Ciro Di Marzio se noří do vodního hrobu a vzpomíná, kolikrát už oklamal smrt. Filmové intermezzo čtvrté a páté řady kultovního seriálu Gomora.
Režie: Marco D'Amore. Scénář: Leonardo Fasoli, Maddalena Ravagli, Marco D'Amore a další. Hrají: Marco D'Amore, Giuseppe Aiello, Salvatore D'Onofrio, Gianni Vastarella a další.
Nesmrtelný

Snímek Nesmrtelný vychází z italského kriminálního seriálu Gomora a tvoří dějový svorník mezi jeho čtvrtou a pátou řadou. Poté, co je Ciro střelen svým přítelem Gennym do hrudi, zmizí v temných vodách Neapolského zálivu. Kdo by ho však chtěl odepsat, šeredně by se přepočítal. Co se o něm šuškalo, je zjevně pravda – nikdo a nic nemůže zabít Nesmrtelného. S léčením zraněnému pomůže drogový boss Don Aniello Pastore, Ciro pro něj na oplátku začne pracovat a Neapol vymění za lotyšské hlavní město Rigu, kde rozehraje vlastní hru s místním podsvětím. Hlavně se však připravuje na velký návrat a plánuje získat zpět vše, co mu vzali.

Film Nesmrtelný se stal nejvýdělečnějším italským filmem za pětileté období. V den premiéry film v kinech zhlédlo více než 87 000 diváků. Kromě dalšího vývoje děje seriálu se zároveň pomocí flashbacků seznamujeme s minulostí postavy Cira a dozvídáme se, jak se vůbec jako malý sirotek dal na zločineckou dráhu. Režie se ujal samotný představitel Cira Marco D´Amore; vycházel přitom z vlastních poznámek k vývoji postavy, které si psal v průběhu natáčení seriálu.

Napište nám