Komisaři Nina Rubinová a Robert Karow vyšetřují spletité případy vražd v džungli německého velkoměsta. Německý kriminální seriál (2017). Hrají: M. Beckerová, M. Waschke, C. Genzkowová, T. Kalkhof, A. Tesla a další. Režie Vanessa Joppová

Litujeme, ale pořad není v iVysílání dostupný
Video není k dispozici

Na zahradě rekreační chatky je nalezeno ohořelé tělo učitele Enna Schoppera, které někdo polil benzínem a zapálil. Vyšetřování přivádí policisty Ennova přítele Ermina do školy, kde Enno působil. Většina žáků je ze sociálně slabších rodin a se značně radikálními názory na společnost. Enno se snažil místní děti přivést k větší otevřenosti a toleranci, ale setkal se z jejich strany i s vyhrožováním smrtí. Rubinová s Karowem ale mají i další podezřele, ale vychází najevo, že rozuzlení tohoto případu předčí všechny jejich dedukce.

Berlínské kriminální příběhy s dvojicí vyšetřovatelů Nina Rubinová a Robert Karow jsou součástí populárního a dlouhou řadu let produkovaného kriminálního cyklu Místo činu. Mezi českými televizními diváky se seriál stal legendou díky původní postavě vyšetřovatele Horsta Schimanskiho. Seriál vznikal od začátku 70. let a je nejdéle souvisle vznikajícím seriálem v Německu, do současnosti bylo natočeno přes tisíc celovečerních epizod. Místo činu zastřešuje kriminální příběhy z několika německých měst, ve kterých působí jednotlivé týmy vyšetřovatelů. Epizody zasazené do Berlína jsou uváděny v české premiéře.

Originální názevStreets of Berlin
Stopáž89 minut
Rok výroby 2017
 P ST HD
ŽánrSeriál