Premiéra druhé řady cyklu České televize, ve kterém Rudolf Desenský a Klára Vodičková radí majitelům s výchovou domácích mazlíčků. Režie I. Macharáček a R. Petrenko

Obsah dílu

Přehrát vše
Pes

Náruživý Jonash

Roztomilý teriér Jonash, hrdina dnešního dílu, je opravdový dáreček. Jeho majitelka, která pracuje jako účetní a Jonashe si s sebou bere i do práce, si od něho nechá všechno líbit. Na procházce to vypadá, že na vodítku chodí panička. Jonash skáče na děti, které si ho chtějí pohladit, a útočí na ostatní psy. Tady bude pro Rudu spousta práce. Po návštěvě v Brlohu zadal paničce bojové úkoly, ale sám je zvědavý, jak to oba zvládnou, protože problémů je tu opravdu hodně.

Kočka

Zhýčkané Julinka a Minda

Majitelka dvou kočiček Julinky a Mindy má trochu jiný problém. Obě kočky jí vytrvale znečišťují byt. Jedna se dokonce pouští do škrábání nábytku a milá paní Komrsová stále jen čistí a vytírá. Navíc je věkový rozdíl koček opravdu velký a sám o sobě může ve vzájemném soužití přinášet řadu komplikací. Klárka to nemá jednoduché. Nakonec se ukazuje, že problémem je další vetřelec, který se do bytu paní Komrsové občas vloudí.


Stopáž31 minut
Rok výroby 2017
 P ST AD HD
ŽánrMagazín