Kamil Bartošek, známý jako Kazma, se vydává na slavnou poutní cestu, aby si srovnal myšlenky a našel vnitřní klid. O putování španělskou krajinou a lidskou duší.
Režie: Tadeáš Daněk.
Každý krok se počítá

Popularita poutní cesty do Santiaga de Compostela stále roste. Čtyři velké české poutní příběhy inspirovaly i nového poutníka, který se teprve vydává na svou 320kilometrovou dlouhou pouť. Dostává se mimo svou komfortní zónu a poznává nejen kouzlo poutnictví, ale i sám sebe.

Když potká poutník poutníka na cestě do Santiaga de Compostela, první otázka je jasná: Odkud jdeš? Protože každý krok se počítá. A každým metrem je člověk blíž k velkému příběhu. O tom Vás přesvědčí čtyři příběhy poutníků: Kvakina, jenž vyšel z Boskovic. Olgy, která pouť zvládla v seniorském věku. Maria si cesta přivolala sama od sebe a Petra, ten ochrnul na půl těla a když vstal z invalidního vozíku, vyšel. Do toho budeme sledovat nového poutníka Kamila Bartoška, kterého všichni znají jako Kazmu Kazmitche – baviče a mystifikátora. Během 320kilometrového pochodu poznáme jeho pravou tvář a kouzlo samotné poutě do Santiaga de Compostela. Ti, kteří uvažují, že by šli, tak po zhlédnutí dokumentu půjdou a ostatní o tom začnou alespoň přemýšlet…

Napište nám