Domů

PST4:3
Stopáž: 18 minut
Rok výroby: 2006

Předchozí díldalší dílyNásledující díl

čtvrtek 12. 1. 2006

ČT1 22:05 Vypadáš skvěle!

Přidat do Osobního programu
Nastavit připomenutí

Hledat všechna vysílání:
pořadu / tohoto dílu

/ivysilani/1168934943

 

Hlasujte pro pořad:

Celkem hlasů: 49313

Cestujte s ÄŚeskou televizĂ­

Denisa (30) se vrací po mateřské do armády

Denisa přichází

Denisa je voják z povolání, ale do Vypadáš skvěle se hlásí jako civilní osoba, která si tři roky užívala mateřskou a teď už jí zbývá jenom měsíc, pak zase nastupuje mezi vojáky. A musí být na návrat náležitě připravená. Kupodivu říká, že to není žádná vzácnost být vojákyní z povolání.

Denisa: Do Vypadáš skvěle jsem se přihlásila proto, že jsem na mateřské dovolené a každá žena to zná - džíny, tričko, takový ten klasický domácí šatník. V práci si taky moc barev neužiju, takže bych chtěla nějakou změnu, nějaké sytější a veselejší barvy, prostě pestřejší šatník.

 
Denisa

Denisa: Ahoj poroto, přijela jsem z Českých Budějovic. Protože změna je život, tak se snažím se sebou něco udělat. Doufám, že se to povede a že se vám budu líbit.

Hana Buštíková, zpěvačka Hana Buštíková: Já bych Denise změnila vlasy, nelíbí se mi její účes.
Vlasta Horváth, zpěvák Vlasta Horváth: Denisa chce barevnější oblečení, tak uvidíme.
Dana Vlková, zpěvačka Dana Vlková, zpěvačka: Měla by přidat v líčení, hvězdný tým určitě vymyslí něco, co se hodí do armády.

Uprostřed hvězdného týmu

Petr Lesák: Pózor, pohov! Nástup na proměnu! Zhruba před desti lety, když jí bylo 20 a nastupovala do armády, byla nezadaná, o pár kil lehčí a tudíž pro své kolegy velmi atraktivní.

 

Petr Lesák Petr Lesák: Denisa se mi svěřila, že vlasy se jí poměrně dost mastí a po narození dítěte také vypadávají. Účes má několik let stejný, chtěla by alespoň chvilku vypadat jako hvězda. Blanka volila délku těsně nad ramena, tato délka umožňuje praktický culík do zaměstnání i elegantní, snadno upravitelný účes. Barvu volila Blanka střední blond se světlými pruhy. Blanka vám radí: Pokud máte jemné vlasy, noste účesy spíše sestřihané a protenčené a nebojte se toho, že účes bude působit řídce.

 
U kadeřníka

Denisa: Vlasy mám už několik let stejné, po narození dcery mi začaly vypadávat, hodně se mi mastí, takže bych potřebovala poradit s nějakými přípravky.

V kadeřnickém salonu

Blanka Hašková: Denisa na mě měla jediné přání a to, aby její účes zůstal praktický, takže jsem se rozhodla nechat jí takovou délku, kterou bude moci kdykoli stáhnout do culíku.

V kadeřnickém salonu

Blanka Hašková: A barvu bude mít Denisa úplně blond, to proto, aby to rozzářilo nejenom její oči, ale i pleť.

 
Porota

Hana: To je ona? To bych vůbec neřekla, to je super. Krásně vyžehlený a probarvený.

Vlasta: Vlasy udělají hodně.

Dana: Vojáci teď nebudou bojovat.

Konečná podoba účesu
 

Petr Lesák Petr Lesák: Denisa se opravdu nelíčí, není zvyklá používat žádnou dekorativní kosmetiku. Pavel bude velmi opatrný a doporučí jí, aby si pořídila transparentní make-up a ten ještě ředila denním krémem. Denise doporučujeme béžově olivové odstíny, v jejichž kontrastu vyniknou její krásné, modré oči. Používali jsme klasickou černou řasenku, která dodá na intenzitě jejích očí. Pavel vám radí: I když si dokonalý vzhled vaše profese bezprostředně nežádá a je na první pohled více mužskou doménou, o to více vám budou kolegové vděční za prvek ženskosti a jemnosti.

 
Vizážistický salon

Denisa: Vzhledem k tomu, že se téměř nelíčím, pouze příležitostně používám řasenku, tak bych chtěla vyzkoušet nějaký make-up, pudr a případně nějaké barevnější odstíny.

Vizážistický salon

Pavel Bauer: Denisa se vůbec nelíčí, já jí doporučím, aby make-up míchala s krémem, což bude pro ni jednodušší. A co se týče očí, určitě je zvýrazníme, protože je má krásné.

Vizážistický salon

Pavel Bauer: Aby vynikla hezká barva jejích očí, použiju kombinaci béžové a olivové, která určitě pomůže.

 
Konečná podoba líčení
Porota

Hana: Tak ten make-up jí hodně pomohl, jemňoučký, krásný.

Vlasta: Není to moc, je to úplně v klidu.

 

Petr Lesák Petr Lesák: Jak Denisa řekla, myslí se, že mužům i ženám uniformy vyloženě lichotí, někteří prý vypadají v uniformě lépe, než v civilu. Jak je to v případě Denisy, to posuďte sami. Helena Denise vybrala módní, jakoby zaprášené barvy, starorůžovou, béžovou a vínovou.

 
Původní styl oblékání

Denisa: Džíny, tričko, to je taková klasika, chtěla bych vyzkoušet něco trendového, nějaké barvičky, kombinace, vrstvení.

Styling

Helena Bedrnová: Denisa si přála oživit šatník barvami, takže jsem vybrala nejen letos módní barvy, ale i takové, které k ní velmi pěkně jdou - vínová tunika a béžový kožíšek.

Styling

Helena Bedrnová: Letošní trendy jsou třeba krátká flitrová bolerka nebo kalhoty zastrčené do vysokých kozaček a tunikové haleny.

 
Porovnání před a po

Denisa: Já myslím, že změna se povedla, je úplně perfektní. Slečna kadeřnice je asi jasnovidka, protože něco takovýho jsem si celej život přála, ale neměla jsem odvahu to zkusit. Nalíčení perfektní, oblečení je trendový, super.

Konečná podoba
 
Hana Buštíková

Hana Buštíková: Hvězdný tým opět zabodoval na jedničku, účes a make-up skvělý, kožíšek, ten bych asi shodila, takže Denise dávám 80 %.

Vlasta Horváth

Vlasta Horváth: Podle mě dopadla Denisa výborně, má daleko lepší sestřih, nicméně bych měl malou výtku k make-upu, tam bych ji viděl ještě výraznější. Oblečení se mi moc líbilo, obzvlášť ten kožich, takže dávám 85 %.

Dana Vlková

Dana Vlková: Denisa nám zkrásněla, vlasy se velice povedly, make-up taky, myslím, že bude mít veliký úspěch. Co se týče oblečení, tak já bych volila jednodušší věci, ne takovou romantiku, ale to je věc názoru, 85 %.

 

 diskuse o proměně

 
Oznámkujte proměnu jako ve škole:

výborná (26%)
chvalitebná (37%)
dobrá (19%)
dostatečná (7%)
nedostatečná (12%)
celkový počet hlasů: 200