Multižánrový koncert z pražského Hudebního klubu Doupě k příležitosti desátého jubilea ČT art.
10 let s ČT art

Televizní stanice ČT art slaví 31. srpna 2023 své desáté výročí. Po celou tuto dobu divákům zprostředkovává množství kulturních a uměleckých projektů, pro které v současné době není na žádném jiném českém televizním kanále prostor. ČT art umožnila vzniknout obrovskému množství původních projektů a zároveň divákům představila to nejlepší, co se ve světě kultury dělo. Své místo tak našla hudba všech žánrů, divadelní a taneční tvorba, výtvarné umění a umělecky výjimečné dokumentární a hrané filmy anebo také TV pořady, TV cykly a magazíny, které mají název stanice “ART” vrytý do své DNA.

Živě z pražského Hudebního klubu Doupě se k oslavám připojí přední hudebníci napříč různými žánry, vše se odehraje na čtyřech paralelních scénách. Celý večer pak propojí krátké a bezprostřední rozhovory moderátorů Marka Ebena a Ondřeje Havelky s účinkujícími muzikanty.

Garanci hudební dramaturgie večera převezme Jan Vedral, a to nejen proto, že patří mezi nejrespektovanější hudební publicisty a odborníky současnosti, ale navíc má velké zkušenosti s televizní dramaturgií, neboť se podílí na značném množství TV hudebních projektů a je také velmi respektovaný mezi hudebníky.

Je tedy důvod nejen slavit, ale také připomenout úspěchy ČT art a večer využít jako příležitost k setkání těch, kteří jsou s kanálem neodmyslitelně spjati!

Účinkují: Ondřej Havelka a jeho Melody Makers, Rozálie Havelková, David Koller, Lenka Dusilová, Kamil Střihavka, PSH, 7krát3, Adam Plachetka, Dagmar Pecková, Michal Pavlíček, The Atavists, Cello Republic, Colourful People, Emil Viklický a další.

Napište nám