Když se nedaří, tak se nedaří. Třicátníkovi Jonasovi se život sype na hlavu, ale ta zdaleka největší výzva na něho ještě čeká.
Režie: Jiří Vejdělek. Scénář: Marek Epstein. Hrají: Jan Nedbal, Kateřina Marie Fialová, Kateřina Klausová, Ondřej Malý a další.
S písní v tísni

Třicetiletému Jonasovi se momentálně nedaří. Dlouho bral antibiotika, takže je mimo formu, a trenér ho do nadcházejícího boxerského klání nenominuje. Z frustrace pak vrší chybu za chybou. Jednak se vyspí se svojí kolegyní v práci a jednak se popere se zákazníkem, který na něho podá trestní oznámení. Ten zdaleka největší problém ale Jonas před všemi tají – problémy s konečníkem. Podezření na rakovinu se naštěstí nepotvrdí, způsob léčby poškozeného tlustého střeva ho ale doslova šokuje. Tak na tohle on rozhodně nepřistoupí. Nikdy! Další z komedií scenáristy Marka Epsteina a režiséra Jiřího Vejdělka o nejrůznějších zdravotních komplikacích, někdy banálních, někdy spíš komických, jindy vyloženě bizarních, které nás donutí na chvíli se zastavit a přehodnotit svůj dosavadní způsob života. Do další životní etapy hrdinové vybíhají silnější a ve svém životě lépe ukotvení v duchu hesla „Lékař léčí, láska uzdravuje!“

Napište nám