Domů

ST4:3
Stopáž: 18 minut
Rok výroby: 2006

Předchozí díldalší díly

úterý 5. 4. 2011

ČT1 11:35 Vypadáš skvěle!

Přidat do Osobního programu
Nastavit připomenutí

Hledat všechna vysílání:
pořadu / tohoto dílu

/ivysilani/1168934943

 

Hlasujte pro pořad:

Celkem hlasů: 49321

Cestujte s ÄŚeskou televizĂ­

Věra je bez práce. Všimnou si jí, až bude krásnější?

Příchod

Věra říká, že o maminu se dvěma dětmi není zájem. Snad to nebude tak tragické a po dnešním zásahu se ozve někdo, kdo bude o služby takové krasavice stát. Věra sama sebe hodnotí jako obyčejnou ženskou od dětí, která nemá zajímavý šatník, nemá zajímavou, vlastně žádnou, práci a nemá jiskru. Ale má určitě odvahu, díky které je právě dnes ve Vypadáš skvěle.

Věra: Ve Vypadáš skvěle jsem kvůli tomu, že jsem momentálně bez práce a chtěla bych si nějakou najít. Tudíž potřebuju vypadat skvěle, mít pěknou pleť, šmrncovní vlasy a i nějaké to oblečení.

 
Ve studiu Vypadáš skvěle

Věra: Ahoj poroto, jsem ráda, že jsem se dostala do tohoto pořadu, chtěla bych poradit s oblékáním, s účesem a hlavně s make-upem, jelikož nejsem zvyklá se moc líčit.

Veronika Žilková, herečka Veronika Žilková: Make-up hodně zachrání, ale, Věro, vám chybí úsměv.
Dana Batulková, herečka Dana Batulková: Věro, prozářit duši i oblečení, barvy ti určitě prospějou.
Agáta Hanychová, modelka Agáta Hanychová: Ostříhala bych ji a sjednotila barvu vlasů.

Uprostřed hvězdného týmu

Petr Lesák: Kromě jiného se Věrka věnuje také pěstování květin, má doma velkou botanickou zahradu.

 

Petr Lesák Petr Lesák: Věrka má na své hlavě příliš mnoho barev a zesvětlené proužky, ze kterých se barva rychle vymývá. Jak vidíte, účes má špatný střih, protože Věra se stříhá doma sama. Petr se rozhodl barvu scelit, nechat kompaktnější účes, s kratší partií nad čelem, zkrátil délku a celý účes provzdušnil, aby se Věrce lépe upravoval. Petr vám radí: Pokud si pravidelně necháváte dělat světlé proužky, patrně nakonec skončíte jako blondýna. Abyste tomu zabránili, nechte si jednou za čas aplikovat jednotný odstín.

 
U kadeřníka

Věra: Moje vlasy jsou skoro pořád stejné, nenosím nikdy krátké, spíš delší. Momentálně jsem nebyla už dlouho u kadeřníka, stříhám se sama, což je vidět.

V kadeřnickém salonu

Petr Novák: Věrka bude potřebovat scelit barvu, aby měla jednotný odstín, protože tam má hodně barev - jednak zesvětlené prameny, jednak nějakou měděnou barvu, která už je odrostlá.

V kadeřnickém salonu

Petr Novák: A také bude určitě potřeba upravit střih, aby se jí to dobře upravovalo a aby ten střih byl opravdu slušivý.

 
Porota

Veronika: Tak to je velká změna.

Dana: Já myslím, že dobrý, ne? To zkrácení jí prospělo.

Agáta: Omládlo ji to, ta tmavá barva je supr.

Konečná podoba účesu
 
U stomatologa

MUDr. Josef Kunkela, stomatolog: U paní Věry jsem na základě prohlídky objevil dva estetické nedostatky: jedním z nich je stěstnání zubů v předním úseku, to zde ovšem nebudeme moci ošetřit, protože se jedná o dlouhodobější zákrok, a druhý z těch nedostatků byla tmavá barva zubů.

U stomatologa

MUDr. Josef Kunkela, stomatolog: Paní Věra má nažloutlý odstín, takže pomocí ordinačního bělení se pokusím tento odstín změnit na nějaký zářivější.

