Elán – The Best Of vol. 2

Legendární kapelu a její vystoupení v Bratislavě na Zimním stadionu Ondreje Nepely uvádíme u příležitosti 65. narozenin Vaša Patejdla, které tento umělec oslaví příští týden

Pořad je možné přehrát pouze souběžně s televizním vysíláním
Video není k dispozici

Elán není příběh pro pamětníky, Elán stále žije! Pop-rocková skupina, která baví už několik generací, nezklamala svoje příznivce ani během turné The Best Of vol. 2, jímž volně navázala na předchozí velmi úspěšnou první část.

Záznam, pořízený v říjnu 2014 na bratislavském Zimním stadionu Ondreje Nepely, nabídne téměř dvě hodiny muziky, která možná vybídne ke vzpomínání na časy minulé, kdy „jsme byli všichni mladší“, ale zaručeně osloví i mladé publikum, pro které není Elán jen trpěné retro, preferované jeho rodiči.

Hudební formace v čele s Jožo Rážem, Jano Balážem a Vašo Patejdlem i tentokrát poskytne „Vodu, čo ma drží nad vodou“, vykřikne „Čaba, neblázni“, vždyť nejsi „Kaskadér“ a přitom zdůrazní, že „Niesme zlí“, „Aj keď bez peňazí"… Kdo by nezavzpomínal, jaká byla „Stužková“ a nezamyslel se nad tím, co všechno může způsobit „Zanedbaný sex“. A když ještě navíc dorazí „Královna bielych tenisiek“ spolu se „Sestričkou z Kramárov“, úspěch je zaručen!

Stopáž116 minut
Rok výroby 2016
 HD
ŽánrHudba