Hostem Jaromíra Hanzlíka je přední česká herečka a vynikající komička, která v těchto dnech oslavila významné životní jubileum (1998). Režie P. Vantuch

Litujeme, ale pořad není v iVysílání dostupný
Video není k dispozici

Jaromír Hanzlík ve svém pořadu tentokrát přivítá přední českou herečku Ivu Janžurovou (* 19. 5. 1941), která v těchto dnech oslavila významné životní jubileum. Iva Janžurová je absolventkou pražské DAMU a byla dlouhodobou členkou souboru Divadla Na Vinohradech, odkud přešla v roce 1988 do činohry Národního divadla, ve které působí dodnes.

Filmovým a televizním divákům se jistě vybaví celá plejáda nezapomenutelných rolí z její bohaté filmografie. Svůj mnohostranný herecký talent a především cit pro komiku uplatnila ve snímcích jako Penzion pro svobodné pány, Svatba jako řemen, Což takhle dát si špenát nebo například Zítra to roztočíme, drahoušku. V Československé televizi se uplatnila v řadě zábavných pořadů a televizních seriálů, za všechny můžeme zmínit dnes již legendární Nemocnici na kraji města. Nejvýraznější z komediálních rolí Ivy Janžurové představí Jaromír Hanzlík formou ukázek a sama herečka je doprovodí jedinečným komentářem.

Iva Janžurová
herečka

Iva Janžurová

* 19. 5. 1941


Stopáž40 minut
Rok výroby 1998
 ST 4:3