Domů

PST4:3
Stopáž: 15 minut
Rok výroby: 2006

Předchozí díldalší dílyNásledující díl

čtvrtek 27. 4. 2006

ČT1 21:55 Vypadáš skvěle!

Přidat do Osobního programu
Nastavit připomenutí

Hledat všechna vysílání:
pořadu / tohoto dílu

/ivysilani/1168934943

 

Hlasujte pro pořad:

Celkem hlasů: 49318

Cestujte s ÄŚeskou televizĂ­

Sylva tvrdí, že proměnu potřebuje jako sůl

Příchod

Sylva k nám přijíždí z obce Koloveč u Domažlic. Je vdaná, je jí 31 let a pracuje jako šička. Obrací se na hvězdný tým s přáním vypadat nově a zajímavěji. Sylva říká, že pro šičky není moc práce a tak si bude muset brzy hledat nové zaměstnání, proto se nová vizáž bude určitě hodit. Ráda se stará o zahradu, rekonstruuje baráček, takže ji často potkáte s kolečkem, kterak vozí maltu.

Sylva: Do Vypadáš skvěle jsem se přihlásila, protože bych chtěla mít nějakej šmrnc. Mám vysoký kamarádky a jsem mezi nima taková malá myška, a tak bych chtěla naplnit přísloví: Co je malý, to je hezký.

 
Ve studiu Vypadáš skvěle

Sylva: Ahoj poroto, jsem hrozně ráda, že jsem tady, chtěla bych poradit s líčením, s oblečeníma hlavně s hlavou, protože po ránu vypadám jako rozzuřenej Beethoven.

Martina Vrbová, moderátorka Martina Vrbová: Sylva patří do té skupiny žen, které jsou krásné takové, jaké jsou.
Marie Retková, moderátorka Marie Retková: Sylva určitě není žádná načančaná fiflena, je to dívka, která si ví se vším rady. Je to príma děvče.
Marie Tomsová, moderátorka Marie Tomsová: Sylva je výrazný sporotvní typ se lví hřívou.

Uprostřed hvězdného týmu

Petr Lesák: Sylvo, tvůj baráček už dostává novou fasádu a teď je řada na tobě. Na tebe ale nečekají zedníci, ale odborníci z hvězdného týmu.

 

Petr Lesák Petr Lesák: Marie T.: Hříva je pryč, je dobrý, jak je to sestříhaný. Je mladistvá a moderní. Petr vám radí: Pokud máte poškozené vlasy, neváhejte používat stylingové, které jim dodají vlhkost. Uvidíte, že účes se bude snáze upravovat a navíc bude působit zdravým dojmem.

 
U kadeřníka

Sylva: Ráno když vstanu a podívám se do zrcadla, tak řeknu: Katastrofa! Vezmu vodu, vlasy srovnám, ono to nejde, tak vezmu gumičku, stáhnu je a jdu.

V kadeřnickém salonu

Petr Novák: Sylva má vlnité vlasy a tím pádem nemůže moc často měnit styling účesu, střih, protože s těmito vlasy je těžké něco dělat. Pro ni bude největší změna, když jí vlasy narovnáme a to permanentně.

V kadeřnickém salonu

Petr Novák: Tím pádem budu moci změnit i střih, udělám ho trošičku výraznější. Myslím, že k ní se to bude hodit a ona bude spokojená, protože bude mít na 3 - 4 měsíce rovné vlasy.

 
Porota

Marie T.: Hříva je pryč, je dobrý, jak je to sestříhaný. Je mladistvá a moderní.
Martina: Má rovný vlasy, předtím je měla kudrnatý.
Marie R.: A živý to je. Teď už bych to s tím líčením moc nepřeháněla.

Konečná podoba účesu
 

Petr Lesák Petr Lesák: Pleť má Sylva momentálně trochu podrážděnou, místy zarudlou, pupínky mládí ji ještě občas potrápí. Oči má jinak prostorné pro líčení a pleť má jednolitou barvu. Lidna aplikovala rozjasňující make-up, který její pleť rozzářil, což Sylvě dosud chybělo. Linda vám radí: Pokud máte oválný obličej bez jakýchkoliv nedostatků, je to v podstatě ideální tvar obličeje bez nutnosti korekce. Postačí rozjasňující make-up, řasenka, tvářenka a lesk.

