TV program Osobní program  
Život je hra... nejen úspěchy, ale i pády
Seriál z atraktivního prostředí ledního hokeje,
kterému vládne síla, peníze a krásné dívky
Všechna vysílání: pořadu / dílu Nastavit připomenutí  Přidat do Osobního programu
pátek 22. 12. 2006 ve 20:00 na ČT1 Předchozí díl další díly
Poslední sezona
Další o seriálu

HC OLYMP
Hokejový tým HC Olymp


Související pořady
Poslední sezona

Vítězství a porážky, lásky a přátelství v dramatickém pohledu za velkolepé kulisy hokejového světa. V posledním díle nového seriálu České televize hrají M. Dejdar, S. Postlerová, M. Táborský, P. Forman, T. Pauhofová, M. Hádek, L. Krobotová, M. Stropnický, M. Bahul, M. Dlouhý, L. Vaculík a další. Scénář I. Hejna. Kamera V. Holomek. Režie H. Bočan
Poslední sezonaPoslední sezonaPoslední sezonaPoslední sezona
Oblouk vyprávění se uzavírá a postavy příběhu docházejí na konec své cesty. Patrik se paradoxně vrací ke sprejerství, ale tentokrát pro něco úplně jiného než je adrenalin v krvi. Andy konečně uplatní hokejovou tvrdost i ve svém osobním životě a Andrea se nestačí divit. Pan Šíma se konečně dočká svého bohatství, ale v úplně jiné podobě, než si kdy uměl představit. Zkrátka mnohá očekávání se splní, mnohá ovšem ne. Nebezpečí zvané Michelangelo připraví Krolovi nejtěžší chvíle jeho života. Chvíle, v nichž si uvědomí, co to skutečně ta "poslední sezona" je. Do posledních okamžiků příběhu se musí rozhodovat o své těžké práci, o ženách, které mu stojí po boku, o sobě samém a životě, který se před otevírá. Rozhodne se možná překvapivě, ale je to jeho rozhodnutí, které si na osudu vyvzdoroval. Lidé jako hokejista Jan Krol nemohou jinak.
Klikněte pro větší obrázek Klikněte pro větší obrázek Klikněte pro větší obrázek Klikněte pro větší obrázek
Foto © Jan Tauber

Koproducenti seriálu: Česká televize, J.B.J. Film, Luxor

Partnery seriálu jsou:
OMV Česká republika, Budějovický Budvar, Tipsport, Škoda auto, Modrá pyramida stavební spořitelna, Secar Bohemia, Nokia Czech Republic, Black Tiger, Coca Cola Česká republika, Karlovarské minerální vody, Allsports, Kentoya, Replay.

PST
Stopáž: 54 minut
Rok výroby: 2006
reklama

Hlasujte pro pořad:

Celkem hlasů: 4868