27 minut
Hledám práci

22. listopad 2011

Obsah dílu

Milan věřil rekvalifikaci — Podnikatelský inkubátor — Jak se dělá kartáč — Týmová práce — Balíčková terapie — Postřehy Daniely Drtinové

Části dílu

00:30
Milan věřil rekvalifikaci
  V poslední době nebylo panu Milanovi co závidět: řešil pracovní i zdravotní těžkosti, ovšem udolat se nenechal. Jako nezaměstnaný nečekal, že mu práce spadne do klína. Šel jí naproti, rekvalifikoval se a dnes má místo.
  07:02
  Podnikatelský inkubátor
   Nechat se zaměstnat, to je jedna cesta. Ta druhá je rozjet svůj vlastní byznys. Když nevíte, jak začít, zkuste podnikatelský inkubátor. Jak pomůže?
   09:48
   Jak se dělá kartáč
    Drsné i měkké, všemožných délek, tvarů, barev i užití, zkrátka kartáče na všechny způsoby. Navštívíme jednu z pelhřimovských firem, která se na ně specializuje.
    14:47
    Týmová práce
     Někdo radši hraje sólo, jinému víc vyhovuje tým – a fungující firma se bez týmovosti neobejde. O čem tedy je týmová práce?
     16:43
     Balíčková terapie
      Pracovní sólo dnes bude patřit šéfovi jedné pelhřimovské zemědělské firmy. Z kanceláře sejde do výroby a dostane pro něj nevšední úkol. Jak jej zvládne? Uvidíme.
      23:13
      Nabídka práce
       23:38
       Postřehy Daniely Drtinové
        Nadhled, přehled, profesionalita, to jsou pracovní rysy ženy, jejíž jméno i tvář dobře znáte z českotelevizní obrazovky. Jak svou práci bere? A umí si představit, že by ji nedělala?
        Přehrát celé video
        Stopáž27 minut
        Další díl
        29. listopad 2011

        Napište nám