Pán tance se vrací. Nové zpracování legendárního tanečního a hudebního představení, které dobylo celý svět.
Účinkující: J. Keegan, T. Cunningham, C. Gray, A. Black, N. Coyle, A. Upcott, M. Flatley a další. Hudba Gerard Fahy. Režie Paul Dugdale.

V roce 2014 se legenda irského tance Michael Flatley rozhodl vytvořit nové představení Lord of the Dance s podtitulem Dangerous Games (Nebezpečné hry) ve znamení svého blížícího se odchodu z výsluní taneční scény a předání žezla další generaci. S novým jevištním provedením, kostýmy, choreografií a hudbou Gerarda Fahyho proběhlo vystoupení také na prknech Londýnského Palladia, kde se s Michaelem Flatleyem a s těmi nejlepšími tanečníky divák ocitá ve futuristické alegorii, kde spolu zápasí síly dobra a zla v podobě úchvatné taneční a hudební show. Původní Pán tance sice zmizel, ale na jeho místo přichází nový ochránce všeho dobrého. To nic nemění na tom, že se Temný vládce hodlá zmocnit kouzelné flétny Malého ducha, a tím porazit svého odvěkého nepřítele jednou provždy, ať už je oním novým Pánem tance kdokoliv...

Ve známém příběhu zastoupil James Keegan Michaela Flatleyho v roli Pána tance a po jeho boku stanula tanečnice Caroline Grayová jako jeho láska Saoirse. Temného vládce ztvárnil Thomas Cunningham a temnou svůdkyni Morrighan Aimee Blacková. Bohyni Erin, která svým zpěvem doprovází příběh, ztvárnila irská zpěvačka Nadine Coylová a Malého ducha gymnastka Alice Upcottová.

Napište nám