Přímý přenos velkého zábavného pořadu ve prospěch 21. ročníku projektu Nadace rozvoje občanské společnosti a České televize
Pomozte dětem

Již 21 let funguje propojení České televize a charitativní sbírky Pomozte dětem s Kuřetem ve znaku. Letošní ročník televizního pořadu jsme se tak rozhodli spojit svět dětí a svět dospělých a připravili jsme pro vás speciální duety. Duety, ve kterých vystoupí slavné osobnosti po boku s talentovanými dětmi. Své písně si tak v dětsko-dospělých duetech postupně zazpívají Lucie Bílá, Bára Basiková, Meky Žbirka a Václav Noid Bárta. Dále vystoupí skupina O5 a Radeček a skupina Lake Malawi zahraje svou píseň Friend of a Friend, se kterou bude reprezentovat Českou republiku na letošní Eurovizi. Svět dětí a dospělých obohatí i naši vážení hosté a podporovatelé Kuřete – Marie Doležalová, Zdeněk Godla a Barbora Černošková. Moderace je již tradičně v rukou Jolany Voldánové.

Projektu Pomozte dětem můžete přispět i vy, a to např. bankovním převodem na číslo účtu 9595959595/0600 nebo odesláním DMS KURE 30, DMS KURE 60 nebo DMS KURE 90 na telefonní číslo 87 777. Cena DMS je 30 nebo 60 nebo 90 Kč. Pomozte dětem obdrží 29 nebo 59 nebo 89 Kč. Více na www.darcovskasms.cz. Službu DMS provozuje Fórum dárců. Technicky zajišťuje ATS Praha.

Napište nám