Zimní světová univerziáda 2019 Rusko

9. den

Zimní světová univerziáda 2019 Rusko

9. den

Obsah dílu

Akrobatické lyžování: skicross — Biatlon: závod s hromadným startem muži 15 km, ženy 12,5 km — Orientační běh na lyžích — Snowboarding: slopestyle muži, ženy — Alpské lyžování: slalom ženy — Akrobatické lyžování: paralelní jízda v boulích — Curling: finálová utkání — Bandy hokej: finálová utkání

30 minut
Další díl
10. den

Přehled dílů

11 dostupných
30 minut

11. den

Běh na lyžích: závod s hromadným startem 30 km — Lední hokej: Kanada - Kazachstán, Rusko - Slovensko — Závěrečný ceremoniál
Premiéra středa 13. 3. 2019 na ČT Sport
30 minut

10. den

Akrobatické lyžování: ski cross ženy, muži — Alpské lyžování: slalom speciál muži — Běh na lyžích: hromadný start ženy 15 km, muži 30 km — Lední hokej: USA - Japonsko — Ženský hokej: Rusko - Kanada
Premiéra úterý 12. 3. 2019 na ČT Sport
31 minut

9. den

Akrobatické lyžování: skicross — Biatlon: závod s hromadným startem muži 15 km, ženy 12,5 km — Orientační běh na lyžích — Snowboarding: slopestyle muži, ženy — Alpské lyžování: slalom ženy — Akrobatické lyžování: paralelní jízda v boulích — Curling: finálová utkání — Bandy hokej: finálová utkání
Premiéra pondělí 11. 3. 2019 na ČT Sport
30 minut

8. den

Biatlon: smíšené dvojice — Alpské lyžování: paralelní slalom týmů — Lední hokej: Česko - Rusko, Kazachstán - Kanada — Curling: Česko - Švýcarsko, Velká Británie - Švédsko, Rusko - Korea — Krasobruslení: závod žen, volné tance dvojic, synchronizované bruslení — Jízda v boulích
Premiéra neděle 10. 3. 2019 na ČT Sport
30 minut

7. den

Běh na lyžích: smíšená štafeta — Alpské lyžování: obří slalom mužů — Snowboarding: freestyle — Krasobruslení: krátký program žen — Lední hokej: Slovensko - Maďarsko, Kazachstán - Velká Británie — Curling: Kanada - Rusko, Švédsko - Velká Británie — Bandy hokej: Norsko - USA, Švédsko - Rusko
Premiéra sobota 9. 3. 2019 na ČT Sport
30 minut

6. den

Curling: Česko - Kanada — Lední hokej: Česko - Japonsko, Slovensko - USA — Biatlon: stíhací závod 12,5 km muži, ženy 10 km — Krasobruslení: volné jízdy sportovních dvojic, krátký program mužů — Alpské lyžování: obří slalom ženy — Orientační běh na lyžích: smíšená štafeta
Premiéra pátek 8. 3. 2019 na ČT Sport

Napište nám

Související pořady