nestihli fanoušci zachránit, neboť když bylo jasné, že jsme třetí, byl konec hlasování. Ale nevadí!!! Pěkné Vánoce a ne abyste byla smutná!!!
Lenka: Ladnost, elegance, kreativita. Vypadaly jste nádherně. Váš tanec pro mě byl několikrát doslova estetickým zážitkem. Jsem ráda, že jste se dostaly tak daleko. ;)
Barbora Poláková a Václav Masaryk: Děkujeme, my si to taky velmi užili. Za emoce, které jsme do tanců dávali, mohli především muzikanti, kteří vytvářeli parádní atmosféru. Pěkný den!!
Míša: Škoda, že jste vypadli, bez vás to teď nebude ono. Komu by jste přáli, aby vyhrál?
Barbora Poláková a Václav Masaryk: Davidovi i Martinovi. Víme, že spousta lidí je kritizuje, že se dostali tak daleko ale oni opravdu oba svědomitě dřou. Navíc v nich není touha po vítězství a to je velmi sympatické. U nás holek je mnohem jednodušší se nakrucovat, zvlášť když obě pracujeme od mala s tělem. Kluci ale opravdu trénují několik hodin denně a je hezké, jak soutěž berou vážně a jak to prožívají. Pěkný den Míšo!!
Denisa Kuchtíčková 7 let: Jsem vaše velká fanynka a prosím o váš podpis. Jak se vám tančilo? Je mi líto že jste vipadli.
Barbora Poláková a Václav Masaryk: Ahoj Denisko! Nesmutni, že jsme vypadli :) všechno je pro něco dobré..tančilo se nám krásně a jsme spokojení s každým okamžikem :) jestli chceš podpis, napiš si o něj, prosím, buď do české televize nebo do Divadla Na Vinohradech :) ráda ti ho pošlu..hezký den a děkujeme!!
Sára Hudson: Dobrý den,
ráda bych se Vás zeptala jak jste to odtancovala a jak jste se stihla naučit všechny ty tance v čas? Škoda že Vás vyřadily. Hrozně jsem Vám fandila! Ale Vaše tance byly stejně nejlepší :-). Nejvíce se mi asi líbil tanec na písničku Nossa.

Pěkné dny Sára Hudson :-) (12)
Barbora Poláková a Václav Masaryk: Ahoj Sáro, ani sama nevím, jak je možné, že jsme to stihli. Je to takový stres, že člověk prostě musí najít svou poslední sílu a dát do toho všechno. My jsme byli spokojení, jak jsme to zatančili a že zrovna porota na nás našla zase vady, nevadí. Je to subjektivní názor čtyř lidí. My si užijeme svátky :) děkujeme za zprávu a pěkný den.
Marie: Ahoj Báro a Vašku, od začátku jsem vám fandila myslím, že jste patřili mezi největší favority ve Star Dance.Plánujete pokračovat v tanci? Včerejší cha cha opravdu byla cha chou a s velmi vtipným příběhem- výroky poroty mi přišli jako kdyby tam vlastně vůbec nebyli. :D
Barbora Poláková a Václav Masaryk: Nám taky Marie :) dokonce mi přišlo, že to, že mám nějaký výraz a že je vidět, jak jsem při tanci šťastná, je vlastně na škodu. Abychom se utěšili, dívali jsme se na chachu, kterou tančila první skupina na začátku SD a neměli jsme tam méně kroků, než ostatní :) Takže nijak nesmutníme. Zřejmě by si na nás vždy něco našli :) Kamarádky mi říkaly, že jsem měla možná moc krátkou sukni a to se prý neodpouští..haha..všechno je jak má :) Děkujeme!! Pěkné svátky!!
Aneta: Dobrý den, pro mě jste byli nejlepší pár, staršně moc jsem vám fandila.. :)
Bavilo vás aspoň účinkovat ve StarDance.. ? :) Díky za odpověď..
