Domů

PST4:3
Stopáž: 19 minut
Rok výroby: 2006

Předchozí díldalší dílyNásledující díl

čtvrtek 23. 3. 2006

ČT1 21:40 Vypadáš skvěle!

Přidat do Osobního programu
Nastavit připomenutí

Hledat všechna vysílání:
pořadu / tohoto dílu

/ivysilani/1168934943

 

Hlasujte pro pořad:

Celkem hlasů: 49319

Cestujte s ÄŚeskou televizĂ­

Jana jde do proměny se synem Janem

Příchod

Janě je 39 a má 17-ti letého syna Honzu. Vsadila se s ním, že po proměně bude vypadat jako jeho starší sestra. Pro výhru sázky uděláme všechno, co můžeme a dokážeme.

Jan: Mamka mi pořád říkala, ať se ostříhám a tak podobně, ale já jsem se chtěl proměnit nějak hodně...

Jana: A šli jsme spolu proto, že mi oba synové říkají, když si občas koupím něco mladistvýho, že to pro mě není, tak jsem jim chtěla trošinku dokázat, že i v mém věku to může být.

 
Ve studiu Vypadáš skvěle

Jan: Ahoj poroto, já bych chtěl být fotomodel a moje maminka by chtěla být mou starší sestrou.

Jana: Takže nám fanděte.

Šárka Vaňková, zpěvačka Šárka Vaňková: Honza se mi líbí už teď, takže proměna bude určitě úspěšná.
Aleš Háma, herec Aleš Háma: Jan chce vypadat jako model a Jana jako jeho starší sestra, já myslím, že Barbie a Kena z nich určitě udělají.
Petra Černocká, zpěvačka Petra Černocká: A co tatínek? Nebude trošku pozadu?

Uprostřed hvězdného týmu

Petr Lesák: Máme toho dneska na práci docela dost, čeká nás kromě jiného návštěva kliniky dermatologické chirurgie.

 

Petr Lesák Petr Lesák: Jana má jemné, ale husté vlasy, které je vždy lepší udržovat v délce na ramena. Honza má hezké, husté vlasy, ale jeho účes působí tuctově. Blanka Janě vybrala sutdenější odstín barvy a vlasy sestříhala, délka na ramena Janě prospěje, opticky bude působit vyšší a štíhlejší. Martin na Honzovo přání vlasy ztmavil a prostříhal, aby se při sportech lépe upravovaly. Martin vám radí: Pokud muži touží po černé barvě vlasů, je vhodnější zvolit tmavší hnědou. Černá působí na mužích velmi tvrdě a nepřirozeně.

 
U kadeřníka

Jana: Já moje vlasy myju třikrát týdně, tadytu délku už nosím 17 let, takže to bych taky chtěla změnit.
Jan: Chtěl bych vlasy určitě sestříhat a černou.

V kadeřnickém salonu

Martin Tyl: Honza má krásné, husté vlasy, touží po černém melíru. Já černou barvu u pánů nedoporučuju, působí to velmi uměle, ale sen mu splním a vlasy mu ztmavím.

V kadeřnickém salonu

Blanka Hašková: U Jany to nebude žádná radikální změna, zkrátím délku a zahustím ofinu, aby tam nebylo jenom pár pramenů a barvu opticky ochladím.

 
Porota

Aleš: Můj ty světe. To je klasická ABBA, normálně Frída s tou druhou. Mě se ty černý vlasy moc nelíběj.
Petra: Já bych mu je i pokrátila, vždyť je to sportovec.
Šárka: Skvělý, u Honzy zmizely melíry.

Konečná podoba účesu
 
Estetická dermatologie

Jana: Vrásky jsem na svým obličeji ještě neměla, ale mimické se mi dost objevovaly, a tak jsem dostala od Vypadáš skvěle šanci podstoupit botulotoxin a tak jsem se do toho dala a asi před třemi dny jsem byla na tomto zákroku. Nebylo to absolutně nic, čeho by se měl člověk bát, všem bych to doporučovala. Když se teď usměji, tak nic není vidět a je to nádhera.

Estetická dermatologie

MUDr. Marta Moidlová: S Janou jsme se rozhodly pro krátký, nenáročný zákrok - aplikaci botulotoxinu k odstranění mimických vrásek, pro začátek kolem očí.

Estetická dermatologie

MUDr. Marta Moidlová: Botulotoxin je sice prudký jed, ale v malých, léčebných dávkách se aplikuje do svalu, přeruší se informace předávaná mezi nervem a svalem, ten se přestane smršťovat a přestane vytvářet mimickou vrásku.

