Českým lvem oceněný komediální seriál Petra Zelenky, jehož děj nás zavede do dabingového studia ZERO. Hrají: K. Melíšková, H. Čermák, V. Neužil, T. Ramba, M. Adamczyk a další. Kamera A. Šurkala. Scénář a režie P. Zelenka

Vztah mezi Pavlem a Evou je na bodě mrazu. Eva ho vyhodila ze svého bytu, a protože Pavel svůj vlastní byt pronajímá, bydlí přechodně ve studiu, v kumbálu za kuchyňkou. Eva od něj požaduje nájem. Situace je napjatá i proto, že ve svém seznamovacím inzerátu uvedla Eva omylem telefon do studia a všichni se tak dozvěděli o jejích záměrech seznámit se touto cestou s „někým perspektivním“.

Eva najde řešení pro tuto patovou situaci. Přemluví vedoucího podnikatelských kursů Michala Krose, aby jejich studio navštívil a provedl zde tak zvaný monitoring: analyzoval provoz studia, jednotlivé zaměstnance, pomohl snížit náklady. Nikdo z toho není příliš nadšený. Tím spíš, že dabované pořady mají čím dál horší úroveň. Ten poslední je například dvěstědílným sestřihem toho, jak je nejrůznějším lidem špatně z alkoholu či jídla.

Michalovi Krosovi se ale studio ZERO zalíbí. Dokonce v něm zůstane až do pozdních nočních hodin. Eva nabízí víno, on odmítá s tím, že má s alkoholem problém. Radí jí, studia se zbavit. Ale Eva naznačí, že má plány jak se studiem, tak s Michalem samotným a nalije oběma panáka.

Druhý den Eva zaplatí zaměstnancům dlužné částky. Všichni se diví, odkud má najednou peníze… Ukáže se, že peníze jí půjčil Kros a dokonce vyplatil hypotéku. Ovšem za cenu, že Eva na něj studio přepsala – samozřejmě přechodně. Všichni strnou. Eva ovšem tento riskantní krok vysvětluje tím, že má vše pojištěné vztahově. Pavlovi dojde, co to znamená a následuje hádka, která má intenzitu hurikánu. Věty, které při ní padnou, jsou nám ale nějak povědomé…

Stopáž30 minut
Rok výroby 2018
 ST AD HD *
ŽánrSeriál