Barbora Poláková a Václav Masaryk: Dobrý den, jasně, že bavilo :) snažím se k práci, pro kterou jsem se rozhodla, přistupovat na sto procent. Jinak to nemá význam. Tohle byla navíc i velká zábava a zkušenost, takže nelituju ani trošičku a jsem i ráda, jak to dopadlo :)
Lea: A jak by to bylo dál s Bohoušem a Jiřinou? :)
Barbora Poláková a Václav Masaryk: To je velké tajemství, které se už nikdy nikdo nedozví :)
Lištička: Dobrý den. :-)
Barunko, kolikrát denně jste musela cvičit aby jste uměla hvězdu a provaz? Chtěla bych umět provaz a rozštěp, ale moc se mi to nedaří.. Jaké cviky cvičíte?

Vašíku, jak hodnotíte Báru a kdo má více talentu Bára nebo Monika?

Děkuji moc za odpověď !!!
Barbora Poláková a Václav Masaryk: Dobrý den, Vašík tu bohužel není ale myslím, že nás moc nesrovnává a určitě by se z odpovědi nějak chytře vykroutil, aby neublížil ani jedné z nás. S hvězdou a provazem je to tak, že jsem se je naučila někdy v šesti letech na gymnastice a i když jsem od té doby netrénovala, tělo si to zapamatovalo. Je důležité se roztahovat, když jsou svaly zahřáté. Tzn. po tréninku a alespoň 20 minut. Mějte se pěkně a děkujeme :)
Kuba: Měli jste nějakou metu, které jste chtěli dosáhnout?(Tanec nebo třeba kolo).
Jaký pár byste nominovali na vítěze?
Dotaz na Vaška: Jakou řadu StarDance si víc užil? Nebo byl nějaký rozdíl mezi tanečnicemi?
Barbora Poláková a Václav Masaryk: Dobrý den, jediné, co jsme měli připravené dopředu, bylo tango a to by nám bylo velmi líto, kdybychom vypadli před tím. Dál jsme tance netrénovali. Připadalo nám to jako bychom počítali s tím, že postupujeme a šli na jistotu. A tak jsme byli raději pokornější a čekali, až jak se to vyvrbí. Martina nebo Davida. Oba strašně dřou a udělali podle nás největší pokrok. Pro ně je to mnohem těžší než pro nás holky. Mějte se pěkně
divačka Lenka s rodinou: Zdravíme vás z Beskyd, na vaše tance, které měly své příběhy byla radost se dívat. Na internetu si StarDance pouštíme celá rodina znovu a znovu. Pro nás jste stejně vítězové, moc jsme vám fandili. Naše otázka zní: Bylo by moc fajn vás zase někde vidět tančit, můžeme se těšit? Přejeme hodně úspěchů:)
Barbora Poláková a Václav Masaryk: Zdravím do Beskyd!!!! Děkujeme moc..to potěší :) Možná budeme s Vašíkem tančit ve středu na Barování v Malostranské besedě v Praze..ale to je pro Vás, chápu, trošku z ruky. Uvidíme, třeba Vás někdy překvapíme v nějakém pořadu :) mějte krásně a závidím žití v Beskydech..musí to být krása. B.
Dana a Hanka Dvořákovy: Jsme velké obdivovatelky Báry Polákové, moc ji fandíme a protože jsme zároveň stálými divačkami Divadla na Vinohradech, moc se nám líbí v představení Mocná Afrodité a v představení Jak udělat kariéru snadno a rychle. Tím se dostáváme k naší otázce. Strašně by nás zajímalo, jak dlouho a kdo Vás učil ten obdivuhodný tanec "s partnerem" v zastoupení sakem, kloboukem a kalhotami. My můžeme jen obdivovat ten skvělý výkon. A už teď se těšíme na Vás brzo uvidíme v nějaké nové roli.
Barbora Poláková a Václav Masaryk: Dobrý den :)Díky moc! Můj zkoušecí čas čísla s kabátem byl velmi ovlivněn dodáním konstrukce na záda, což se stalo bohužel až 14 dní před premiérou, takže jsem měla obrovský stres, abych to stihla. Bylo náročné sladit tři akce zárověň - tedy tanec, zpěv a práce s "cizí rukou" a vypadat u toho, jako by se nechumelilo :)Já si teď dávám zkoušecí volno až do konce sezóny. Ptže mám už moc představení po večerech a nikam se mi nevejdou další termíny. Ale ještě malá výjímka bude premiéra v NoDu - kabaret ONI. Na konci ledna :) přijďte! Pěkný den a děkuju!
