Dvěma outsiderům kape do bot, ale společnými silami se pokusí vzít spravedlnost do vlastních rukou a podrazit vlastní šéfy.
Režie: Jaroslav Soukup. Scénář: Jaroslav Soukup, Miroslav Vaic. Hrají: Sagvan Tofi, Lukáš Vaculík, Beata Andraszewicz, Karel Augusta a další.
Kamarád do deště

Mladý číšník Michal (S. Tofi) pracuje v jedné vinohradské restauraci pod vedením usedlého vrchního Kadlece (K. Augusta). Jednoho dne, když Michal odváží denní tržbu do banky, jej přepadne a okrade maskovaný lupič. Michal si netroufá přepadení ohlásit, protože je v podmínce. Svěří se s problémem svému nejlepšímu kamarádovi, taxikáři Tomášovi (L. Vaculík). Ten si kvůli němu na vysoký úrok vypůjčí šedesát tisíc od šéfa vekslácké party Adamce (K. Strasburger). Michal tak sice odevzdá peníze do banky, avšak oba kamarádi se ocitnou v neřešitelné situaci, neboť dluh je ještě větší a oni nejsou schopni jej splatit. Ke svému překvapení ovšem zjistí, že přepadení Michala zorganizoval právě jeho vedoucí Kadlec spolu se svým zetěm Burešem (A. Hryc). Od té chvíle začnou oba nerozluční kamarádi spolu s Michalovou dívkou Magdou (B. Andrasiewiczová) pracovat na chytrém podrazu, kterým chtějí dostat do rukou spravedlnosti jak Kadlece, tak Adamce...

Napište nám