 

Petr Lesák Petr Lesák: Jana má po aplikaci botoxu pleť vypnutou a bez vrásek. Jediným nedostatkem jsou užší rty a velmi světlé, až nenápadné obočí, které tím pádem nerámuje obličej, proto jej bude zapotřebí zvýraznit. Linda zvolila pastelové bravy, které jsou velmi módní a mladistvé, lesk na rty podtrhl celkový mladistvý vzhled. Doporučila Janě protivráskové a liftingové přípravky. Linda vám radí: Máte-li nevýrazné obočí, k jeho zvýraznění si pořiďte světle hnědou tužku na obočí, která nepůsobí tvrdým dojmem.

 
U vizážisty

Linda Wassermandlová: Jelikož chce Jana působit mladým a příjemným dojmem, zvolím pro ni takové odstíny, které budou spíš v pastelových barvách.

U vizážisty

Linda Wassermandlová: Jelikož už teď nemá žádné vrásky, tak zvolím jemný tónovací make-up, budu lehce přepudrovávat a aby měla opravdu mladistvý vzhled, je důležitý lesk.

U vizážisty

Jana: O svou pleť se starám tak, že si každý večer nanáším noční krém. Stíny a řasenku používám výjimečně. A na kosmetice jsem nikdy nebyla.

 
Konečná podoba líčení
Porota

Aleš: Jo, tak tomu rozumím. To je v pořádku. Já bych se teda toho jedu z masa bál, kdyby mi ho měli aplikovat do těla, ale tady to prospělo. A s tou ofinou je to hodně pozitivní kukuč.
Petra: Je to takový velice snivý, hezký.

 

Petr Lesák Petr Lesák: Jana má naprosto skvělou postavu a v podstatě vypadá mladě, může si proto dovolit cokoliv a nemusí se bát mladistvé módy. Honza si svůj styl už víceméně našel a my budeme jen dolaďovat. Janě jsme vytvořili ležérní, mladistvý, pohodlný styl, ve kterém bude vypadat na svůj věk důstojně a zároveň mladistvě a svěže. Honzovi Lucie jen ukázala jinou variantu jeho stylu, který není vůbec špatný a Honzu chválíme. Lucka vám radí: V případě, že vypadáte stejně mladě jako Jana, neposlouchejte ty, kteří říkají, že si nemůžete dovolit mladistvé olbečení. Trvejte na svém!

 
Původní styl oblékání

Jana: Já se ráda oblékám moderně, ale synové mi říkají, že trendy, co bych si chtěla pořídit, se ke mně nehodí.
Jan: Nejde mi rozhodnout se mezi dvěma styly.

Styling

Lucka Tomišková: Paní Jana vypadá skvěle a mladě. V džínách, svetříku s bambulkama a army sáčku působí Jana velice svěže a pohodově.

Styling

Lucka Tomišková: Honza se nemůže rozhodnout, zda se oblékat jako Eminem nebo Robbie Williams, ale myslím, že už se dávno našel. Takže jsem mu jen ukázala jinou variantu jeho stylu.

 
Porovnání před a po

Jana: Všechno je vynikající, účes je perfektní, make-up je kvalita a oblečení moderní. Hvězdný tým je suprovní, na jedničku.
Jan: Vlasy jsou perfektní, vypadám starší, a oblečení jste mě vybrali takovej styl, jakej bych měl nosit.

Konečná podoba
 
Šárka Vaňková

Šárka Vaňková: U Jany proběhla velká změna a moc se mi to líbí, je to opravdu výborný, takže ode mě má 100 %. A Honza, tam ta změna nebyla až tak radikální, takže 80 %.

Aleš Háma

Aleš Háma: Změna se povedla, ovšem řekl bych, že se povedla spíš u Jany než u Honzy, on zůstal vlastně takovej, jakej je. U Jany změna 100 %, takže celkově je to 50 %.

Petra Černocká

Petra Černocká: Já myslím, že oba jsou lepší, ale u Jany je ta změna markantnější a musím říct, že v celkových procentech Honza trochu ubere, protože je takovej skoro jako byl. 80 %.

 

 diskuse o proměně

 
Oznámkujte proměnu jako ve škole:

výborná (21%)
chvalitebná (31%)
dobrá (18%)
dostatečná (14%)
nedostatečná (16%)
celkový počet hlasů: 207