 
U vizážisty

Linda Wassermandlová: Sylva má velmi citlivou pleť, což se projevuje červenými místy na jejím obličeji, proto se budu snažit poradit jí speciální pěstící kosmetiku.

U vizážisty

Linda Wassermandlová: K tomu samozřejmě i dekorativní kosmetiku, která je bez chemických přísad a bez konzervantů a hlavně se budu soustředit na zakrytí kruhů pod očima.

U vizážisty

Sylva: Když si dávám make-up, tak se mi dělají červené flíčky, jinak používám hnědý stíny, řasenku, konturku mám červenou nebo fialovou a dávám do toho lesk.

 
Konečná podoba líčení
Porota

Martina: Tak to je nádhera, krásné oči prosvětlené modrou, rtěnka je výborně doladěná.
Marie R.: Jo, úplně jiný člověk.
Marie T.: To se povedlo - Popelka jde na ples.

 

Petr Lesák Petr Lesák: Sylva má problémy s partiemi v oblasti bříška a boků. Jelikož je pořád v pohybu, ráda nosí sporotvní styl, tedy džíny, trička, tenisky. Většinou však volí neforemné střihy oblečení. Sylva hlavně potřebovala ujasnit, jaký styl oblečení je pro ni ten pravý. Klasické kousky oblečení zvýrazněné o doplňky vypadají nadčasově a navíc Sylvě výborně padnou. Lucka vám radí: Hledáte to pravé pro jarní měsíce? Spolehněte se na klasický trenčkot neboli kabát s páskem. Nejenže vám vykouzlí sexy postavu, ale v případě potřeby také zahřeje.

 
Původní styl oblékání

Sylva: Místo abych si nakupovala džíny, tak to jsou triko a elasťáky v sekáči, protože takhle chodím i do práce, ono to jinak nejde. Ale najde se i něco do společnosti.

Styling

Lucie Janotová: Jelikož je Sylva maminkou dvou krásných dětí, její oblečení musí být především pohodlné - my jsme oblékli klasický trenčkot a bokové denimky.

Styling

Lucie Janotová: Sylva je velice temperamentní typ a takovému sluší výrazně kontrastní oblečení. Zvolila jsem nápadně rudou v kombinaci s džínově modrou.

 
Porovnání před a po

Sylva: Vlasy jsou úplně bezvadný, to jsem překvapená, make-up jsem vůbec nečekala, protože když jsem viděla, jak mi tam Linda dává ty barvy, tak jsem myslela, že to bude hrozný. A k oblečení nemám námitku.

Konečná podoba
 
Martina Vrbová

Martina Vrbová: Hvězdný týme, to se vám nepovedlo. Myslím, že jste měli podtrhnout to, čím Sylva vyniká a tady mi naopak zanikla a stala se z ní úplně tuctová holka. Myslím, že si to nezaslouží. Dávám 40 %.

Marie Retková

Marie Retková: Ta upřímná, jiskrná, impulzivní Sylva se ztratila. Líčení - tohle bych zvolila tak jednou do roka, ne na každý den, vlasy - jsou úplně jiné než vystihující Sylvinu osobnost. Dala bych 70 %.

Marie Tomsová

Marie Tomsová: Velmi zkrocený lev, mě je té hřívy líto, Sylvě ty vlasy trošku ubraly ze šarmu a jiskry. Oblečení se mi moc nelíbilo a líčení: nikdy nevíš, za kterou popelnicí může číhat Delon, třeba si s tím Sylva poradí. Já dávám, promiňte, 60 %.

 

 diskuse o proměně

 
Oznámkujte proměnu jako ve škole:

výborná (54%)
chvalitebná (19%)
dobrá (7%)
dostatečná (6%)
nedostatečná (14%)
celkový počet hlasů: 237