Aleš Staněk: Aleš StaněkI při respektu k Vašim soupeřům jste po shlédnutí šestého kola zůstali mými favority. Šarm a elegance Vám zůstaly po vyhlášení výsledků i přes překvapivé pohledy ostatních. Škoda že končíte. Je to hra, ale po zpochybnění výsledků hlasování v Hydeparku mě to až tak moc nepřekvapuje. Přeji hodně štěstí a vždy spokojené publikum.
Barbora Poláková a Václav Masaryk: Dobrý den, Aleši. Nemám bohužel informace, k čemu došlo v Hydeparku ale mám pocit, že strašně málo lidí ví, že se výsledky od poroty dávají do tabulky s výsledky hlasování. Tedy páry umístěné na prvních místech byli do tohoto kola chráněni před vypadnutím. A ptže my jsme na poslední chvíli klesli na třetí místo, bylo nám o pauze jasné, že fanoušci nemohli stihnout nás zachránit. Jestli dochází k nějaké manipulaci hlasování nevím, každopádně byl by to o důvod navíc, proč nás nemrzí, že jsme vypadli. Užili jsme si to. Jsem ráda, že jsme předali radost pár lidem, kteří nám fandili a osobně je pro mne víc, že plakali kluci z Moondance orchestra, než překvapené pohledy lidí, kteří to věděli dopředu :)děkujem a pěkný den!! B.
Hanka: Báro a Vašku, byli jste 100% NEJLEPŠÍ. Doufám, že s tancováním nekončíte a uvidíme vás ještě někde tancovat. Byla radost se na vás dívat. Díky.
Barbora Poláková a Václav Masaryk: Hanko! Uvidíme a děkujeme..pro nás to byla taky radost :)
Kata: Moc jsem vam obema fandila a mrzi me, ze jste vypadli :( budes Baro tancit dal (s Vasikem)? A otazka pro oba, co planujte v roce 2013, kde vas muzeme videt?
Barbora Poláková a Václav Masaryk: Káťo, díky, nesmutněte, nic se neděje :) Na čt poběží v únoru film podle scénáře Michala Viewega, co jsem točila v létě. Jmenuje se to Definice lásky. Dál budu mít na konci ledna premiéru v NoDu a můžete přijít kamkoli, kde hraju :) Rubín, Vinohrady, Švanďák, Rokoko, Viola, Abc, Aqualung...mějte pěkný den a díky!! B.
Věra: Nějak nestíháte dpovídat
Barbora Poláková a Václav Masaryk: Dělám, co můžu Věrko :)
Magdalenka1010: Dobrý den, chtěla bych se Vás zeptat jaké byly Vaše pocity když ste z úst pana Ebena slyšeli Vaše jméno.
Barbora Poláková a Václav Masaryk: Jednoduchou matikou jsme si to spočítali, takže jsme šli na jistotu. Martina fanoušci podpořili, protože byl poslední od prvního tance, u nás to vypadalo, že jsme druzí, takže když jsme spadli od poroty na třetí místo, už by nás zachránila jen firma najatá na zkupování sim karet v případě nouze :) haha..mějte se pěkně Magdalenko. B.
Veronika: Škoda té bramborové medaile, a toho, že se nedozvíme další pokračování vašeho příběhu Jiřiny a Bohouše :-) Oběma krásné Vánoce!
Barbora Poláková a Václav Masaryk: Díky!!! Nevadí :)
Kateřina: Byl pro mě velký šok, když Marek řekl,že vypadáváte. Chci se zeptat jak by pokračoval příběh o " Jiřině "
Barbora Poláková a Václav Masaryk: Nepovíííme :)
Magda H: Dobrý den, moc mě a hlavně mojí devítiletou sestru Ivanu mrzí že ste zrovna vy museli sotěž opustit. Má sestra se kvůli tomu i rozbrečela.
