Biorezonanční metoda léčby alergií

23. 3. 2012Zdraví

Biorezonanční metoda, pomocí které je možné diagnostikovat a poté i léčit různé druhy alergií, patří stejně jako akupunktura, homeopatie a další přírodní léčebné postupy do okruhu empirické medicíny, tedy mezi metody založené na dlouhodobém pozorování a zkušenostech.

Co je to biorezonanční metoda?

Metoda kombinuje poznatky z medicíny s kvantovou fyzikou. Přístroje pro biorezonanci patří do výbavy praktických lékařů v Německu, Rakousku a Švýcarsku téměř tři desítky let.

Páteční host Sama doma paní doktorka Miluše Mitová má s touto metodou dvacetileté zkušenosti a byla jednou z prvních, kteří ji u nás začali používat.

Jaký je princip biorezonance?

Biorezonanční metoda využívá principu, že vše má své měřitelné elektromagnetické vyzařování. Buňky lidského organismu spolu komunikují prostřednictvím elektromagnetického vlnění. Pokud je výměna informací mezi buňkami narušena (například vlivem alergenů z okolního prostředí) může dojít ke změně jejich chování a za určitých okolností až k chorobám. Biorezonanční přístroje umí pomocí vysílaných signálů navracet elektromagnetické vlnění buněk do normálu a harmonizovat tak energetickou nerovnováhu v těle.

Jak probíhá léčba?

Klikněte pro větší obrázek Biorezonanční terapie proti alergiím je rozvržena do několika sezení. První setkání je nejdelší – trvá zhruba 120 minut. S pomocí přístroje lékař pacienta otestuje a diagnostikují alergeny. Pak biorezonanční přístroj načte frekvenční vzorek alergenu, zrcadlově jej obrátí a pomocí elektrod začne měnit elektromagnetické vlnění v těle pacienta tak, aby se nedostavovala alergická reakce. Následuje série dalších přibližně hodinových setkání, během nichž lékař pokračuje v léčbě alergie pomocí biorezonance. „Celkový počet sezení je individuální a záleží na povaze alergie. Biorezonanční terapie proti alergiím nevyžaduje žádnou speciální přípravu, je bezbolestná a je vhodná pro pacienty každého věku“ říká MUDr. Miluše Mitová.

Biorezonance patří mezi alternativní způsoby diagnostiky a léčby, pojišťovny u nás ji nehradí. Za kompletní diagnostiku zaplatí pacient 1000–1500 korun. Záleží na podmínkách ordinace nebo léčebného centra na které se obrátí. Za jednotlivá sezení pak zaplatí 300–700 Kč.

Jaká je úspěšnost?

Čínští vědci provedli v roce 2002–2004 výzkum na základě kterého mohli říct, že léčba alergií biorezonancí je vysoce úspěšná. Během výzkumu se 78 % alergiků zcela vyléčilo a u 89 % se díky biorezonanční terapii projevilo zlepšení zdravotního stavu.

Co ještě je možné biorezonancí léčit?

Biorezonanční metodou je možné léčit různá chronická onemocnění, revmatitidu, kožní nemoci, akné a dokonce pomáhá při odvykání kouření. S její pomocí můžete i zhubnout.

Biorezonanční léčba alergií (1. část)

Biorezonanční léčba alergií (1. část)