Nahrávám video
Ring volný

2. listopad 2015

Obsah dílu

1. kolo - Eva Pilarová versus Naďa Urbánková — 1. kolo - Pavel Bobek versus Ivan Mládek — Sólisté Tanečního orchestru Čs. rozhlasu — 2. kolo - Eva Pilarová — 2. kolo - Ivan Mládek — 2. kolo - Naďa Urbánková — 2. kolo - Pavel Bobek — Julie — 3. kolo - Ivan Mládek a Jiří Kodet — 3. kolo - Pavel Bobek a Juraj Kukura — 3. kolo - Eva Pilarová a Vladimír Menšík — 3. kolo - Naďa Urbánková a hosté

Části dílu

04:50
1. kolo - Eva Pilarová versus Naďa Urbánková
    10:25
    1. kolo - Pavel Bobek versus Ivan Mládek
      15:13
      Sólisté Tanečního orchestru Čs. rozhlasu
        18:11
        2. kolo - Eva Pilarová
          22:00
          2. kolo - Ivan Mládek
            24:38
            2. kolo - Naďa Urbánková
              28:32
              2. kolo - Pavel Bobek
                34:55
                Julie
                  39:20
                  3. kolo - Ivan Mládek a Jiří Kodet
                    47:15
                    3. kolo - Pavel Bobek a Juraj Kukura
                      54:15
                      3. kolo - Eva Pilarová a Vladimír Menšík
                        61:50
                        3. kolo - Naďa Urbánková a hosté
                          Přehrát celé video
                          Stopáž73 minut
                          Další díl
                          9. listopad 2015

                          Přehled dílů

                          5 dostupných
                          Stopáž65 minut

                          16. listopad 2015

                          1. kolo - Petra Černocká versus Věra Špinarová — 1. kolo - Ladislav Štaidl versus Jiří Korn — Sourozenci Lukáčovi — 2. kolo - Věra Špinarová — 2. kolo - Ladislav Štaidl — 2. kolo - Petra Černocká — 2. kolo - Jiří Korn — 3. kolo - Věra Špinarová a Josef Dvořák — 3. kolo - Jiří Korn a Oldřich Kaiser — 3. kolo - Ladislav Štaidl a Milan Lasica

                          26. 8. 2022 na ČT3
                          Stopáž73 minut

                          9. listopad 2015

                          1. kolo - Lešek Semelka versus Karel Černoch — 1. kolo - Helena Vondráčková versus Jitka Zelenková — Orchestr ČST - sólista Zdeněk Hostek — 2. kolo - Lešek Semelka — 2. kolo - Jitka Zelenková — 2. kolo - Karel Černoch — 2. kolo - Helena Vondráčková — 3. kolo - Lešek Semelka a Jaroslav Čejka — 3. kolo - Jitka Zelenková a Felix Slováček — 3. kolo - Karel Černoch a Jiří Krampol — 3. kolo - Helena Vondráčková a Afric Simon — Saša a Afric Simon

                          19. 8. 2022 na ČT3
                          Stopáž71 minut

                          2. listopad 2015

                          1. kolo - Eva Pilarová versus Naďa Urbánková — 1. kolo - Pavel Bobek versus Ivan Mládek — Sólisté Tanečního orchestru Čs. rozhlasu — 2. kolo - Eva Pilarová — 2. kolo - Ivan Mládek — 2. kolo - Naďa Urbánková — 2. kolo - Pavel Bobek — Julie — 3. kolo - Ivan Mládek a Jiří Kodet — 3. kolo - Pavel Bobek a Juraj Kukura — 3. kolo - Eva Pilarová a Vladimír Menšík — 3. kolo - Naďa Urbánková a hosté

                          12. 8. 2022 na ČT3
                          Stopáž80 minut

                          26. říjen 2015

                          1. kolo - Pavel Novák versus Petr Spálený — 1. kolo - Yvetta Simonová versus Marie Rottrová — Orchestr ČST, hudba z filmu Piti Piti Pa — 2. kolo - Yvetta Simonová — 2. kolo - Petr Spálený — 2. kolo - Marie Rottrová — 2. kolo - Pavel Novák — Taneční orchestr Čs. rozhlasu, sólisté S. Košvanec a J. Bažík Pavelka — 3. kolo - Petr Spálený a Zdeněk Rytíř — 3. kolo - Pavel Novák a Zdeněk Svěrák — 3. kolo - Yvetta Simonová a Miloš Kopecký — 3. kolo - Marie Rottrová a Petr Nárožný

                          30. 5. 2022 na ČT3
                          Stopáž75 minut

                          19. říjen 2015

                          1. kolo - Václav Neckář versus Waldemar Matuška — 1. kolo - Hana Zagorová versus Helena Vondráčková — Orchestr ČST, sólista Jaromír Klempíř — 2. kolo - Václav Neckář — 2. kolo - Waldemar Matuška — 2. kolo - Helena Vondráčková — 2. kolo - Hana Zagorová — Taneční orchestr Čs. rozhlasu, sólista Jiří Hlava — 3. kolo - Waldemar Matuška a Jiří Sovák — 3. kolo - Helena Vondráčková a Luděk Sobota — 3. kolo - Václav Neckář a Helena Růžičková — 3. kolo - Hana Zagorová a Ivan Mládek

                          5. 8. 2022 na ČT3

                          Napište nám