Podporučíka Jareše čeká nepříjemné zjištění o jeho kolezích. Zločinci totiž mají většinou přesilovku a nestojí jenom na špatné straně zákona.
Režie: Jan Kubišta. Scénář: Pavel Frýbort, Jan Kubišta. Hrají: Ondřej Pavelka, Marek Vašut, Michal Dlouhý, Oldřich Vlach a další.
Divoká svině

Podporučík Jareš (O. Pavelka) z ostravské kriminálky je pro jisté pracovní nepříjemnosti převelen do Prahy. Jeho spolupracovníky se stávají kolega Bílek (M. Vašut), kterého zná již z dřívějších let, a mladý obětavý Ivan (M. Dlouhý). Při pátrání se Jareš projeví jako člověk nekompromisní a vytrvalý, metody jeho práce se však příliš neslučují s představami nadřízených, a proto se brzy dostává do konfliktů nejen s nimi, ale i s osobami z vyšších společenských kruhů. Vyšetřováním několika zdánlivě nesouvisejících případů, jako je překupnictví, loupež, ale i vražda, odhalí Jareš dokonalou organizaci pražského podsvětí, do kterého patří nejen lidé z nižších společenských vrstev. Jeho překvapivé zjištění, kdo všechno je zapleten do kriminální činnosti, je korunováno šokující skutečností, že ani jeho kolega Bílek není bez viny...

Napište nám