TV program Osobní program  
Život je hra... nejen úspěchy, ale i pády
Seriál z atraktivního prostředí ledního hokeje,
kterému vládne síla, peníze a krásné dívky
Všechna vysílání: pořadu / dílu Nastavit připomenutí  Přidat do Osobního programu
pátek 20. 10. 2006 ve 20:00 na ČT1 další díly Následující díl
Poslední sezona (1/10)
Další o seriálu

HC OLYMP
Hokejový tým HC Olymp


Související pořady
Poslední sezona

Vítězství a porážky, lásky a přátelství v dramatickém pohledu za velkolepé kulisy hokejového světa. V novém seriálu České televize hrají M. Dejdar, S. Postlerová, F. Němec, O. Vlach, M. Táborský, P. Forman, T. Pauhofová, M. Hádek, L. Krobotová, M. Stropnický, M. Dlouhý a další. Zvláštní hosté: J. Jágr a Jágrteam. Scénář I. Hejna. Kamera V. Holomek. Režie H. Bočan
Poslední sezonaPoslední sezonaPoslední sezonaPoslední sezona
Hokejista Jan Krol se po letech působení v kanadsko-americké hokejové lize vrací do vlasti. Je mu pětatřicet let, dosáhl světového úspěchu a slávy, vydělal spoustu peněz - a řekl si dost, člověk má vědět, kdy skončit. Tak začíná nový seriál České televize autora Ivana Hejny a režiséra Hynka Bočana. Hokejista Krol se rozhodl léta dřiny a odříkání na ledové ploše vyměnit za klidný, spokojený život doma. Ve městě na severu Čech na něj čeká nová luxusní vila se zahradou a bazénem. Tam bude žít s manželkou Jolanou, kterou musel kvůli hokeji často zanedbávat, a synem Patrikem, který v čase svého dospívání potřebuje otce více než kdy jindy. Jan Krol je silný chlap, který plní, co si předsevzal. Stačí však nabídka k účasti na exhibičním zápase po boku Jaromíra Jágra a jeho Jágrteamu - a past na osud hokejisty Jana Krola je nastražena.
Klikněte pro větší obrázek Klikněte pro větší obrázek Klikněte pro větší obrázek Klikněte pro větší obrázek
Foto © Jan Tauber

Koproducenti seriálu: Česká televize, J.B.J. Film, Luxor

Partnery seriálu jsou:
OMV Česká republika, Budějovický Budvar, Tipsport, Škoda auto, Modrá pyramida stavební spořitelna, Secar Bohemia, Nokia Czech Republic, Black Tiger, Coca Cola Česká republika, Karlovarské minerální vody, Allsports, Kentoya, Replay.

PST
Stopáž: 53 minut
Rok výroby: 2006
reklama

Hlasujte pro pořad:

Celkem hlasů: 4868