Dramatický boj o přežití v hlubinách moře i na přístavní pevnině za druhé světové války (2018). Německý koprodukční seriál. Hrají: V. Krieps, T. Wlaschiha, L. Caplan, R. Okon, T. Frémont a další. Režie Andreas Prochaska

Litujeme, ale pořad není v iVysílání dostupný
Video není k dispozici

Napětí na palubě Hoffmanovy ponorky začíná fatálně ohrožovat úspěch válečné mise a do popředí se dostávají osobní mocenské zájmy členů posádky. Útok na německou ponorku v přístavu následují odvetná opatření z německé strany. Řada zadržených osob z řad civilistů má být popravena.

Výpravný historický seriál tematicky volně navazuje na stejnojmenný legendární válečný snímek Wolfganga Petersena z roku 1981. Osmidílná Ponorka v režii Andrease Prochasky nabízí pohled na dramatické události druhé světové války z paluby německé ponorky i spletité osudy lidí a protinacistický odboj v okupovaném La Rochelle. V hlavních rolích se představí Vicky Krieps (Nit z přízraků, Mladý Karel Marx či Kolonie), Tom Wlaschiha známý na příklad ze seriálu Hra o trůny či Lizzy Caplan, hvězda seriálu Mystérium sexu, která zde ztvárnila odbojářku Carlu Monroe.

Originální názevDas Boot
Stopáž57 minut
Rok výroby 2018
 P )D( ST HD
ŽánrSeriál 15+