U stomatologa

Petr Lesák: Ták, Věruško, řekneme sýr. Věra měla přirozeně zažloutlé zuby, které jsme pomocí ordinační bělící sady zesvětlili přibližně o tři stupně. Tento typ bělení je rychlý, bezbolestný a pro sklovinu bezpečný.

 

Petr Lesák Petr Lesák: Věrka má špatnou pleť, bradu, nos a tváře teď v zimě červené, potřebovala by poradit, co s tím. Ze šminek používá maximálně řasenku, dříve používala i rtěnku, ale to už taky ne. Pavel použil kombinaci zeleného korektoru a make-upu, což vede k potlačení červeného zbarvení pleti. Vzhledem k nerovnosti pleti nedoporučuje používat lesklé nebo perleťové přípravky, které by nedostatky zvýraznili. Pavel vám radí: Pokud máte větší problém, na který nestačí kosmetický zásah, obraťte se vždy na odborníka v oboru dermatologie.

 
Vizáž

Pavel Bauer: Věra má rozšířené póry, má problematickou pleť, myslím si, že tady by byla docela vhodná porada s dermatologem.

Vizáž

Pavel Bauer: My se budeme snažit Věře pomoci tím, že zkorigujeme červené zbarvení ve tváři a malinko nalíčíme oči, aby se cítila líp, než obvykle, protože chodí strašně málo nalíčená.

U vizážisty

Věra: Potřebovala bych poradit s pletí, jelikož jí mám citlivou, trpím růžovkou, což znamená, že v zimě mám celý obličej červený, romě očí, okolo nich mám bílé skvrny.

 
Konečná podoba líčení
Porota

Dana: Dobrý, možná trošku víc oči.
Veronika: Já bych ten make-up používala pořád, myslím si, že vaše pleť by si zasloužila denní krytí.
Agáta: Ta rtěnka je supr, jde k vlasům, tváře jsou zúžený, mě se to líbí.

 

Petr Lesák Petr Lesák: Věrčin šatník je nevýrazný, rozhodně v něm najdeme kalhoty, trička, mikiny. Pravda, najdou se i sukně, i pár kostýmů z dob, kdy dělala sekretářku v bance,a le ty dnes už opravdu nenosí. Pro chvíle volna vybrala Lucie sukni áčkového střihu a košili s proužkem. Na pracovní pohovory je nejvhodnější bílá košile, důležité jsou doplňky jako šperky, klobouk nebo šály. Lucka vám radí: Pokud nemáte dokonalou postavu, pracujte se vzory jako jsou proužky - vertikální zeštíhlují, horizontální rozšiřují.

 
Původní styl oblékání

Věra: Ráda bych vyzkoušela i nějaký jiný věci, než který nosím. A taky kalhoty do zaměstnání bych potřebovala poradit.

Styling

Lucie Janotová: Nejvhodnější kombinací pracovního oblečení je bílá košile a klasické kalhoty. Důležité na tomto modelu jsou nápadné šperky a doplňky.

Styling

Lucie Janotová: Věřinými problematickými partiemi jsou oblati bříška, boků a stehen. Proto zvolíme sukni áčkového střihu a košili s proužky, které každé ženě uberou pár kil.

 
Porovnání před a po

Věra: Proměna se, myslím, opravdu povedla, nejsem to vůbec já. Vlasy perfektní, make-up dokonalej, šaty něco úplně jinýho, oprvdu bomba.

Konečná podoba
 
Veronika Žilková

Veronika Žilková: Věro, na začátku jste měla koutky dole, teď se usmíváte. Já doufám, že až půjdete s úsměverm na tváři za nějakým zaměstnavatelem, tak vám tu práci dá, přeju vám to a dávám 95 %, abyste se snažila.

Agáta Hanychová

Agáta Hanychová: Věře ta proměna hodně prospěla, ta hnědá barva na vlasech je dobrá, dávám 100 %.

Dana Batulková

Dana Batulková: Já dávám Věře 90 %, ten úbytek je za ten hnědý oblek, který se mi moc nelíbil. Přeju Věře hodně štěstí, teď se celkově změnila její vizáž a myslím, že to bude mít dobrý vliv na její budoucí život, najde práci a bude šťastná.

 

 diskuse o proměně

 
Oznámkujte proměnu jako ve škole:

výborná (11%)
chvalitebná (27%)
dobrá (40%)
dostatečná (7%)
nedostatečná (15%)
celkový počet hlasů: 250