A jsou tu zpět – Pepan, Jára, Marcela a řada dalších zlodějíčků a podvodníků všeho druhu. Oblíbený cyklus komedií s plejádou vynikajících herců (1984). Hrají: P. Nárožný, K. Heřmánek, N. Konvalinková, J. Bohdalová, J. Kretschmerová, V. Hrubý, L. Trojan, L. Kozderková, K. Augusta a další. Režie H. Bočan

Povedený trojlístek podvodníků Pepan (P. Nárožný), Jára (K. Heřmánek) a Marcela (N. Konvalinková) znovu zkouší své štěstí. Za Pepanem přijede jeho nevěsta (J. Kretschmerová) i s celým příbuzenstvem. Největší starost trojlístku ale dělá, jak chytit Barbaru (J. Bohdalová), která je všechny při posledním kšeftíku tak pěkně podvedla. A mezitím Pepan připravuje další podvůdky, tentokrát v roli soukromého detektiva. V závěru, kdy kumpáni Barbaru konečně dopadnou, končí všichni v rukou spravedlnosti a zákona.

Pepan, Jára, Marcela. Povedená trojce věčně neúspěšných podvodníčků, kterým scénárista a autor Ivan Gariš vdechl nejenom život, ale též charakterové vlastnosti některých z nás. Nebýt hlouposti, lhostejnosti a lehkomyslné důvěřivosti, neměl by trojlístek o čem hrát. A o tom všem vás znovu můžeme přesvědčit v jednom z pokračování volného cyklu komedií, tématicky čerpajícího ze skutečných případů z kriminalistické praxe, v němž trojice podvodníků Pepan, Jára a Marcela pronásledují Barbaru, která je v předchozím díle připravila o velké peníze. A tak – Šéfe, jdeme na to!

Stopáž82 minut
Rok výroby 1984
 ST AD 4:3
ŽánrFilm