Radka Třeštíková a Tomáš Vořechovský

Na nabídku jsem nekývla okamžitě, jednak mě to trochu vyděsilo a taky jsem si nebyla jistá, zda to časově zvládnu. První s kým jsem to konzultovala, byl samozřejmě manžel, máme dvě malé děti a museli jsme se nejdřív dohodnout na péči o ně.

Nemám pohybovou paměť, nebo takhle, doteď jsem si myslela, že jsem prostě nemehlo, ale nedávno jsem zjistila, že to má tenhle vznešený výraz, tak ho používám. V praxi to znamená, že si vůbec nepamatuju kroky, nejsem schopná je zopakovat a taky se mi nedaří synchronizovat pohyb rukou a nohou, z toho důvodu jsem se nikdy nenaučila plavat kraul a nesnáším aerobic.


Tomáš Vořechovský
tanečník

Tomáš Vořechovský

Myslím si, ze zkušenosti s výukou tance mam bohaté. Lektoruji už od šestnácti let, učím malé děti i kurzy pro dospělé. Před pul rokem jsem se vrátil z Ameriky, kde jsem strávil rok jak výukou, tak samotným vystupováním v několika tanečních show. Když jsem zvládl učit Američany, tak už zvádnu asi všechno, i Radku. Ona sice říká, že nemá pohybovou paměť, dle mého má ale zase spoustu jiných předností, tak na tom budeme společně pracovat a myslím, že to bude všechno super a moc se na to těším.“