Kruté bolestné lásky jedné slovenské plavovlásky. Česko-slovenský film (2016). Hrají: D. Morávková-Zeleníková, T. Kotlár, V. Šuplatová, M. Finger, T. Gál, L. Klein Svoboda, J. Plouhar, Š. Kozub, J. Igonda, B. Polívka a další. Scénář L. Klein Svoboda. Kamera A. Šopov. Režie L. Klein Svoboda a P. Klein Svoboda (V českém a slovenském znění)

Pořad je možné přehrát pouze souběžně s televizním vysíláním
Video není k dispozici

Osmnáctiletá Martina, která si říká Shakira, po dosažení plnoletosti opustí dětský domov, v němž vyrostla. S obálkou peněz, taškou osobních věcí a s hlavou plnou naivních představ vyrazí ze zapadlého východoslovenského regionu do Prahy za svým klukem Romanem, který z „děcáku“ odešel před nějakou dobou. V české metropoli se však ukáže, že Roman se potuluje s partou mladých zlodějů, bezdomovců a narkomanů. A za peníze na dávku je schopen čehokoliv. I prodat půvabnou blonďatou Shakiru obchodníkům s bílým masem…

Dramatický příběh vypráví o Martině alias Shakiře, která vyrůstá v dětském domově a svoje rodiče nikdy nepoznala. Na své osmnácté narozeniny se těší jako na smilování. Představy o světě má zformované hlavně sledováním seriálů. A tak, když vysněný den konečně nastane, vyrazí s trochou peněz a hromadou naivity do Prahy za svým přítelem z dětského domova, Romanem. Ten ji ale zradí a Shakira se dostane do kolotoče drog, zneužívání, násilí a bezmoci.

Originální názevPirko
Stopáž93 minut
Rok výroby 2016
 ST HD *
ŽánrFilm