Záhadné vraždy v Alpách rozkrývá nesourodá dvojice vyšetřovatelů. Temný rakousko-německý seriálový thriller (2018). Hrají: J. Jentsch, N. Ofczarek, H. Koffler, N. Petrovic, L. Gregorowicz a další. Režie Cyrill Boss a Philipp Stennert

Litujeme, ale pořad není v iVysílání dostupný
Video není k dispozici

„Přichází rudá roční doba“. Tisk sehrál velice důležitou a často kontraproduktivní úlohu v celém vyšetřování. Očerňování policie a diskreditování vyšetřovatelů skrze osobní kauzy podryly důvěru v Gedeonův a Ellin úsudek. Když tisk informuje o muži s maskou Krampuse, který byl zastřelen při policejním zásahu, veřejnost i policejní špičky uvěří úspěšnému uzavření případu. Podařilo se ale pachatele skutečně dopadnout?

Temný seriálový thriller je působivou a originální odpovědí na nordic-noirový hit Broen (Most). Průsmyk vznikl v rakousko-německé koprodukci a dominuje mu prestižní herecké obsazení (především Julia Jentsch a Nicholas Ofczarek v rolích vyšetřovatelů). Česká televize tento seriál, jehož atmosféra mrazí více než ledovce Alpských úbočí, uvádí v české premiéře.

Originální názevDer Pass
Stopáž109 minut
Rok výroby 2018
 P )D( ST HD *
ŽánrSeriál