Barbora Poláková a Václav Masaryk: Ach, to je mi líto Magdo! Ono je to celé takové dojemné a hraje ta dramatická hudba a všichni se tváří, že je konec veškerého bytí. Ale není to tak ani trochu. Jsou mnohem důležitější věci na světě a já věřím, že se všechno děje tak, jak má :) pozdravujte sestru a pěkné svátky!!! B.
Antschie: Krásný den, taky jsem Vás viděla ve finále... těšila jsem se na Vaše "příběhy". Pro mě jste prostě letos nejlepší taneční pár! Myslíte si, Báro, že využijete v budoucnu své nově nabité "schopnosti" (taneční)?? ;) Třeba v klipu další písně... stejnak Vás žerem, aspoň si užijete Advent.
Barbora Poláková a Václav Masaryk: Dobrý den! Nevím jestli v klipu, každopádně už teď chodím narovnaná jako pravítko :) posílily se mi zádové svaly a celkově se cítím pevná a silná, což je paráda :) mějte se krásně a díky!!
Milli Valková: Báro - mohu se zeptat, co to máte za účes? Nad pravých uchem máte kratičké vlasy? To je schválně či po operaci apod.? Děkuji
Barbora Poláková a Václav Masaryk: Haha!! Až tohle řeknu svému kadeřníkovi, tak se potrhá smíchy. Ne, ne, nejsem po operaci mozku :) je to účes, co už pár měsíců frčí v Londýně :) mějte se pěkně
Péťa z Kolína: Ahojky Báro a Vašku, je mi líto, že jste vypadli právě vy! Myslela jsem, že finále máte jisté, ale opak je pravdou..Hrozně moc Vám to spolu sluší. Přeju Vám hodně štěstí a úspěchů jak v osobním, tak profesním životě! Mějte se krásně..Ahoj
Barbora Poláková a Václav Masaryk: Děkujeme :) Ahoj Péťo z Kolína!!! Taky přejem hodně štěstí :)
Sandra: Vaše vypadnutí ze soutěže jsem opravdu nečekala. Tajně jsem si přála (nic ve zlém) aby vydadl David Švehlík se svojí taneční partnerkou. Vystoupení se vám opravdu povedlo, a opravdu mi vyrazilo dech že jste vypadla, Báro. Chtěla bych se zeptat, jestli jste po vysílání plakali a jak jste svou prohru snášeli.
A Báro, jak se vám hrála hra Blonďatá Bestie,a co si myslíte o své nové písničce Pas?:-)
Barbora Poláková a Václav Masaryk: Děkujem moc!! Davidovi to vyřídím a určitě si na Vás někde počká a pěkně Vám to spočítá :) Ne, ne nepakali jsme. Zašli jsme si opravdu ještě s ostatními tanečníky včera na trhy a jsme spokojení. Zatančili jsme to tak, jak jsme chtěli :) Pas mám strašně ráda. I když je to písnička, která má nejméně shlídnutí, patří k mým nejoblíbenějším. Mějte se krásně a díky!!!
Eva: Dobry den, dekujeme za vase skvele tanecni i lidske pusobeni ve StarDance - pusobili jste velmi sympaticky a prirozene, je nam moc lito vaseho brzkeho vyrazeni, ale tak t oproste v techto soutezich chodi, ze nejde o objektivitu, a dobre minene hodnoceni poroty (hodne pro Simonu a Davida) vas poslalo ven se souteze. Praradoxne to zrovna SImone a Davidovi, jak jsem si vsimla, bylo velmi lito, bylo to tak? Kazdopadne bez vas uz tam nebude ta atmosfera. Ale jak rekla moje dcera po pocatecnich slzickach po vasem vylouceni - mami, neboj, oni maj svoji praci a budou zase delat, to, co je bavi... Hezke Vanoce
Barbora Poláková a Václav Masaryk: Dobrý den, Evo. Ano, Simča s Davidem to brali osobně a bylo jim to líto ale oni za to nemohli. Přeju jim moc, že postoupili. David dře jako kůň a Simča je bezva holka. Moc pozdravuju dcerku, rozesmála mě a má pravdu :) Určitá etapa života je za námi a vstupujeme s radostí do nových zítřků :) Hezké Vánoce i Vám :)
Hledej pořad:
...více
FOTKY Z CHATU