Svérázný morous a novopečený otec, doktor Martin Elinger, se vrací do Beskyd. Pomáhat bude tentokrát nejen obyvatelům Protějova zbavit se zdravotních neduhů, ale i místnímu strážmistrovi Topinkovi s vyřešením záhadného případu – nálezu několik desítek let starých kosterních ostatků.
Režie: Petr Zahrádka. Scénář: Tomáš Končinský. Hrají: Miroslav Donutil, Robert Mikluš, Jitka Čvančarová, Elizaveta Maximová a další.
Doktor Martin: Záhada v Beskydech

Příběhy populárního doktora Martina s tváří Miroslava Donutila vyvrcholí tím největším případem jeho kariéry v distribučním celovečerním filmu. Svérázný Martin Elinger řeší nejen dosud nepoznané záhady osobního života, ale nově i detektivní případ. Musí se tak postarat o vlastní malé dítě a současně s tím přijít na kloub záhadě, jejíž stopy vedou hluboko do minulosti a dotýkají se nejvyšších míst tehdejší republiky. Dávné tajemství beskydských lesů se na povrch dostane nálezem podivuhodně malé kostry. To samo o sobě vnese do městečka v horách rozruch a oživí spekulace o legendárním ukrytém pokladu. Ještě větší pozdvižení ale vyvolá to, že do vyšetřování se vrhnul horlivý strážmistr Tomáš Topinka (R. Mikluš), který připraví všem zúčastněným nejedno překvapení.

Režie: Petr Zahrádka. Scénář: Tomáš Končinský. Hrají: Miroslav Donutil, Robert Mikluš, Jitka Čvančarová, Elizaveta Maximová a další.

Napište nám