Kde jsem:

Poznejte nás

Poznejte nás
Cestujte s Českou televizí

Galerie a prodejna — Vše o ČT — Česká televize

Lidé

Výstavní a prodejní prostor

 • Tematické výstavy
 • Obchod se sortimentem Edice ČT

Prodejna ČT

Návštěvníkům ČT na Kavčích horách v Praze slouží specializovaná prodejna se sortimentem Edice ČT. Pod touto značkou se Česká televize věnuje vydavatelské činnosti ve snaze přiblížit divákům oblíbené pořady a osobnosti spojené s Českou televizí na DVD či formou knih. Populární postavičky z dětských pořadů ztvárňuje i jako hračky, soutěžní formáty připravuje do podoby společenských her. Nabídku si můžete prohlédnout na stránkách Edice ČT.

Prodejna ČT se od 7. března 2018 nachází v nových prostorách přízemí budovy OPC „Rohlík“. Součástí je i Galerie ČT.

Galerie ČT

Česká televize se rozhodla zprostředkovat návštěvníkům Kavčích hor další zážitky spojené s televizním vysíláním. Vznikla Galerie ČT, kde jsou v průběhu roku pořádány tematické výstavy, které jsou provázány s televizním vysíláním. Galerie ČT se nachází v těsné blízkosti prodejny ČT – přízemí budovy OPC „Rohlík“.

Otevírací doba galerie a prodejny

Otevřeno denně od 10:00 do 18:00 hodin, ve dnech státních svátků zavřeno.

Akce v galerii

Večerníček má narozeniny!

1. 6. 2020 – květen 2021

Přijďte k nám oslavit 55. výročí nejdéle vysílaného pořadu ČT. Výstava jistě potěší mále i velké návštěvníky. Připomene jak pohádky dříve natočené, tak i ty novější. Věříme, že každý si zde najde ten svůj nejoblíbenější Večerníček. Výstava je interaktivní a děti si užijí řadu her a audiovizuálních efektů.

Království a kus pohádky k tomu

30.10.2019 – 19. 4. 2020

Výstava s podtitulem Staň se novým vládcem říše pohádek svým obsahem odkazuje k několika úspěšným pohádkám ČT odvysílaných v posledních letech. Součástí jsou i úryvky z pohádek a přímé řeči Lucifera a Boha k návštěvníkům výstavy. Výstava má několik částí: peklo, nebe, náměstí, andělská pošta, krejčovství, alchymistická dílna, vesnický dům, trůnní sál. Součástí výstavy je i řada digitálních a manuálních her a rébusů.

Hravý motiv výstavy: Král je už starý a nemocný a potřebuje najít vhodného následovníka trůnu. Vypíše proto hádanku (křížovku), kterou kdo rozluští, ten se stane novým panovníkem. Křížovka je vytištěná na papíře A4 a je k vyzvednutí u začátku výstavy. Každý řádek křížovky odkazuje k některé části výstavy.

Filmohrátky s ČT… vše se točí kolem dětí

Výstava ukončena

Od 23. dubna 2019 do 15. září 2019 probíhá výstava Filmohrátky s ČT. Výstava je určena dětem i dospělým, kteří si interaktivní formou mohou připomenout slavné televizní seriály pro děti a mládež a zblízka si prohlédnout originální kostýmy a dekorace. Pro zájemce je také určen zábavný filmový kvíz, který si na konci sami vyhodnotí.

Výstava StarDance

Výstava ukončena

Od 20. října 2018 do 17. března 2019 probíhá výstava StarDance, která návštěvníkům nabídne to nejlepší z minulých ročníků této taneční soutěže. Výstava je koncipována pro malé i velké nadšence tance a této soutěže.

ČT dětem

Výstava ukončena

Od 21. března 2018 do srpna 2018 probíhá výstava ČT dětem. Tato výstava umožní návštěvníkům připomenout si pořady, které ČT vytvořila pro děti za posledních 65 let své existence.

Výstava Večerníček

Výstava Večerníček Výstava Večerníček Výstava Večerníček Výstava Večerníček Výstava Večerníček Výstava Večerníček Výstava Večerníček Výstava Večerníček Výstava Večerníček Výstava Večerníček Výstava Večerníček Výstava Večerníček Výstava Večerníček Výstava Večerníček Výstava Večerníček Výstava Večerníček

Výstava Království a kus pohádky k tomu

Výstava Království a kus pohádky k tomu Výstava Království a kus pohádky k tomu Výstava Království a kus pohádky k tomu Výstava Království a kus pohádky k tomu Výstava Království a kus pohádky k tomu Výstava Království a kus pohádky k tomu Výstava Království a kus pohádky k tomu Výstava Království a kus pohádky k tomu Výstava Království a kus pohádky k tomu Výstava Království a kus pohádky k tomu Výstava Království a kus pohádky k tomu Výstava Království a kus pohádky k tomu Výstava Království a kus pohádky k tomu Výstava Království a kus pohádky k tomu Výstava Království a kus pohádky k tomu Výstava Království a kus pohádky k tomu

Výstava Filmohrátky

Výstava Filmohrátky Výstava Filmohrátky Výstava Filmohrátky Výstava Filmohrátky Výstava Filmohrátky Výstava Filmohrátky Výstava Filmohrátky Výstava Filmohrátky Výstava Filmohrátky Výstava Filmohrátky Výstava Filmohrátky Výstava Filmohrátky Výstava Filmohrátky Výstava Filmohrátky Výstava Filmohrátky Výstava Filmohrátky

Výstava ČT dětem

Výstava ČT dětem Výstava ČT dětem Výstava ČT dětem Výstava ČT dětem Výstava ČT dětem Výstava ČT dětem Výstava ČT dětem Výstava ČT dětem Výstava ČT dětem Výstava ČT dětem Výstava ČT dětem Výstava ČT dětem Výstava ČT dětem Výstava ČT dětem Výstava ČT dětem Výstava ČT dětem

Prodejna ČT

Prodejna ČT Prodejna ČT Prodejna ČT Prodejna ČT

Prodejna – otevírací doba:

 • 7 dní v týdnu od 10 do 18 hodin
 • Ve dnech státních svátků zavřeno

Galerie – otevírací doba:

 • 7 dní v týdnu od 10 do 18 hodin
 • Ve dnech státních svátků zavřeno

Provozovatel:

 • Česká televize
  Kavčí hory
  Na Hřebenech II 1132/4
  140 70 Praha 4
  IČO: 00027383, DIČ: CZ00027383
 • Odpovědná osoba: Dana Bytčánková
 • Telefon: 2 6113 4159

Ke stažení:

Potvrzení o právech z vadného plnění (PDF; 275,5 kB)

Potvrzení o reklamaci (DOC; 44,0 kB)