Ondřej Konrád představuje svého hudebního hosta Kamila Střihavku (2002). Režie J. Chlumský

Litujeme, ale v současné době není pořad v iVysílání dostupný
Video není k dispozici

V dnešním tradičním rockovém setkání Na Kloboučku, jehož průvodci Ondřej Konrád a Michal Pavlíček nabízí televizním divákům zajímavé osobnosti naší hudební scény, vás čeká opravdová lahůdka. Pozvání přijal jeden z našich nejosobitějších zpěváků Kamil Střihavka. Dlouholetý spolupracovník Michala Pavlíčka, a jedinečný představitel titulní postavy muzikálu Jesus Christ Superstar, vám nabídne hudební sestřih ze svých muzikantsky nejzajímavějších projektů. Oproti zvyklostem se tak představí tři doprovodné formace z projektů B.S.P, NO GUITARS, i posledního Střihavkova počinu WOO DOO BAND.

Jedinečnost pěvecké a hudební kariéry Kamila Střihavky tkví také v tom, že doposud nikdy nesklouzl k laciné komerci, přestože po úspěšném muzikálovém působení měl k tomu ty nejlepší předpoklady. Snaha o objevování nových hudebních forem, projevu a žánru byla tehdy nejvíce patrná z jeho alba Woo-doo.

O tom, že Kamil Střihavka patří mezi elitní špičku zpěváků naší rockové scény vás chceme přesvědčit v dalším pokračování setkání Na Kloboučku. Naši nabídku si rozhodně nenechejte ujít.

Stopáž37 minut
Rok výroby 2002
ŽánrHudba