Tipy na dárky pro nejmenší

5. 12. 2012Spotřebitelské rady

Dárky pro nejmenší je radost vybírat. Linda Hrabcová nám vždy pomůže zorientovat se v nabídce a má pro maminky či babičky praktické rady.

Především je potřeba nakupovat zdravotně nezávadné hračky, vždy s atesty a ve specializovaných prodejnách. Vděčným dárkem jsou různé typy hracích dek, které mají různé doplňky a závěsné hračky můžete měnit podle věku dítěte. Rozhodně vybírejte větší velikosti, aby deka vydržela co nejdéle a dítě z ní záhy nevyrostlo. Linda také ukázala novinku, deku s ohrádkou, určenou už pro děti, které sedí či lezou… Dalším dobrým dárkem jsou různá, lehátka, houpačky, které maminky mohou využít na krmení, pro větší děti například skákadlo, ale jak Linda připomněla, určitě při hopsání nenechávat děti samotné… jen s dozorem.

Alenu zaujaly dárky s nadstavbou, aby se děti i něco naučily. Mezi oblíbené a „rostoucí“ hračky patří ježatá stavebnice od jednoho roku, ke které se dají dokupovat další programy a vyhrají si s nimi i ti starší včetně Aleny. Mezi autíčky na dálkové ovládání najdete i ty pro opravdu nejmenší nadšence, a holčičky potěší „praktické“ dárky, doplňky na vaření nebo výrobu zmrzliny. Hitem jsou zvukové hračky vhodné pro sourozence v rozdílném věku, a pokud stále váháte nad výběrem, nechte si poradit v našem videorozhovoru.

Tipy na dárky pro nejmenší - Linda Hrabcová

Tipy na dárky pro nejmenší - Linda Hrabcová