Hledám práci

22. únor 2011

Obsah dílu

Nemají domov, ani práci — Jak si vytelefonovat práci — U hodinářů — Customer Service Representative — Jak se dělá čokoláda — Rada Petra Šišky

Části dílu

00:15
Nemají domov, ani práci
  Pánové Albín a Jirka se ještě donedávna neznali. Dohromady je dala až letošní zima, oba ji přečkávají v jihlavském Azylovém domě pro muže. Jenže se jim nedaří sehnat práci. Kde všude to zkoušeli a proč to nevyšlo? Proč si myslí, že je pro zaměstnavatele azylový dům špatná adresa?
  07:53
  Jak si vytelefonovat práci
   I telefonování může být věda, zvlášť když je na druhé straně ten, pro koho byste rádi pracovali. Co a jak říci do telefonu, abyste měli šanci?
   10:53
   U hodinářů
    Čas je veličina, která nám linkuje život, bez správného odpočítávání vteřin, minut a hodin bychom zkrátka byli v pasti. Půjdeme na návštěvu za lidmi, kteří se času učí vládnout - za hodináři.
    16:32
    Customer Service Representative
     Pracovní slovník je plný pojmů, které nám na první poslech nic neřeknou. A na druhý taky ne. Vysvětlíme si, kdo je to Customer Service Representative.
     18:32
     Jak se dělá čokoláda
      František Hlava má sladký život. V rodinné čokoládovně to ani jinak nejde. Jenže bez práce nejsou koláče - a čokoláda taky ne. Tak si ji spolu s ním pojďme vyrobit.
      23:42
      Pracovní nabídky
       24:25
       Rada Petra Šišky
        Kdo z nás netouží po úspěchu, jenže jak mu jít naproti? V naší rozlučkové rubrice se na to ptáme lidí, kteří úspěšní jsou. Tady je další z nich: Petr Šiška.
        Přehrát celé video
        Stopáž26 minut
        Další díl
        1. březen 2011

        Napište nám