TV program Osobní program  
Život je hra... nejen úspěchy, ale i pády
Seriál z atraktivního prostředí ledního hokeje,
kterému vládne síla, peníze a krásné dívky
Všechna vysílání: pořadu / dílu Nastavit připomenutí  Přidat do Osobního programu
pátek 10. 11. 2006 ve 20:00 na ČT1 Předchozí díl další díly Následující díl
Poslední sezona (4/10)
Další o seriálu

HC OLYMP
Hokejový tým HC Olymp


Související pořady
Poslední sezona

Vítězství a porážky, lásky a přátelství v dramatickém pohledu za velkolepé kulisy hokejového světa. V novém seriálu České televize hrají M. Dejdar, S. Postlerová, F. Němec, O. Vlach, M. Táborský, P. Forman, T. Pauhofová, M. Hádek, L. Krobotová, M. Stropnický, M. Dlouhý, L. Vaculík a další. Scénář I. Hejna. Kamera V. Holomek. Režie H. Bočan
Poslední sezonaPoslední sezonaPoslední sezonaPoslední sezona
Pan Šíma zahraje svou velkou hru, která mu má vrátit manželku. I Krolovo manželství se ocitá na napjatém laně - není nic horšího, než když manželka a milenka setkají. Problémy sázkaře Macháčka a jeho drogově závislé přítelkyně Káti neustále narůstají, každý další je vždycky horší než ten předchozí. I mladému Patrikovi se nevyhne citový karambol a horká chvilka, kterou zažijí Andyho manželka Andrea a její milenec doktor Kníže, je jako z hororu. Soud pana Šímy, z něhož měly být miliony, dopadne trochu jinak, než očekával a další osudovou ránu dostává i sám Krol. Teď už nejde o to, zda chce nebo nechce hrát dál hokej. Teď už jde o život a hokejové štěstí je vrtkavé.
Klikněte pro větší obrázek Klikněte pro větší obrázek Klikněte pro větší obrázek Klikněte pro větší obrázek
Foto © Jan Tauber

Koproducenti seriálu: Česká televize, J.B.J. Film, Luxor

Partnery seriálu jsou:
OMV Česká republika, Budějovický Budvar, Tipsport, Škoda auto, Modrá pyramida stavební spořitelna, Secar Bohemia, Nokia Czech Republic, Black Tiger, Coca Cola Česká republika, Karlovarské minerální vody, Allsports, Kentoya, Replay.

PST
Stopáž: 54 minut
Rok výroby: 2006
reklama

Hlasujte pro pořad:

Celkem hlasů: 4866