Účastníci seberozvojového kurzu najdou namísto odpovědí oživlé mrtvoly. První česká zombie parodie o hledání smyslu života.
Režie: Marek Dobeš. Scénář: Štěpán Kopřiva. Hrají: Jan Dolanský, Jaroslav Dušek, Eva Nadaždyová, Kamil Švejda a další.
Choking Hazard

Tři mladé ženy a dva muži přijedou do lesního motelu Halali na kurz o smyslu života, který pořádá slepý filosof Reiniš. Účastníci semináře jsou stejně svérázní jako přednášející. Vyniká mezi nimi cynický nihilista Verner, kterému je všechno jedno, a nábožensky založený pornoherec Dante. Avšak místo aby o životě hlubokomyslně uvažovali, o něj začnou brzy zoufale bojovat. V okolí motelu totiž ze země vylézají zombivci, tj. zombie myslivci, a s neovladatelným hladem se vrhají na vše živé.

"První česká zombie komedie" scenáristy Štěpána Kopřivy a režiséra Marka Dobeše vychází z klasických hororů o oživlých mrtvolách. Autoři navazují na svůj předchozí krátký film I Was a Teenage Intellectual (Byl jsem mladistvým intelektuálem). Název filmu je anglickým termínem, používaným většinou na hračkách. Označuje nebezpečí udušení malými částmi a svým způsobem varuje diváka, aby mu tento film nezaskočil v hrdle...

Napište nám